HATAY HABERLERİMERKEZ HABERLERİ

DOĞAKA 92'nci kez toplandı

DHA
06.02.2020 - 15:30 |Son Güncelleme :
DHA

Hüseyin BOZOK/HATAY, (DHA)- DOĞU Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (DOĞAKA) 92'nci yönetim kurulu toplantısı, Hatay Valisi Rahmi Doğan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
Valilik Abdurrahman Melek Toplantı Salonu'nda düzenlenen toplantıya Hatay Valisi Rahmi Doğan’ın yanı sıra, Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Osmaniye İl Genel Meclis Başkanı M.Ali Gizlici,  DOĞAKA Genel Sekreteri Onur Yıldız, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Serdar Zabun, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin ile ilgililer katıldı. Vali Rahmi Doğan’ın toplantının açılış konuşmasında, ajansın, 2019 Yılı Çalışma Programı çerçevesinde yaptığı çalışmaları anlatarak, yürütülen çalışmaların 2020 yılında da artarak devam edeceğini söyledi. Vali Doğan, "2020 yılı çalışma programı kapsamında kamu ve özel sektöre yönelik destek programlarına, güdümlü proje uygulamalarına, Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı ve Cazibe Merkezlerini Destekleme uygulamalarına devam edilecektir. Bunların yanı sıra diğer ulusal ve uluslararası fonlardan bölgemize kaynak sağlamaya yönelik çalışmalar kapsamında Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu, Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası, Dünya Bankası ve Uluslararası İş Örgütü ile işbirliği çalışmalarına devam edilecektir.  2020 yılında Kalkınma Ajanslarının çalışma teması “kaynak verimliliği” olacaktır. Bu çerçevede, üretimin her alanında verimliliğin artırılması ile ilgili çeşitli düzeylerde çalışmalar yürütülecektir" dedi       

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Merkez haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Merkez ilinden DOĞAKA 92'nci kez toplandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Şubat 2020 tarihinde saat 15 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça DOĞAKA 92'nci kez toplandı haberi güncellenecektir.

HATAY NAMAZ VAKİTLERİ

27 Şubat 2020, Perşembe
 • İmsak
  05:44
 • Güneş
  07:03
 • Öğle
  12:53
 • İkindi
  16:03
 • Akşam
  18:34
 • Yatsı
  19:47
Sayfa Başı