ADANA HABERLERİ

Büyükşehir’den Personele Eğitim

IHA
21.01.2016 - 15:29 |Son Güncelleme :

ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ “BİLGİKÜPÜ” SEMİNERLERİ KAPSAMINDA "KAMU İDARELERİNDE RİSK YÖNETİMİ İLE AFFETMEK-ÖFKE YÖNETİMİ" KONULARINDA EĞİTİM PROGRAMI DÜZENLENDİ.

IHA

Adana Büyükşehir Belediyesi “Bilgiküpü” seminerleri kapsamında "Kamu İdarelerinde Risk Yönetimi ile Affetmek-Öfke Yönetimi" konularında eğitim programı düzenlendi. Büyükşehir çalışanlarına yönelik düzenlenen etkinlikte, çalışanların interaktif katılımı ile verimli sunumlar gerçekleştirildi.
Adana Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı tarafından Bilgiküpü seminerleri kapsamında "Kamu İdarelerinde Risk Yönetimi ile Affetmek- Öfke Yönetimi" konularında Seyhan Oteli’nde bir eğitim programı düzenlendi.
Kurumsal risk haritası çıkarılmasının ve riskli alanlara yönelik kurumsal tedbirlerin alınmasının amaçlandığı"Kamu İdarelerinde Risk Yönetimi" seminerinde, kamu idarelerinde etkin risk yönetim sistemi oluşturmaya yönelik strateji, yöntem, araç ve tekniklerin aktarıldı,dünyadan ve Türkiye’den uygulama örnekleri verildi.
Kişisel Gelişim Uzmanı İkbal Kaya’nın, “Affetmek- Öfke Yönetimi” konusunda verdiği eğitimde ise, affetmenin ve öfke yönetiminin insan yaşamındaki yeri ve önemi ele alındı. Affetmenin, uzun yaşamın sırrı olduğu vurgulanan eğitimde, affetmemenin insan ruhu ve bedeninde yarattığı rahatsızlar konusunda da bilgi verildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Büyükşehir’den Personele Eğitim hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Ocak 2016 tarihinde saat 15 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Büyükşehir’den Personele Eğitim haberi güncellenecektir.

ADANA NAMAZ VAKİTLERİ

26 Eylül 2021, Pazar
 • İmsak
  05:03
 • Güneş
  06:23
 • Öğle
  12:35
 • İkindi
  15:59
 • Akşam
  18:38
 • Yatsı
  19:52
Sayfa Başı