ANKARA HABERLERİ

Trafiğe kapatılan yollar

Hürriyet Haber
28.10.2018 - 18:08 |Son Güncelleme :

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Anıtkabir ve TBMM’de yapılacak programlar sonrasında; TBMM tören alanından başlanarak İnönü Bulvarı-Atatürk Bulvarı, Ulus Meydanı-Cumhuriyet Caddesi’ni takiben Ulus 1. TBMM Binası’na kadar düzenlenecek program kapsamında bazı cadde ve sokaklar sabahın erken saatlerinde trafiğe kapatılacak.

Hürriyet Haber

Trafiğe kapatılacak cadde ve sokaklar ise şöyle:

*Dikmen Caddesi (Genel Kurmay Kavşağı ile Çetin Emeç Bulvarı Kesişimi arası) ile açılan tüm cadde ve sokaklar *İsmet İnönü Bulvarı (Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi kesişimi ile Akay Kavşağı arası) ile açılan tüm cadde ve sokaklar. *Atatürk Bulvarı (Kuğulu Kavşağı ile Ulus Meydan arası) ile açılan tüm cadde ve sokaklar, *İstanbul Caddesi (Kazım Karabekir Caddesi kesişimi ile Atatürk Bulvarı arası) ile açılan tüm cadde ve sokaklar. *Cumhuriyet Caddesi (Ulus Meydanı ile Gar Kavşağı arası) ile açılan tüm cadde ve sokaklar. *Çankırı Caddesi (tüm cadde boyunca) ile açılan tüm cadde ve sokaklar. *GMK Bulvarı (15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı ile Anadolu Meydanı arası) ile açılan tüm cadde ve sokaklar, Ziya Gökalp Caddesi (15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı ile Kolej Meydanı arası) ile açılan tüm cadde ve sokaklar. *Milli Müdafaa Caddesi (Genelkurmay Kavşağı ile GMK Bulvarı arası) ile açılan tüm cadde ve sokaklar.  Gençlik Caddesi, Akdeniz Caddesi, Anıt Caddesi, Meraşal Fevzi Çakmak Caddesi ve Spor Park Sokak, Ayrıca, yine bugün (29 Ekim) saat 15.30’dan sonra Vatan Partisi Ankara İl Başkanlığı organizesinde, saat 16.30’dan sonra CHP Ankara İl Başkanlığı organizesinde ve saat 17.00’den sonra Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Merkezi organizesinde 1. TBMM önünden, Cumhuriyet Caddesi ve Anadolu Meydanı’nı takiben Anıtkabir’e yürüyüş yapılacağından;  *Tren Garı Kavşağı ve yan varyantları (alt geçit hariç) *Ulaştırma Kavşağı ve yan varyantları (üst geçit hariç) *Kazım Karabekir Caddesi (İstanbul Caddesi kesişimi ile Anadolu Meydanı arası)  *Celal Bayar Bulvarı’ndan Kazım Karabekir Caddesi’ne çıkış yan varyantları *Dögol Caddesi (Beşevler Kavşağı ile Anadolu Meydanı Arası) ile buralara açılan tüm cadde ve sokaklar çift yönlü olarak kutlama yapılacak yerlerdeki programlar sona erene kadar araç trafiğine kapatılacak. 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Trafiğe kapatılan yollar hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2018 tarihinde saat 18 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Trafiğe kapatılan yollar haberi güncellenecektir.

ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

22 Temmuz 2020, Çarşamba
 • İmsak
  03:45
 • Güneş
  05:31
 • Öğle
  13:00
 • İkindi
  16:55
 • Akşam
  20:19
 • Yatsı
  21:58
Sayfa Başı