ANTALYA HABERLERİ

Manavgat Toptancı Hali temeli atılıyor

DHA
08.04.2021 - 14:48 |Son Güncelleme :
DHA

Manavgat Toptancı Hali temeli atılıyor

 

ANTALYA,(DHA) - ANTALYA Büyükşehir Belediyesi Manavgat Toptancı Hali Kompleksi ile Manavgat Katı Atık Transfer İstasyonu Projeleri'nin temeli 9 Nisan 2021 Cuma günü saat 14.00'de törenle atılıyor.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Manavgat'a verdiği yatırım sözlerini gerçekleştiriyor. Büyükşehir Belediyesi Manavgat Toptancı Hal Projesi ile Katı Atık Transfer İstasyonu Projesi temeli 9 Nisan 2021 Cuma günü saat 14.00'de törenle atılıyor. Manavgat Toptancı Hal Proje alanında maske, mesafe kuralları çerçevesinde gerçekleştirilecek törene Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de katılacak.
MANAVGAT TOPTANCI HAL PROJESİ
Manavgat İlçesi Demirciler Mahallesi'nde 32 bin metrekare arazi üzerinde inşa edilecek Manavgat Toptancı Hal Kompleksi Projesi 11 bin 110 metrekare toplam inşaat alanına sahip olacak. KDV dahil 43 milyon lira ihale bedelli Manavgat Toptancı Hal Kompleksi Projesi'nde, A1 ve A2 blokta 20 adet komisyoncu dükkânı, B1 blokta 12 adet tüccar ardiyesi B2 Blok'ta 20 adet tüccar ardiyesi olacak. İdari binanın zemin katında tuvaletler, elektrik odası, zayıf akım odası, 3 adet işyeri, 4 adet dükkan bulunacak. 1. katta ise yine bay-bayan tuvaletleri, mutfak, restoran, toplantı salonu, mescit, abdesthane, teknik oda ve 4 adet ofis yer alacak. Bodrum katta ise hidrofor odası, yangın suyu odası ve kullanım suyu odası bulunacak. Özel sektörün ve üreticinin yatırımlarını destekleyecek, yaşam ortamlarını iyileştirecek Manavgat Hal Projesi konumuyla da lojistik olarak üreticiye katkı sağlayacak.
MANAVGAT KATI ATIK TRANSFER İSTASYONU
Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Belediyesi tarafından tahsisi gerçekleştirilen Manavgat ilçesi Pazarcı Mahallesi'nde bulunan 6 bin metrekare alana Katı Atık Transfer İstasyonu inşa edecek. Küçük araçlar ile istasyona getirilecek olan yaklaşık 500 ton evsel katı atık, Manavgat Kızıldağ Göğü mevkiinde bulunan katı atık düzenli depolama sahasına transfer edilecek. Burada bulunan enerji tesisinde, bertaraf edilen evsel katı atıklardan enerji elde ediliyor.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Manavgat Toptancı Hali temeli atılıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Nisan 2021 tarihinde saat 14 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Manavgat Toptancı Hali temeli atılıyor haberi güncellenecektir.

ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ

12 Nisan 2021, Pazartesi
 • İmsak
  04:57
 • Güneş
  06:21
 • Öğle
  13:03
 • İkindi
  16:42
 • Akşam
  19:36
 • Yatsı
  20:54
Sayfa Başı