ANKARA HABERLERİ

Dünya pazarındaki fırsatları değerlendirmek istiyoruz

Hürriyet Haber
22.10.2020 - 00:05 |Son Güncelleme :

Ankara Ticaret Odası (ATO), üyelerinin ihracat potansiyelini arttırmak ve uluslararası ticarette rekabetçiliğini güçlendirmek amacıyla ‘Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri’ etkinliği gerçekleştirdi.

Hürriyet Haber

Üyelerinin yurt dışı pazarlara açılarak ihracat yapabilir hale gelmesi için çalışmalara devam edeceklerini belirten ATO Başkanı Gürsel Baran, “Koronavirüs pandemisi nedeniyle dünya pazarında ortaya çıkan fırsatları değerlendirmek istiyoruz. Hedefimiz, dünyada ihracat yapılmayan yer kalmaması. Üyelerimizin her birini dünyanın her bir noktasına ticaret yapabilir hale getirene kadar çalışacağız” dedi.

Dünya pazarındaki fırsatları değerlendirmek istiyoruz

ÜYELERE DIŞ TİCARET SEMİNERİ

Çevrim içi ortamda yapılan seminerlerde Ticaret Bakanlığı uzmanları ve alanında deneyimli isimler, dış ticaretle ilgili mevcut uygulamalar, teşvikler, mevcut yasal düzenlemeler ve pazara girişte karşılaşılan engeller ve çözüm yolları hakkında bilgi verdiler, katılımcıların sorularını yanıtladılar. Seminerlerde, ihracatta sağlanan devlet yardımları, Türk ürünlerinin yurt dışında markalaşması, Türk malı imajının yerleştirilmesi, TURQUALITY uygulamasının desteklenmesi, yurt dışı birim marka ve tasarım destekleri, e-ticaret ve e-ihracat uygulamaları gibi konular ele alındı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Dünya pazarındaki fırsatları değerlendirmek istiyoruz hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 22 Ekim 2020 tarihinde saat 00 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Dünya pazarındaki fırsatları değerlendirmek istiyoruz haberi güncellenecektir.

ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

02 Kasım 2020, Pazartesi
 • İmsak
  05:47
 • Güneş
  07:12
 • Öğle
  12:37
 • İkindi
  15:26
 • Akşam
  17:53
 • Yatsı
  19:12
Sayfa Başı