Edirne Valisi Sezer, kurum personelleri ile bayramlaştı

Güncelleme Tarihi:

Edirne Valisi Sezer, kurum personelleri ile bayramlaştı
Oluşturulma Tarihi: Haziran 15, 2024 15:46

Edirne Valisi Sezer, kurum personelleri ile bayramlaştı

Haberin Devamı

Umut IŞIK/EDİRNE, (DHA)- EDİRNE'de Vali Yunus Sezer, kamu kurumlarına ziyaret ederek, personelin Ramazan Bayramı'nı kutladı.

Edirne Valisi Yunus Sezer, Ramazan Bayramı'nda kentteki kamu kurumlarını ziyaret ederek, bayramlaşmaya katıldı. Sezer, beraberinde 54'üncü Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Berat Acar, İl Emniyet Müdürü Onur Karaburun, İl Jandarma Komutanı Albay Hacı Ali Büber ile birlikte önce emniyet personeli ile Meriç Sosyal Tesisleri'nde bayramlaştı. Edirne’de emniyet teşkilatı mensuplarının bayram süresi boyunca çalışmalarına devam edeceklerini hem sınır kapılarında hem de şehiriçi trafik konusunda tedbirlerin alındığını belirten Sezer, şunları söyledi:

Haberin Devamı

"Bütün emniyet teşkilatının bütün polis arkadaşlarımızın bayramını tebrik ediyoruz. Edirne'de de hem sınırda hem bizim hudut kapılarımızda hem de şehir içlerinde arkadaşlarımız bayram müddetince çalışmalarını devam ettirecekler. Bizim önemli bir tedbir almamız gereken konu trafik. Bütün arkadaşlarımız neredeyse bu bayramda trafikçi oldular. Yani sadece trafik polislerimiz değil diğer birimlerdeki arkadaşlarımız da trafiğe görevlendirildi. Ekiplerimiz sahada olacaklar. İnşallah kazasız belasız ağız tadıyla bir bayram yaşarız. Deniz tarafı yoğun, bayramın 2’nci günü belki Edirne tarafında büyük bir yoğunluk olacaktır. Eğer Ramazan Bayramı gibi olursa tedbirlerimizi artırarak devam edeceğiz. Sizlerin ailelerinizin bayramını tebrik ediyoruz. Selamlarımızı iletin. Hepsine şükranlarımızı iletiyoruz. Emniyet birimleri, güvenlik birimleri fedakar birimler. Çoğunuz eminim bayramda meslek hayatınız boyunca birkaç defa bir elin parmakları kadar bayramı ailenizle beraber geçirmişsinizdir. Bu büyük bir fedakarlık. Milletimiz adına sizlere de ailelerinize de şükranlarımızı iletiyoruz. Allah sizlerden razı olsun. Allah ayağınıza taş değdirmesin."

Haberin Devamı

Vali Sezer ile beraberindekiler daha sonra diğer kurumları ziyaret ederek, bayramlaşma programlarını sürdürdü. (DHA)

FOTOĞRAFLI

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!