Gestaş Genel Müdürü Uslu'dan denizcilik sektörü semineri

Güncelleme Tarihi:

Gestaş Genel Müdürü Usludan denizcilik sektörü semineri
Oluşturulma Tarihi: Aralık 27, 2016 11:56

Gestaş Genel Müdürü Uslu'dan denizcilik sektörü semineri

Haberin Devamı

ÇANAKKALE Boğazı ile Adalar hattında yolcu ve araç taşımacılığı yapan Gestaş Deniz Ulaşım A.Ş.'nin Genel Müdürü Volkan Uslu, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Uluslararası Lojistik Yüksek Lisans ve Doktora öğrencilerine denizcilik sektörüyle ilgili seminer verdi. 

Gestaş Genel Müdürü Volkan Uslu, Terzioğlu Kampüsü’nde gerçekleşen seminerde, öğrencilere denizyolu taşımacılığıyla ilgili operasyonel bilgiler aktardı. Gestaş’ı ve sektörü anlattı. Uslu, şirketin 2017 hedefleriyle ilgili bilgilendirmelerde de bulundu. Lojistikte önemli bir yeri olan denizyolu taşımacılığında Gestaş’ın rolünden bahseden Uslu, araç ve yolcu taşımacılığının avantajları ve dezavantajlarına değindi.
Gemi seferleri, gemi ulaşımında dikkat edilecek hususlar, denizyolu taşımacılığında önemli bir maliyet gideri olan yakıttan tasarruf sağlanacak ekonomik yolculuğun püf noktaları gibi konularda bilgilerini aktaran Gestaş Genel Müdürü Volkan Uslu, bu bilgileri somut örneklerle de destekledi.

Yüksek Lisans ve Doktora öğrencisi olmanın dışında Çanakkale’de yaşayan bireyler olan öğrenciler, Gestaş Genel Müdürü Volkan Uslu’dan Şehitlik Boğaz Turu’nun bu yaz da devam etmesini talep etti. Uslu, bu talebe olumlu yanıt verdi.

Öğrencilerin, Genel Müdür Volkan Uslu’ya teşekkür plaketi takdim  ettiği etkinlik topluca çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.
Burak GEZEN / ÇANAKKALE, (DHA)
FOTOĞRAFLI

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!