Odunpazarı Belediye Tiyatrosu Ayşen Gruda ile perdelerini açıyor

Güncelleme Tarihi:

Odunpazarı Belediye Tiyatrosu Ayşen Gruda ile perdelerini açıyor
Oluşturulma Tarihi: Kasım 16, 2016 17:09

Odunpazarı Belediye Tiyatrosu Ayşen Gruda ile perdelerini açıyor

Haberin Devamı

 

 
ESKİŞEHİR,(DHA)- GERÇEKLEŞTİRDİĞİ kültür sanat çalışmaları ile adından övgü ile söz ettiren Eskişehir Odunpazarı Belediyesi, yeni sezonda da süpervizörlüğünü Ayşen Gruda'nın yaptığı Odunpazarı Belediye Tiyatrosu ile tiyatro severlerle bir araya gelmeye hazırlanıyor.
 
Odunpazarı Belediyesi, yeni yönetimiyle sosyal demokrat bir anlayışla yönettiği Odunpazarı Belediye Tiyatrosu ile 2015-2016 sezonunda 30 binin üzerinde izleyici ile buluştu. 2015-2016 sezonunda Bit Yeniği, Dans Eden Eşek, Barış Çiçeği, Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım, Komik Para adlı tiyatro oyunları ile tiyatro severlerle buluşan Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, 23 Kasım 2016 Çarşamba günü perdelerini açacak.
 
Usta tiyatro sanatçısı Ayşen Gruda'nın süpervizörlüğünü yaptığı Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, sezona Eugene Labıche'nin 'Ara ki Bulasın' adlı oyunu ile başlayacak. Yılmaz Gruda ile Elvan Gruda'nın uyarladığı ve sahneye koyduğu 2 perdelik komedi oyunu, 23 Kasım Çarşamba günü saat 20.00'de Hasan Polatkan Kültür Merkezi'nde tiyatroseverlerle buluşacak.
 
Ara ki Bulasın adlı oyunun ücretsiz olduğunu vurgulayan yetkililer, oyunu izlemek isteyen vatandaşların biletlerini Hasan Polatkan Kültür Merkezi'nden temin edebileceklerini belirtti.
--
 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!