ANKARA HABERLERİ

EGO Cep’te yenilendi

Murat YILMAZ
23.01.2022 - 16:10 |Son Güncelleme :

Toplu taşımada genelde otobüslerin durağa geleceği süreyi görüntülemek için kullanılan EGO Cep’te uygulaması, hem tasarım hem de yapısal olarak yenilendi. Eski uygulama yoğun şikâyet alıyordu.

Murat YILMAZ

Ankara’da genelde otobüslerin durağa geleceği süreyi görüntülemek için kullanılan ve son dönemde yoğun şikâyet alan EGO Cep’te uygulaması yenilendi. Hem tasarım hem de yapısal olarak yenilenen uygulamanın yeni versiyonu Google Play ile Apple Store’da yer aldı. Telefonlarından uygulamayı kullananlar yeni versiyonu güncelleyerek kullanmaya devam edebilecek. Ancak önceki sürümde kayıtlı kullanıcı favorileri ve Ankarakart bilgileri yeni sürüme aktarılamıyor. Bu nedenle uygulamayı daha önce kullananların güncelleme yaptıktan sonra Ankarakart ve favori hat durak gibi bilgilerini yeni sürümde yeniden kaydetmeleri gerekiyor. EGO Genel Müdürlüğü, yaptığı duyuruda, bundan sonraki sürüm güncellemelerinde yolcuların kaydedilmiş bilgilerinin sonraki sürümlere sorunsuz olarak aktarılacağını belirtti.

EGO Cep’te yenilendi

UYGULAMA ÖNERİLERLE GÜNCELLENECEK

Uygulama, tamamen EGO Genel Müdürlüğü’nün kendi imkân ve kaynaklarıyla güncellendi. Kurumun vatandaşlardan gelen önerileri de dikkate aldığı, uygulamanın da bundan sonra düzenli olarak güncelleneceği ve yeni özelliklerin eklenebileceği öğrenildi. EGO Genel Müdürlüğü’nden yapılan duyuruda güncellenen yeni arayüz çalışmalarına ilişkin ayrıntılı bilgilerin de paylaşılmaya devam edeceği açıklandı. Uygulamanın önceki versiyonunda yer alan ancak yeni versiyonda bulunmayan bazı kullanışlı özelliklerin kullanım dışı kalması dikkat çekti.

EGO Cep’te yenilendi

Hürriyet Ankara, EGO Cep’te uygulamasına yönelik yolcu şikâyetlerini ve EGO Genel Müdürlüğü’nün çalışmalarını ‘CEP ŞAŞTI’, ‘EGO CEP’TE TESTTE’, ‘EGO CEP’TE UYGULAMASINA SAAT AYARI’ haberleriyle gündeme taşımıştı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden EGO Cep’te yenilendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Ocak 2022 tarihinde saat 16 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça EGO Cep’te yenilendi haberi güncellenecektir.

ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

23 Mayıs 2022, Pazartesi
 • İmsak
  03:33
 • Güneş
  05:20
 • Öğle
  12:50
 • İkindi
  16:46
 • Akşam
  20:10
 • Yatsı
  21:50
Sayfa Başı