HATAY HABERLERİREYHANLI HABERLERİ

Reyhanlı İdare Kurulu Toplantısı yapıldı

DHA
22.01.2021 - 15:20 |Son Güncelleme :
DHA

Reyhanlı İdare Kurulu Toplantısı yapıldı

Ferhat DERVİŞOĞLU/REYHANLI(Hatay),(DHA)- HATAY’ın Reyhanlı ilçesinde, Kaymakam Ali Candan başkanlığında yılın ilk İlçe İdare Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.
Toplantıda, kamu hizmetlerinin sunumunda kalitenin artırılması, vatandaş memnuniyeti, insan odaklı hizmet anlayışının tesis edilmesi konularına değinildi. Ayrıca, Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, DOĞAKA, Tarımsal ve Kırsal Kalkındırma Ajansları gibi kuruluşların projelerini takip ederek, ilçenin kamu hizmeti, istihdam, sosyal sorumluluk, tarımsal üretim ve kültürel faaliyetlerini konu alan projelerin hazırlanması için fikir alışverişinde bulunuldu.
Kaymakam Candan, pandemi sürecinin getirdiği kısıtlı sosyal yaşamdan dolayı ilçe için proje üretilmesi konularının sekteye uğratılmaması, STK‘ların, hem yerel yönetimin, hem de kamu kurumlarının paydaşlığında hazırlanacak projelerle Reyhanlı’ya hizmet etme yükümlülüğü olduğunu unutmamak gerektiğini ifade etti.
Toplantıda, kurum amirlerinin sorularını ve isteklerini dinledi. Reyhanlı için projeler üretilmesi hususu ile salgınla mücadele kapsamında yapılması gereken ve talep edilen konuların takipçisi olacağını belirten Candan, toplantıya katılanlara teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Reyhanlı haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Reyhanlı ilinden Reyhanlı İdare Kurulu Toplantısı yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 22 Ocak 2021 tarihinde saat 15 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Reyhanlı İdare Kurulu Toplantısı yapıldı haberi güncellenecektir.

HATAY NAMAZ VAKİTLERİ

26 Şubat 2021, Cuma
 • İmsak
  05:44
 • Güneş
  07:03
 • Öğle
  12:53
 • İkindi
  16:03
 • Akşam
  18:34
 • Yatsı
  19:47
Sayfa Başı