Başkan Demirçalı’dan Yüreğir’e yeni kreş müjdesi

Güncelleme Tarihi:

Başkan Demirçalı’dan Yüreğir’e yeni kreş müjdesi
Oluşturulma Tarihi: Haziran 14, 2024 11:53

Başkan Demirçalı’dan Yüreğir’e yeni kreş müjdesi

Haberin Devamı

ADANA,(DHA)- YÜREĞİR Belediyesi kreşlerinde eğitim gören öğrenciler, Yüreğir Kültür Merkezi’nde düzenlenen törende mezuniyet sevinci yaşadı. Miniklerin sevincine ortak olan Yüreğir Belediye Başkanı Ali Demirçalı, ilçede kreş sayısını artıracaklarının müjdesini verdi.

Yüreğir Belediyesi'nin Atakent Kreş ve Gündüz Bakımevi ile Hanım Sabuncu Kreşi 6 yaş grubu öğrencileri mezun olma sevinci yaşadı. Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen mezuniyet törenine Yüreğir Belediye Başkanı Ali Demirçalı, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve öğrencilerin aileleri katıldı. Mezuniyet töreni için renkli gösteriler hazırlayan minikler, sergiledikleri performansla kendilerini izlemeye gelen ailelerine duygu dolu ve keyifli anlar yaşattı. Mezuniyet töreni sonunda karne ve başarı belgelerini alan öğrenciler hep birlikte keplerini fırlatarak mezuniyet coşkusunu doyasıya yaşadı.

Haberin Devamı

Törende konuşan Yüreğir Belediye Başkanı Ali Demirçalı, ilçede kreş sayısını artıracaklarının müjdesini verdi. 600 bin nüfusu olan Yüreğir’de sadece 2 kreş olduğuna dikkat çeken Başkan Demirçalı, Yüreğirli’nin bunu hak etmediğini belirtti. Demirçalı, kısa bir süre içerisinde ilçeye yeni bir kreş kazandıracaklarını, 3 kreşin de temelini atacaklarını söyledi.

Konuşmasında yıl boyu fedakarca görev yapan öğretmenlere de teşekkür eden Başkan Demirçalı, çocuklara başarılı bir hayat, aileleri ile birlikte güzel bir yaz tatili diledi. (DHA)

FOTOĞRAFLI

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!