ANKARA HABERLERİ

Gürsel Baran: Verimliliği esas alarak çalışıyoruz

Hürriyet Haber
10.06.2021 - 23:22 |Son Güncelleme :

Türkiye Verimlilik Vakfı’nın bu yıl ‘İleri Teknolojiler’ temasıyla gerçekleştirdiği 3. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı, ATO Congresium’da devam ediyor.

Hürriyet Haber

Fuarda Ankara Ticaret Odası’nın standında, verimliliği temel alarak gerçekleştirilen proje ve çalışmalar, Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi ile Ankara Marka Buluşmaları gibi etkinlikler hakkında bilgi veriliyor. ATO’nun, tüm faaliyetlerini verimliliği esas alarak gerçekleştirdiğini kaydeden Baran, “Verimlilik artışı, sürdürülebilir büyümenin, kalıcı refah artışının en temel kaynağıdır” dedi. Fuarın, Türkiye’deki dev teknoloji firmaları ile yeni başlayan ‘start-up’ firmalarını buluşturduğunu, bunun ülkenin teknolojik kapasitesini gösterme açısından önem taşıdığını aktaran Baran, “Fuar’da yer alan ‘start-up sokağı’ genç girişimcilerimizin emeklerini göstermesi için büyük bir imkân yaratıyor. Üreten, çalışan hem kendini hem memleketi geliştiren bu zihinlerin ürünlerine yakından tanık olmak için herkesin bu fuarı ziyaret etmesi gerektiğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

YENİLİKLERE AÇIĞIZ

Altındağ Belediyesi de dijital turizm rehberi Altın Rota, Altın Eller, Altın Kütüphane, E-imar, Altın Masa ve yenilenen coğrafi bilgi sistemi gibi uygulamalar ile fuarda yerini aldı. Altındağ Belediyesi’nin daima yeniliklere açık, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve hızla uygulamaya koyan bir belediye olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Asım Balcı “Bu konularda çok daha fazla ilerlemek için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

Gürsel Baran: Verimliliği esas alarak çalışıyoruz

ATO standını, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk da ziyaret etti. Fuar yarın akşama kadar ziyaret edilebilecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Gürsel Baran: Verimliliği esas alarak çalışıyoruz hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 10 Haziran 2021 tarihinde saat 23 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gürsel Baran: Verimliliği esas alarak çalışıyoruz haberi güncellenecektir.

ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

12 Haziran 2021, Cumartesi
 • İmsak
  03:17
 • Güneş
  05:12
 • Öğle
  12:53
 • İkindi
  16:51
 • Akşam
  20:24
 • Yatsı
  22:11
Sayfa Başı