HATAY HABERLERİİSKENDERUN HABERLERİ

Batıgöz'den Hatay'a İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi

DHA
10.11.2020 - 11:37 |Son Güncelleme :
DHA

Batıgöz'den Hatay'a İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi

İSKENDERUN,(Hatay),(DHA)- TÜRKİYE'nin yanı sıra Orta Doğu, Orta Asya, Balkanlar ve Avrupa’dan gelen birçok hastaya tedavi olanağı sunan Batıgöz Sağlık Grubu'nun, Hatay'a çağdaş mimariyle tasarlanan İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi açıldı. 
2004 yılından bu yana edindiği sağlık deneyimi ile yatırımlarını planlayan, geleceğin sağlık hizmeti standartlarını oluşturma vizyonu ile ilerleyen Batıgöz Sağlık Grubu, İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi ile bölge halkına dünya standartlarında etik ve kaliteli sağlık hizmeti sunacak. Üstün teknolojik donanım, ulusal ve uluslararası platformlarda önemli başarılara imza atmış hekim kadrosu, tecrübe ve bilinçli bakımla hastanın bedensel, psikolojik iyileşme sürecine katkıda bulunacak merkezde Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu, Orta Asya, Balkanlar ve Avrupa’dan gelen birçok hastaya tedavi olanağı sunulacak. 
Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi Başhekimi Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Firas Şimşek, Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi'nin, toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak ve sağlık sektöründe istihdam yaratarak ülke ekonomisine katma değer sağlama ilkesiyle kurulduğunu belirtirken, şunları kaydetti:
"Sürdürülebilir kaliteli hizmet anlayışımız ile uluslararası bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen grubumuz İskenderun’da hasta memnuniyetini en üst seviyelere çıkararak, güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetini toplumla buluşturmayı hedeflemektedir. Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi’nde teknolojik alt yapımızın göz alanında kullanılabilecek en üst teknolojilere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Lazer ya da katarakta ait teknolojilerde, dünyada kullanılabilecek en üst teknolojiye sahip olmanın yanı sıra cihaz parkuru, hekim altyapısı ve mevcut teknolojiyi kullanabilme deneyimi de çok büyük bir önem taşıyor. Merkezimizde; hasta güvenliği, etkin ve kaliteli hasta bakımı önceliğiyle dünyanın önde gelen kurumlarıyla eşit kalitede ve Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartları ile (SHKS) tam uyum içerisinde hizmet verilmektedir. Türkiye de özel sağlık sektörü şu an birçok Avrupa ülkesinden çok daha gelişmiş durumda. Sağlık sektörü sadece binayla, cihazla olmuyor. En büyük sürükleyici güç ‘’nitelikli sağlık personeli’’ ve bunların başında da hekimler geliyor. Grubumuz sahip olduğu bu gücü kullanarak hizmet verdiği şehirlerde yüksek kalitede hizmet anlayışını öne çıkararak uluslararası arenadaki başarısını kanıtlamıştır. Kendi alanında uzman ekibi ile en son teknoloji ve tedavi yöntemlerini kullanarak sunulan grup hizmetleri, markamızın Avrupa’da rakiplerinden ayırt edilmesini sağlıyor."

FOTOĞRAFLI 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İskenderun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İskenderun ilinden Batıgöz'den Hatay'a İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 10 Kasım 2020 tarihinde saat 11 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Batıgöz'den Hatay'a İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi haberi güncellenecektir.

HATAY NAMAZ VAKİTLERİ

28 Şubat 2021, Pazar
 • İmsak
  05:43
 • Güneş
  07:02
 • Öğle
  12:53
 • İkindi
  16:04
 • Akşam
  18:35
 • Yatsı
  19:48
Sayfa Başı