ANTİAD'ın 2022 yılı hedefleri

Güncelleme Tarihi:

ANTİADın 2022 yılı hedefleri
Oluşturulma Tarihi: Aralık 28, 2021 11:08

ANTİAD'ın 2022 yılı hedefleri

Haberin Devamı

Aslı DURAN/ANTALYA, (DHA) - ANTALYA İş İnsanları Derneği (ANTİAD) Başkanı Ferhat Yıldız, 2022 yılı hedeflerini anlatarak kuruluşlarının 10'uncu yıl dönümünü tüm Antalyalılarla kutlayacaklarını, yurtdışı gezilerinin planlandığı, üyeler arası işbirliklerin artacağını söyledi. Yıldız, “ANTİAD'ı Antalya'nın en etkili sivil toplum kuruluşları arasında daha üst sıralara taşımak istiyoruz" dedi.

ANTİAD Başkanı Ferhat Yıldız, pandemi süresince dernek olarak hiçbir faaliyeti yarım bırakmadıklarını, çok fazla organizasyon yaparak üyelerinin moral ve motivasyonlarını üstte tutmaya, bu sürecin daha kolay atlatılması için sürekli diyalog halinde olduklarını anlattı. Üyeleri, cemiyet hayatının ve sivil toplum kuruluşlarının önde gelen isimleri ve bürokratlarla bir arada buluşturan organizasyonlar yaptıklarını aktaran Yıldız, pandemide birçok iş insanının konuk olduğu zoom programları yaptıklarını belirtti. Maske dağıtımından Manavgat yangınına kadar birçok sosyal sorumluluk projesine imza attıklarını anlatan Ferhat Yıldız, Adalya Vakfı ile 50 öğrenciye burs imkanı sağladıklarını söyledi.

Başkan Yıldız, ANTİAD'ın 2022 yılındaki hedeflerini ise şöyle anlattı:

“2022 yılı hedefi ANTİAD bayrağını daha ileriye taşımak. ANTİAD'ı Antalya'nın en etkili sivil toplum kuruluşları arasında daha üst sıralara taşımak, üyelerimizin daha başarılı olmaları için yeni ticaret ağlarını genişleterek işbirliklerine yardımcı olup moral ve motivasyonlarını geliştirmek istiyoruz. Kovidin bize elverdiği sürece 2022 yılında yurtdışı fuarlarına ağırlık vereceğiz. İlk etapta Almanya fuarlarına katılmayı hedefliyoruz. Şehir dışı ve yurtdışı organizasyonlarını yapmaya devam edeceğiz."

2022 yılında ANTİAD'ın 10'uncu yılını kutlayacakları için çok heyecanlı olduklarını anlatan Ferhat Yıldız, “Şubat ayı sonuna doğru 10'uncu yıl kuruluş yıldönümümüzü kutlayacağız. 2022 bizim için çok değerli bir yıl. Çok güzel bir organizasyonla bütün kentle kutlamayı düşünüyoruz. ANTİAD APP uygulamasını yaptık. 2022 yılında lansmanını yapacağız. Üyelerin kendi aralarında hem ticareti artırıcı hem de kendilerini tanıtabileceği insan kaynaklarının da kullanabileceği rahat bir uygulama. Uygulamayı indirip bütün üyeler hakkında bilgilere ulaşabiliyorlar. Kendi haber duyuru ve kampanyalarını yükleyebiliyorlar. Üyeler arası ticareti hızlandıracak. Üye sayısını artırmayı hedefliyoruz. Üye alım komisyonumuz bu anlamda çok çalışıyor. Bizimle birlikte gücüne güç katmak isteyen çok insan var bu insanları da ANTİAD bünyesine alarak üye sayısını artırmak istiyoruz. Aşılamanın artması, virüsün etkisinin azalmasıyla ticaretin artacağını düşünüyorum" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!