Beylikdüzü Yaşam Vadisi'ne Altın Karınca Ödülü

Güncelleme Tarihi:

Beylikdüzü Yaşam Vadisine Altın Karınca Ödülü
Oluşturulma Tarihi: Aralık 01, 2017 11:25

Beylikdüzü Yaşam Vadisi'ne Altın Karınca Ödülü

Haberin Devamı

İSTANBUL, (DHA) - BEYLİKDÜZÜ Yaşam Vadisi 1'inci Etap, Marmara Belediyeler Birliği tarafından her yıl düzenlenen Altın Karınca 2017 Belediyecilik Ödülleri Töreni’nde 'Şehircilik Altyapısı' kategorisinde ödüle layık görüldü. Beylikdüzü Belediyesi 1'inci Başkan Vekili Ömer Şatır ve Başkan Yardımcısı Vefa Küçükali ödülü, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Mevlüt Uysal’ın elinden aldı.

 Bu yıl Marmara Belediyeler Birliği tarafından 7'ncisi düzenlenen Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri organizasyonu, Conrad İstanbul Bosphorus Otel’de gerçekleşti. Ödül törenine çok sayıda il ve ilçe belediye başkanı ve yöneticileri katıldı. 'Afet Yönetimi, Kültür ve Sanat, Ulaşım, Sürdürülebilir Çevre Yönetimi, Kurumsal Gelişim, Sosyal Belediyecilik, Şehircilik Altyapısı, Şehir Teknolojileri Yerel Kalkınma ve işbirliği' kategorilerinde verilen ödüllerin sahiplerini bulduğu törende Beylikdüzü Belediyesi, Yaşam Vadisi 1'inci Etap Projesi ile 'Şehircilik Altyapısı' kategorisinde Altın Karınca Ödülü’ne layık görüldü.

 Törende 9 ayrı kategoride ödül alan 47 belediyeye ödülleri takdim edildi. Altın Karınca Ödül Töreni’nde yarışmaya müracaat eden 262 projeden 47’si; Afet Yönetimi, Ulaşım, Kültür-Sanat, Sosyal Belediyecilik, Şehircilik Altyapısı, Kurumsal Gelişim, Sürdürülebilir Çevre Yönetimi, Şehir Teknolojileri, Yerel Kalkınma ve İşbirliği alanında ödül almaya hak kazandı.

(FOTOĞRAF)

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!