Ankara’da ilk kez düzenlenecek

Güncelleme Tarihi:

Ankara’da ilk kez düzenlenecek
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 19, 2024 15:30

Sürdürülebilir teknolojiler ve yenilenebilir enerji çözümleri üzerine odaklı önemli etkinliklerden olan Prosumer Expo Yenilenebilir Enerji ve E-Mobilite Şarj Fuarı Ankara’da sektör temsilcilerini ve meraklıları buluşturacak.

Haberin Devamı

Bu yıl 2’ncisi gerçekleştirilecek olan fuar, başkent Ankara’da ilk kez düzenleniyor. 22-24 Mayıs tarihlerinde ATO Congresium’da gerçekleştirilecek olan fuar, yenilenebilir enerji entegrasyonu, elektrikli araç şarj altyapısı ve sürdürülebilir şehir yaşamı konularında yenilikçi çözümler sunmayı amaçlıyor.

Ankara’da ilk kez düzenlenecek

Yenilenebilir Enerji ve E-Mobilite Şarj Fuarı’nın ilk kez başkent Ankara’da gerçekleşmesinin önemine vurgu yapan Prosumer Expo Genel Müdürü Hasan Tosun, fuarın sektör profesyonellerini, teknoloji meraklılarını, politika yapıcıları ve devlet erkanını bir araya getireceğini belirterek şu bilgileri verdi: “Fuar, önemli kurum ve kuruluşları bir araya getirirken, hızla gelişen yenilenebilir enerji ve elektrikli mobilite sektörlerindeki son trendler, teknolojiler ve politikalar hakkında bilgi alışverişinde bulunmaları için bir platform sunuyor. Fuar süresince katılımcılar çeşitli seminerler, panel tartışmaları ve ağ oluşturma fırsatları ile sektördeki yenilik ve son gelişmeleri keşfetme fırsatına da sahip olacaklar.” Fuarın, enerji sektörü profesyonelleri, akademisyenler, hükümet yetkilileri, devlet erkanı yanı sıra sürdürülebilir teknolojilere ilgi duyan herkese açık olduğunu ifade eden Tosun, etkinliğin aynı zamanda çeşitli teknoloji sağlayıcılarına ve start-up’lara yeniliklerini sergileme ve iş birlikleri kurma imkânı tanıyacağını da söyledi.

Haberin Devamı

Ankara’da ilk kez düzenlenecek

Ankara’da ilk kez düzenlenecek

 

BAKMADAN GEÇME!