OBJEKTİFLERİN GÖZÜNDEN ANTALYA

Güncelleme Tarihi:

OBJEKTİFLERİN  GÖZÜNDEN ANTALYA
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 29, 2022 11:52

4 Mevsim Antalya, şehrin güzelliğini kadraja sığdırmayı sevenleri bir kez daha yarıştırmaya hazırlanıyor. Yarışmada bu yıl, 5 Mayıs – 30 Eylül tarihleri arasında fotoğraf karelerine yansıtılmış Antalya manzaraları değerlendirilecek.

Haberin Devamı

ANTALYA’nın her mevsim güzelliğinin fotoğraf karelerinde can bulduğu ‘4 Mevsim Antalya’ Fotoğraf Yarışması, bu yıl 5 Mayıs–30 Eylül tarihleri arasında en güzel kent manzaralarını katraja alan fotoğraf tutkunlarını bir araya getirecek. kent fotoğrafları değerlendirmeye alınacak. 4 Mevsim Antalya Platformu tarafından düzenlenen yarışmanın sonuçları ise 28 Ekim tarihinde açıklanacak. Aynı gün düzenlenecek törende, jürinin değerlendirmeleri sonucu dereceye girenlere ödülleri verilecek.

NADİDE GÜZELLİK
Platform sözcüsü Antalya genç fotoğrafçı Barış Geçilioğlu, kendi girişimiyle başlayıp geleneksel hale gelen yarışmayla ilgili şunları söyledi: “Dört mevsimi de farklı güzellikte yaşanan, dünyanın nadide şehirlerinden Antalya’yı objektiflerin gözünden yansıtmak için bu yarışmayı hazırladık. Fotoğrafseverler, kendi çekimleri olan ve üzerinde oynanmamış fotoğrafla yarışmaya katılabilecekler. Katılımcılar, Antalya’nın herhangi bir yerinden, herhangi bir zamanda çekilmiş bir kare fotoğraf ile Antalya’yı anlatabilirler.”

Haberin Devamı

OBJEKTİFLERİN  GÖZÜNDEN ANTALYA

ESERLER YARIŞACAK
Antalya’nın büyüleyen güzelliklerinin kıyasıya yarışacağı programda eserler, Hürriyet Gazetesi Akdeniz Bölge Müdürü Salim Uzun, Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İdris Taş, Antalyaspor fotoğrafçısı Cengiz Altay, Antalya Büyükşehir Belediyesi Turizm Danışmanı Osman Ayık, Patara Kazı Başkanı Havva İşkan Işık, Antalya Kent Konseyi Ekonomi Başkanı Semih Beken, Antalya Kum Heykel Müzesi Direktörü Cem Karaca, Gençlik ve Spor Bakanlığı Antalya Genç Temsilcisi Başak Geçilioğlu, Tourism Bird Kurucusu Barış Geçilioğlu, Falezler Reklam Ajans Başkanı Alaattin Özuzun, Best Ajans Sanat Yönetmeni Cem Çimrin ve Muhteşem Ajans ve Antalya Ticaret Platformu Başkanı Muhteşem Kabasakal’ın yer aldığı jüri tarafından değerlendirilecek.

ÖDÜLLER DAĞITILACAK
Yarışmanın Antalya’nın tanıtımına katkı sağlayacağını ifade eden Barış Geçilioğlu, “Fotoğraflar dijital olarak sitemize yüklenecek. Birincilik ödülünü kazanan yarışmacı Crowne Plaza Otel’de 2 kişilik ve 2 günlük tatile hak kazanacak. İkincilik ödülün sahibi de Antalya’nın gurme restoranlarından 7 Mehmet’te iki kişilik bir yemeğe katılacak. Üçüncünün ödülü ise Antalya Aqualand’da 2 kişilik bilet olacak. Yarışmada ‘Antalyaspor Özel Ödülü’ alan kişi de A Takım antrenmanını ziyaret ederek oyuncularla tanışma ve onlardan imzalı forma alma imkanına sahip olacak. ‘Tourism Bird Özel Ödülü’nün sahibi Olympos Teleferik’e 2 bilet, ‘Jüri Özel Ödülü’nün sahibi ise Antalya Kum Heykel Müzesi’ne 2 bilet kazanacak” dedi.

Haberin Devamı

OBJEKTİFLERİN  GÖZÜNDEN ANTALYA

 

BAKMADAN GEÇME!