HATAY HABERLERİREYHANLI HABERLERİ

Hatay İl Sağlık Müdürü Hambolat: Koronavirüs ile mücadelemizde taviz yok

DHA
30.09.2020 - 11:47 |Son Güncelleme :
DHA

Hatay İl Sağlık Müdürü Hambolat: Koronavirüs ile mücadelemizde taviz yok

Ferhat DERVİŞOĞLU/REYHANLI(Hatay),(DHA)- HATAY İl Sağlık  Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, Reyhanlı ilçesinde sağlık tesislerini ziyaret etti. Hambolat, “Koronavirüs ile mücadele konusunda tavizimiz kesinlikle yoktur, olmayacaktır. Tedbirleri elden bırakmamamız gerekiyor. Hepimize büyük sorumluluk ve görevler düşüyor. Bilinçli ve istikrarlı olursak koronavirüs değil, kazanan biz olacağız” dedi.
Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, her hafta düzenlediği ilçe sağlık tesisleri ziyaretini bu hafta Reyhanlı’da gerçekleştirdi. İlçede hizmete alınan KETEM (Kanser Erken Teşhis Merkezi), İlçe Sağlık Müdürlüğü, Devlet Hastanesi’ni, daha sonra Kaymakam Ali Candan’ı ziyaret etti. Sağlık tesislerini ziyarette hizmet sunumu ve işleyişler hakkında bilgi alan Hambolat, sağlık tesislerinin içinde ve dışında incelemelerde bulundu. Tespit edilen eksiklikler ve tamamlanması gereken hizmetler konusunda notlarını aldı. Koronavirüs ile ilgili tedbirleri ve vaka durumları hakkında ilçe sağlık yöneticilerinden brifing alan Hambolat, hasta ve hasta yakınları ile sağlık personelleri ile de sohbet etti.
KORONAVİRÜS DEĞİL, KAZANAN BİZ OLACAĞIZ
Reyhanlı Kaymakamı Ali Candan’ı ziyaret eden Hambolat, il ve  ilçede yürütülen sağlık hizmetleri ve alınan koronavirüs  tedbirleri kapsamında bilgi alışverisinde bulundu. Ziyaretleri sonrasında, bu haftaki ilçe ziyaretini Reyhanlı’da gerçekleştirdiğini söyleyen Hambolat, “Güzel ve verimli bir ziyaret olduğunu düşünüyorum. Sağlık hizmetlerinin işleyişi hakkında bilgiler aldık, tespitlerimizi yaptık ve notlarımızı tuttuk. Bu noktada Hataylı hemşerilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına kararlı mücadelemize zaman mefhumu gözetmeksizin devam ediyoruz. Halkımızın da bizlere olan destekleri ve teveccühleri ile koronavirüs ile mücadele konusunda tavizimiz kesinlikle yoktur, olmayacaktır da. Tedbirleri elden bırakmamamız gerekiyor. Hepimize büyük sorumluluk ve görevler düşüyor. Bilinçli ve istikrarlı olur isek koronavirüs değil kazanan biz olacağız’’dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Reyhanlı haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Reyhanlı ilinden Hatay İl Sağlık Müdürü Hambolat: Koronavirüs ile mücadelemizde taviz yok hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Eylül 2020 tarihinde saat 11 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hatay İl Sağlık Müdürü Hambolat: Koronavirüs ile mücadelemizde taviz yok haberi güncellenecektir.

HATAY NAMAZ VAKİTLERİ

30 Eylül 2020, Çarşamba
 • İmsak
  05:04
 • Güneş
  06:23
 • Öğle
  12:30
 • İkindi
  15:51
 • Akşam
  18:28
 • Yatsı
  19:41
Sayfa Başı