ANKARA HABERLERİ

Bizim-Sen faaliyetlerine başladı

Hürriyet Haber
24.01.2020 - 15:35 |Son Güncelleme :

Ankara’da resmi olarak kurulan Bağımsız Belediye ve İl Özel İdaresi Kamu Çalışanları Sendikası (Bizim-Sen) faaliyetlerine başladı. Sendika Genel Başkanı Uğur Şen ‘Yerel Yönetim Hizmetleri’ kolunda kurulan sendika üyelerinin çoğunluğunu şu anda Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) çalışanlarının oluşturduğunu böyledi.

Hürriyet Haber

Şen, sendikalarının kuruluşuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada özetle şunları kaydetti: “Bireysel menfaat gütmeyen Bizim-Sen, iş yeri dışında da üyelerin ihtiyaç duyduğu her alanda yanlarında olmak, çalışma koşullarını iyileştirmek, özlük haklarını korumak ve kanunlar çerçevesinde haklarını aramak sendikanın başlıca sorumluluklarındandır. Büyük çoğunluğunun Ankara Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının oluşturduğu sendikamıza duyulan memnuniyet, bizim en büyük referansımızdır. Bizim-Sen camiası, yüklendiği sosyal ve tarihi sorumlulukları azamet içerisinde yaşatmanın farkındalığıyla, bu yol arkadaşlığını ulvi bir görev bilip, tüm kararlılığıyla hedeflediği yolda emin adımlarla yürüyecektir. Düşünce özgürlüğünü tarihle yoğuran, özgür düşünmeyi ise ilke edinen Bizim-Sen, emeğe verdiği değeri üyelerine hissettirmek uğruna tüm gücünü siper etmeye hazırdır. Sloganımız ise ‘Düşün, bir düş yarat ve düşlerinin peşinden git! Bizim-Sen seni düşünür.’”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Bizim-Sen faaliyetlerine başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Ocak 2020 tarihinde saat 15 35’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bizim-Sen faaliyetlerine başladı haberi güncellenecektir.

ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

29 Şubat 2020, Cumartesi
 • İmsak
  05:55
 • Güneş
  07:18
 • Öğle
  13:06
 • İkindi
  16:13
 • Akşam
  18:45
 • Yatsı
  20:03
Sayfa Başı