AYDIN HABERLERİ

ADÜ Veterinerlik Fakültesi’nde Mezuniyet Heyecanı

IHA
22.05.2015 - 11:28 |Son Güncelleme :

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİ, 16. DÖNEM MEZUNLARINI 20 MAYIS 2015 TARİHİNDE BATI KAMPÜSÜ EĞİTİM-ÖĞRETİM BLOĞU’NDA DÜZENLENEN TÖRENLE UĞURLADI.

IHA

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi, 16. dönem mezunlarını Batı Kampüsü Eğitim-Öğretim Bloğu’nda düzenlenen törenle uğurladı.
Törene, ADÜ Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Recai Tunca, Prof. Dr. Törün Özer, Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ergün Ömer Göksoy, Aydın Veteriner Hekimler Odası Başkanı Veteriner Hekim Muharrem Uçmaklıoğlu, ADÜ akademik birim yöneticileri, akademik ve idari personelin yanı sıra mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende, Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ergün Ömer Göksoy öğrencileri tebrik ederek tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür etti. ADÜ Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan’da konuşmasında mezun öğrencileri kutlayarak, bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi.
Konuşmaların ardından ADÜ Rektörü Bircan ve Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Recai Tunca ile Prof. Dr. Törün Özer tarafından, dönem birincisi Muzaffer Ceylan’a, dönem ikincisi Cansu Çövüt’e ve dönem üçüncüsü İlker Gökdağ’a plaketleri verilirken, Fakülte Dekanı Prof. Dr. Ergün Ömer Göksoy ile Veteriner Hekimler Odası Başkanı Muharrem Uçmaklıoğlu dekanlığın ve odanın hazırladığı hediyeleri öğrencilere verdi.
Plaketlerin verilmesinin ardından kürsüye gelen dönem birincisi Muzaffer Ceylan, eğitim-öğrenim gördükleri sürede kendilerinde emeği geçenlere teşekkür etti. Tüm öğrencilere mezuniyet belgeleri verildikten sonra Veteriner Hekimliği Deontoloji Yönetmeliği gereği mesleğe başlamanın ilk adımı olarak yeminlerini etti. Mezuniyet töreni, geleneksel kep atma törenin ardından ADÜMTEK grubunun müzikleri eşliğinde doyasıya eğlence ile sona erdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden ADÜ Veterinerlik Fakültesi’nde Mezuniyet Heyecanı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 22 Mayıs 2015 tarihinde saat 11 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ADÜ Veterinerlik Fakültesi’nde Mezuniyet Heyecanı haberi güncellenecektir.

AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ

24 Eylül 2021, Cuma
 • İmsak
  05:30
 • Güneş
  06:51
 • Öğle
  13:06
 • İkindi
  16:30
 • Akşam
  19:11
 • Yatsı
  20:26
Sayfa Başı