Büyükşehir Belediyesi’nde bayramlaşma

Güncelleme Tarihi:

Büyükşehir Belediyesi’nde bayramlaşma
Oluşturulma Tarihi: Haziran 14, 2024 11:46

Büyükşehir Belediyesi’nde bayramlaşma

Haberin Devamı

ADANA,(DHA)- ADANA Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, personel ile bayramlaştı. Karalar, bayramların küskünlüklerin sona ermesi, kardeşliğin pekişmesi ve barış ortamının sağlanması için çok güzel fırsatlar yarattığını belirtti.

Kurban Bayramı öncesinde Büyükşehir Belediyesi çalışanlarıyla tiyatro salonunda bir araya gelen Başkan Zeydan Karalar, Cahit Sıtkı Tarancı’nın “Memleket İsterim” şiirinden bir dize okudu.

Yeni dönemde Adana’nın kendilerinden daha fazla iş beklediğini ifade eden Başkan Zeydan Karalar, belediye çalışanlarının yaptığı her işin insana ve Adana’ya dokunduğunu kaydederek; “Bu yüzden herkesin işini en işi şekilde yerine getirmesi Adana’mız açısından çok önemli. Önümüzdeki 5 yıl daha huzurlu ve mutlu çalışacağımız bir yıl olacak. Bütün zorluklara rağmen başarılı bir dönem geçirdik. Adana çok daha güzellikler görecek. Hemşehrilerimin, milletimizin ve İslam Alemi’nin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Uzun yıllar aileleriyle birlikte, barış, huzur ve mutluluk içinde geçirecekleri nice bayramlar diliyorum. Sevdiklerinizle bir arada, mutluluk büyüttüğünüz bir bayram olsun. Mutlu et bayram olsun, Kurban Bayramı’nız kutlu olsun” dedi. (DHA)

FOTOĞRAFLI

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!