ANTALYA HABERLERİMANAVGAT HABERLERİ

14 Şubat'ta emojili, kalpli çekim noktası

DHA
13.02.2020 - 16:12 |Son Güncelleme :
DHA

14 Şubat'ta emojili, kalpli çekim noktası

 

MANAVGAT, (DHA)- MANAVGAT Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü için yeni kent meydanına emoji ve kalp figürlü fotoğraf çekim noktası yaptı.
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'in talimatıyla 14 Şubat Sevgililer Günü için yeni kent meydanında emojili, kalpli fotoğraf çekim alanı hazırlandı. Alana #aşkilemanavgat başlık etiketiyle (hashtag) yerleştirilen içine girilebilir kalpli hediye kutusu ilgi çekerken, emojili yüz ifadeleri beğeni topladı. Manavgatlılar özellikle akşam saatlerinde ışıklandırılan çekim alanına geldi. Uygulama turistlerin de ilgisini çekti.
Manavgat Başkan Şükrü Sözen kalpli, emojili fotoğraf çekim noktasının sadece 14 Şubat Sevgililer Günü'nde değil sürekli olarak kent meydanında kalacağını söyledi. Tüm Manavgat halkının Sevgililer Günü'nü de kutlayan Başkan Şükrü Sözen, "İnsanoğlu açısından sevgi, huzurlu ve mutlu bir yaşamın sürdürebilmesi için çok önemlidir. Hayatımızı sevgi üzerine inşa etmek ve onu kalıcı kılmak kişisel mutluluğumuzun temel koşuludur. Bu nedenle insanlar, sevgiyi bulmak ve yaşatmak için her zaman üstün çaba göstermektedir. Sevgiyi ve Sevgililer Günü'nü sadece kadın- erkek ilişkilerine indirgemek de eksik bir yaklaşım olur. Sevgili, sevilendir. Kendisiyle barışık yaşayan, insanları seven, yaşadığı yeri seven, doğayı ve içindeki her şeyi seven insanların oluşturduğu toplumlar, sosyal barışı yakaladıkları için geleceğe daha güvenle bakar. Bizim de sevgilimiz, sevdiğimiz, onun için emek harcadığımız, yaşadığımız yer Manavgat'tır. Manavgat bizim sevdamızdır. Manavgat'ımız sevgiyle, birliktelikle, barışla gelişecek, büyüyecek çok daha iyi konumlara gelecektir. Sevmek kadar sevgiyi ifade etmek çok daha önemlidir. Manavgat'ımız da küçük, büyük, genç, yaşlı herkesin yaşantılarını sevgi üzerine inşaat etmek ve bu sevgi ve barış ortamının kalıcı olmasını sağlamak en büyük hedefimizdir. Kentimizde sevgi ve mutluluk alanlarını oluşturmaya devam edeceğiz. Bu nedenle 'Aşk ile Manavgat' sloganımız ile fotoğraf çekim alanı oluşturduk. Herkesin Sevgililer Günü'nü kutluyorum" dedi.                     

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manavgat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manavgat ilinden 14 Şubat'ta emojili, kalpli çekim noktası hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 13 Şubat 2020 tarihinde saat 16 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 14 Şubat'ta emojili, kalpli çekim noktası haberi güncellenecektir.

ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ

22 Şubat 2020, Cumartesi
 • İmsak
  06:12
 • Güneş
  07:31
 • Öğle
  13:16
 • İkindi
  16:21
 • Akşam
  18:50
 • Yatsı
  20:05
Sayfa Başı