Başkent’te komedi zamanı

Güncelleme Tarihi:

Başkent’te komedi zamanı
Oluşturulma Tarihi: Temmuz 11, 2019 16:55

Komedi dünyasının sevilen isimleri, temmuz ayı boyunca Ankaralılarla buluşacak. Ünlü stand-up’çılar, esprileriyle izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşatacak.

Haberin Devamı

Stand-up gösterileri kapsamında bu akşam Sergen Deveci, saat 21.00’de Route Ankara’da sahne alacak. Kariyerine “Ketenpere” adlı radyo programıyla başlayan Deveci, herkesin başından geçmiş olabilecek durumları sahneye taşıyor. Bugüne kadar 10 ilde, 200’den fazla sergilediği tek kişilik gösterisi ‘Açık Konuşuyorum’ ile hafızalarda yer edinen ve ‘Komik olan ben değilim‘ isimli gösterisiyle de hayran kitlesini genişleten Cem İşçiler, 16 Temmuz’da yine Route Sahnesi’nde.

KEYİFLİ SOHBET DAVETİ

Baturay Özdemir ve Emrecan Odabaş’ın projesi ‘Laçka biz’, 17 Temmuz’da saat 20.30’da If Performance Hall’de olacak. İkili programda Johan Cruyff’dan, kapanamayan kredi kartı borçlarına ve eski sevgiliye kadar pek çok konuda keyifli bir sohbete davet ediyor. Gösterimler kapsamında 19 Temmuz’da saat 21.00’de Açık Mikrofon etkinliği olacak. Route’daki etkinlikte 8 komedyen ve komedyen adayı 10 dakikalık periyotlarda performans sergileyecek. 20 Temmuz’da ise yine Route’da Mesut Süre’nin moderatörlüğünde Firuze Özdemir, Anlatan Adam, Erman Arıcasoy, Kemal Ayça ve Fazlı Polat’ın sahne aldığı, ‘Rabarba Comedy Night’ ile komediseverler eğlenceli dakikalar yaşayacak.

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!