BİNGÖL HABERLERİ

Fka Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

IHA
22.04.2015 - 11:15 |Son Güncelleme :

FIRAT KALKINMA AJANSI (FKA) YÖNETİM KURULU TOPLANTISI, BİNGÖL’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. (YILMAZ ATAR BİNGÖL İHA)

IHA

Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) Yönetim Kurulu toplantısı, Bingöl’de gerçekleştirildi.
Bingöl Valiliği’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya, Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Tunceli Valisi Osman Kaymak, Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger, Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Tunceli Belediye Başkanı Mehmet Ali Bul, Elazığ İl Genel Meclis Başkanı Metin Baki Ölçücü, Bingöl İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demir, Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, Bingöl TSO Başkanı Erkan Çalbay, Tunceli TSO Başkanı Yusuf Cengiz, ile Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mesut Öztop katıldı.
Fırat Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Tunceli Valisi Osman Kaymak yaptığı açıklamada Nisan ayı Yönetim Kurulu toplantısı için bir araya geldiklerini belirterek, "Tunceli’de gerçekleştirdiğimiz son toplantımızdan bu yana Bingöl ve Elazığ Valilerimizin atamaları gerçekleşmiş olup, kendilerine bu vesileyle bir kez daha hayırlı hizmetler diliyorum. Ayrıca Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’na seçilen İdris Alan beyi de tebrik ediyoruz" dedi.
Toplantıda, 2015 yılı doğrudan faaliyet desteği kapsamında başvurular ile ajansın 2010 ve 2011 yıllarında desteklediği projelerin sonuçlarına ilişkin değerlendirmelerde bulunulup, ayrıca ajans tarafından 2015 yılında yürütülecek olan il düzeyinde sosyal analiz çalışmaları hakkında görüşmeler gerçekleştirildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bingöl haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bingöl ilinden Fka Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 22 Nisan 2015 tarihinde saat 11 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Fka Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi haberi güncellenecektir.

BİNGÖL NAMAZ VAKİTLERİ

03 Aralık 2021, Cuma
 • İmsak
  05:44
 • Güneş
  07:11
 • Öğle
  12:12
 • İkindi
  14:42
 • Akşam
  17:03
 • Yatsı
  18:26
Sayfa Başı