ANKARA HABERLERİ

Ekonomik dönüşüm verimlilikle mümkün

Hürriyet Haber
18.05.2022 - 16:33 |Son Güncelleme :

Ankara Bilim Üniversitesi ev sahipliğinde ATO Congresium’da gerçekleştirilen ‘Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’ dün başladı.

Hürriyet Haber

‘Gelecek için teknolojiler’ başlığı ile bu yıl 4’üncüsü düzenlenen ve 21 Mayıs’a kadar sürecek fuarın açılışına Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile Ankara Ticaret Odası(ATO) Başkanı Gürsel Baran da katıldı. Başkan Baran, ATO’nun yürüttüğü verimlilik çalışmalarına değinerek, “Üyelerimizin sorunlarının çözüme kavuşması için gayret sarf ediyoruz. Sektörlerin çağın gereklerine uygun gelişmesi, istihdamın artması, girişimciliğin yaygınlaşması yönünde çalışmalarla, şehrimizin ve ülkemizin verimlilik düzeyini yükseltmeye katkıda bulunuyoruz. Tüm faaliyetlerimizde ortaya koyduğumuz verimlilik anlayışıyla, ülke ekonomisine sağladığımız faydanın katlanarak artmasını umuyoruz. Sürekli azalan kaynakları az emek ve düşük maliyetle ekonomik değere dönüştürmek ancak verimlilikle mümkün. Hızla gelişen teknoloji, verimlilik artışına katkı sağlayan unsurların başında yer alıyor” dedi.

Ekonomik dönüşüm verimlilikle mümkün
Başkan Baran, fuar kapsamında açılan stantları da gezerek bilgi aldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Ekonomik dönüşüm verimlilikle mümkün hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Mayıs 2022 tarihinde saat 16 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ekonomik dönüşüm verimlilikle mümkün haberi güncellenecektir.

ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

03 Temmuz 2022, Pazar
 • İmsak
  03:23
 • Güneş
  05:18
 • Öğle
  12:58
 • İkindi
  16:55
 • Akşam
  20:28
 • Yatsı
  22:14
Sayfa Başı