ANKARA HABERLERİ

Makineler arızalanıyor kuyruk uzuyor

Hürriyet Haber
31.05.2019 - 17:03 |Son Güncelleme :

Whatsapp Şehir Hattı, Hürriyet Ankara okurlarıyla birlikte omuz omuza vererek kentin sorunlarına ışık tutmaya devam ediyor. Kentle ilgili sorunlara duyarlılık gösteren okurlarımız, fotoğraflayarak gönderdikleri sorunların çözülmesini istiyor.

Hürriyet Haber

MAKİNELER ARIZALANIYOR KUYRUK UZUYOR

Kızılay metro istasyonu içerisindeki arızalı Ankarakart dolum makinelerini fotoğraflayan okurumuz tek gişenin çalışması nedeniyle yaşanan sıkıntıya dikkat çekmiş ve şu iletiyi göndermiş: “Kızılay metro altında bütün kart dolum makineleri arızalı. Sadece tek bir gişe çalışıyor. Kuyruk aldı başını gidiyor. İnsanlar tüm gününü bunun için harcamak zorunda kalıyorlar. Bunun bir çaresi yaptırımı yok mu?"

Makineler arızalanıyor kuyruk uzuyor

İSTİNAT DUVARI ÇÖKMEK ÜZERE

Okurumuz Abidin Erel Eskişehir Yolu Ümitköy mevkiindeki istinat duvarının yan yattığını fotoğraflayarak şöyle demiş: ”Eskişehir Yolu üzerinde (Çağdaş market, Sosyete Pazarı karşısında) yeşil alanın istinat duvarı çökmek üzere. Durumu iki kere belediyeye rapor ettim ama herhangi bir gelişme görmedim. Az da olsa yayalarında kullandığı bir yer olduğu için konu önemli.”

Makineler arızalanıyor kuyruk uzuyor

 BU ARABANIN SAHİBİ YOK MU?

Gölbaşı Sapanca Gölü Caddesi üzerinde uzun süredir terk edilmiş haldeki bir otomobil nedeniyle tedirgin olduklarını belirten okurumuz şöyle demiş: “Gölbaşı Park Eymir Toki Konutları’nın bulunduğu mahallede, Sapanca Gölü Caddesi üzerinde, içerisi çöp dolu bir araç, aylardır terk edilmiş vaziyette durmaktadır. Denizli plakalı bu araç bir asayiş sorunu olabilir. Adem-Bilhan Uysal ilköğretim Okulu öğrencilerinin yoğun olarak kullandığı güzergah üzerinde, terk edilmiş araç, mahalle sakinlerine de korku vermeye başladı. Çevremizde çok sayıda emniyet mensubu ikamet etmesine rağmen, onlarca resmî polis aracı bu caddeyi kullanmasına rağmen, anlaşılan hiç kimse ‘durumdan vazife çıkarma’ yolunu seçmemektedir.”

Makineler arızalanıyor kuyruk uzuyor

KIZILAY’A YAKIŞMAYAN MANZARA

“Kızılay da yıllardır akşamları bulvar boyunca çöp manzaraları ile yürüyoruz. Yazın buna torbalarda sızan, gıda artığı sular ve kokuları eşlik ediyor. Yollar, caddeler çok ihmal ediliyor.”

Makineler arızalanıyor kuyruk uzuyor

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Makineler arızalanıyor kuyruk uzuyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mayıs 2019 tarihinde saat 17 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Makineler arızalanıyor kuyruk uzuyor haberi güncellenecektir.

ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

14 Mart 2020, Cumartesi
 • İmsak
  05:31
 • Güneş
  06:55
 • Öğle
  13:03
 • İkindi
  16:23
 • Akşam
  19:01
 • Yatsı
  20:19
Sayfa Başı