GeriSusan Miller Yeni başlangıçlar için ideal dönem
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeni başlangıçlar için ideal dönem

Salı günü gerçekleşecek güneş tutulması burçlara enerji getirecek. İkizlere ekstra para geliyor, Terazilerin kariyeri yükselişe geçiyor, Başakları duygusal yakınlık bekliyor.

 

Yeni başlangıçlar için ideal dönem

KOÇ
Ev ve aile işleri
Salı günü gerçekleşecek güneş tutulması, ev ve aile evinize enerji verecek. Bu alandaki hayalleriniz, aşk ve güzellik gezegeni Venüs’ün güneş tutulmasından bir gün sonra bu evinize girmesiyle desteklenecek.

BOĞA
Zarafet katacak
Bir blog veya YouTube kanalı açmayı planlayabilir, yazı yazmaya daha çok zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Venüs haritanızın bu alanına girerek her tür iletişiminize zarafet ve iyimserlik katacak.

İKİZLER
Ekstra para
Para durumunuzda bir iyileşme olabilir. Yeni projelere başlamak veya niyetlenmek isteyeceksiniz. Önümüzdeki altı ay boyunca maaşınıza zam istemek ya da ekstra para kazanmak için ideal bir dönemde olacaksınız.

YENGEÇ
Güzel hissedeceksiniz
Hayatınızda yapmak istediğiniz değişiklikler için ideal bir dönemdesiniz. Dahası, güneş tutulmasından bir gün sonra aşk ve güzellik gezegeni Venüs de burcunuza girerek kendinizi çok güzel ve iyi hissetmenizi sağlayacak.

ASLAN
Mars enerjisi
Tek başınıza yürüyüşler yapmak ve uzun uzun düşünmek isteyebilirsiniz. Ani aydınlanmalar yaşayabileceğinizden kendinize yeterince zaman vermeye çalışın. Pazartesi günü Mars, burcunuza girerek size enerji getirecek.

BAŞAK
Şükredeceksiniz
Önümüzdeki aylar boyunca özel kişilerle tanışabilirsiniz. Aşk gezegeni Venüs, etrafınızdaki kişilere daha yakın ve şefkatli olmanızı sağlayacak. Size yakın kişilerin varlığına şükredecek ve ait olma duygusu hissedeceksiniz.

TERAZİ
Büyük planlar yapın
Kariyeriniz yükselişe geçebilir. Yönetici gezegeniniz Venüs haritanızın bu alanına girerek niyetlerinizin üzerine altın tozu serpiştirecek. Şimdi, her şeyi gerçekleştirmeniz mümkün olduğundan büyük planlar yapın.

AKREP
Umut ve dilekler
Sertifika almak için tekrar okula başlayabilir ya da tek başınıza hep merak ettiğiniz bir konuyu öğrenmek isteyebilirsiniz. Venüs, bu konudaki umut ve dileklerinizi sonuna kadar destekleyecek.

YAY
Yeni girişimler
Bu hafta bir kredi veya teşvik başvurusu yapabilirsiniz. Yeni girişimler için niyetleneceksiniz. En iyi kalpli gezegenlerden Venüs bir sonraki gün haritanızın aynı evine girerek hedeflerinizi desteklemeye başlayacak.

OĞLAK
Minnet ve şefkat
İlişkilerinizde yeni bir döneme gireceksiniz. Nişanlanmaya karar verebilir ya da bir iş ortaklığı için kontrat imzalayabilirsiniz. Aşk gezegeni Venüs, bu hafta her tür anlaşmayı tatlandıracak. Kalbiniz minnet ve şefkatle dolacak.

KOVA
İlişki zamanı
Mars ilişkiler evinize girerek hayatınızın bu alanındaki gelişmelere enerji verecek. Bekârsanız bir arkadaşlık uygulaması indirmek isteyebilirsiniz. Ciddi bir ilişki içindeyseniz, partnerinizle daha fazla zaman geçirmeye can atacaksınız.

BALIK
Yeni projelere başlayın
Güneş tutulmaları çok güçlü yeniaylar gibi olduğundan yeni projelere başlamayı düşünebilirsiniz. Haritanızın bu alanı çocukları da yönettiğinden, ailenizi büyütmeyi düşünüyorsanız, hamile kalmak için ideal bir dönemdesiniz.


Susan Miller’in günlük ve aylık burç yorumlarını ‘Susan Miller ile Astroloji’ uygulamasını telefonunuza indirerek okuyabilirsiniz.

 

 

 

 

 

X

Haftasonuna kadar dikkat!

Geçen hafta yeniayla birlikte başlayan sıkıntılı dönem, bu haftasonuna doğru yumuşamaya başlıyor. Bütün burçlara sabır, anlayış ve daha fazla empati gerekiyor.

Önemli kişilerle anlaşmazlık
KOÇ
Bire bir ilişkilerinizde önemli konumdaki kişilerle anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Bir iş ortağınız varsa, aranızda bir konuda ayrılık çıkabilir ya da birinizin kendini öne çıkarma çabaları diğerinizin sinirine dokunabilir.

Öğrenci misiniz?
BOĞA
Hafta başında yurtdışı kaynaklı zorluklar yaşayabilirsiniz. Yahut öğrenciyseniz, bir sınava hazırlanmak için konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Şanslısınız ki Cuma günü Güneş sizi rahatlatacak.

Yazının Devamını Oku

Yeniay sıkıntısı

Pazartesi sabah gerçekleşecek yeniay, tüm burçlara sorunlar yaratacak.

KOÇ
Maddi sıkıntılar
Yeniay size bazı zorluklar çıkarabilir. Maddi bir sıkıntı yaşamanız mümkün görünüyor. Şanslısınız ki, Merkür ve Venüs uyumu, zorlukları soğukkanlı şekilde çözmenizi sağlayacak.

BOĞA
Sırlar ortaya çıkıyor
Yeniay, partnerinizden gizlediğiniz bir şeyin ortaya çıkmasına neden olabilir. Ama Çarşamba Venüs ve Mars arasındaki uyum partnerinizi sandığınızdan daha anlayışlı yapacak.

Yazının Devamını Oku

Venüs’le Satürn’ün işbirliği

Gökyüzünden müjde var; bu hafta Başaklara romantizm, Oğlaklara eğlence, İkizlere maddi kazanç getirecek.

KOÇ
Fırsatlar haftası
Önümüzdeki günler sizin için hayli kazançlı olma potansiyeline sahip. Venüs’ün disiplin gezegeni Satürn’le işbirliği kurmasıyla birlikte hafta başından itibaren karşınıza fırsatlar çıkabilir.

BOĞA
Odakta ilişkiler var
Güneş’in haritanızın evlilik ve ortaklıklar evine girmesiyle birebir ilişkilerinize odaklanacaksınız. Bütün kişilerarası dinamiklerinizin kolaylaştığını ve empatinin arttığını göreceksiniz.

Yazının Devamını Oku

Herkesi sarsacak bir dolunay

Bu gece yarısından sonra gerçekleşecek dolunay hemen hemen her burçta zorlayıcı etkiler yaratacak. Neyse ki bu durumlarla başetmek için başka yardımcı gezegenlerimiz var.

Üzücü anılar canlanabilir
KOÇ
Burcunuzda gerçekleşen dolunay nedeniyle haftaya sıkı bir başlangıç yapacaksınız. Güç ve dönüşüm gezegeni Plüton, Ay ve Güneş arasında bir anlaşmazlık yaratıp üzücü anıların canlanmasına yol açabilir. Neyse ki, Jüpiter araya girip, bir çözüm bulmanızı sağlayarak günü kurtaracak.

Meditasyon için iyi zaman
BOĞA
Dolunay haritanızın en gizemli evini aydınlatacağından, neden kaynaklandığını bilmediğiniz duygusal çalkantılar yaşayabilirsiniz. Plüton, Ay ve Güneş’e karşı geleceğinden, kendinizi tanımak için çıktığınız yolda hissedecekleriniz sizi rahatsız edebilir. Meditasyon yapmak için ideal bir zamandasınız.

Arkadaşlarla gerginlik

Yazının Devamını Oku

Uranüs ve Merkür karşı karşıya gelirken...

Aslanlar bir sorgulamaya girecek, Başaklar yurtdışından önemli bir haber alacak, Akrepler ilişkide dengeyi bulacak.

KOÇ
Fevri olmayın
Bu hafta parayla ilgili haberler sizi şaşırtabilir. Öte yandan, ilişkiler evinizdeki Güneş, kariyer evinizdeki kuralcı Satürn’e karşı geldiğinden ani hareketlerden kaçınmalısınız.

BOĞA
Daha sıkı bağlar
İlişkiler evinizdeki Merkür sürpriz gezegeni Uranüs’e karşı gelirken, iş veya romantik partneriniz size beklenmedik bir haber verebilir. Aşk gezegeni Venüs bütün birebir ilişkilerinizde daha sıkı bir bağ kurmanızı sağlayacak.

İKİZLER

Yazının Devamını Oku

Güç oyunları

Plüton’un Venüs ile kesişmesi, tüm burçları kariyer ve güç anlamında zorlayarak, değişim rüzgârları estirecek.

KOÇ
Güç dengeleri değişiyor
Haritanızın ilişkiler evindeki Venüs kariyer evinizdeki Plüton’a meydan okuyacağı bu hafta işte birtakım güç dengelerinin değişmesiyle birlikte birebir ilişkileriniz karışabilir. Yönetimdeki bir değişiklik nedeniyle vakit alan yeni bir role adım atabilir veya iş ortaklığınızda gerekli değişiklikleri yaşayabilirsiniz.

BOĞA
İletişim kanalları açık
Venüs’ün para ve güç gezegeni olan Plüton’u dürtmesiyle değerlerinizi sorgulayacaksınız. İletişim gezegeni Merkür’ün Perşembe günü haritanızın ilişkiler evine girmesiyle, özellikle de eşinizle veya iş ortağınızla lişkilerinizde düşüncelerinizi açıkça dile getirebileceksiniz.

Yazının Devamını Oku

Kilit gün salı

Hafta başında Satürn, Merkür’e kafa tutacağı için işler karışabilir. Ama salı günkü Jüpiter-Merkür uyumu her şeyi yoluna sokacak.

Aşk değil kariyer
KOÇ
Haritanızın aşk evinde Venüs’le Merkür dans ediyor ama hayat sizi kariyer hedeflerinize odaklanmaya zorlayabilir. Özellikle cumartesi günü gerçekleşecek yeniayla birlikte işinizle ilgilenmek için disiplinli olmanız gerekecek.

Harekete geçin
BOĞA
Aklınız başka yerlerde olsa da daha sıkı çalışmak konusunda üzerinizde dışarıdan gelen bir baskı hissedebilirsiniz. Okula devam ediyorsanız işlerinizi önemli tarihlere yetiştirebilmek için hemen harekete geçmeniz gerekebilir.

Romantik salı

Yazının Devamını Oku

Zirveleri test ediyoruz

Bu hafta hırs gezegeni Mars, güç ve dönüşüm gezegeni Plüton’la işbirliği yapıyor. Haliyle neredeyse tüm burçlar özellikle profesyonel hayatlarındaki fırsatlara odaklanacak.

KOÇ
İşte olumlu gelişmeler
Profesyonel hayatınızda önemli gelişmelerin eşiğindesiniz. Mars-Plüton bağlantısı olumlu bir dönüşüm için gösterdiğiniz çabaları perçinleyecek ve belki de kariyerinizi değiştirmenize ya da şimdiki işinizde yükselmenize yardım edecek.

BOĞA
Yurtdışına gidebilirsiniz
Sanatçıysanız ya da yaratıcılık gerektiren bir iş yapıyorsanız yurtdışına gidebilir ya da sosyal medya aracılığıyla çalışmalarınızı geniş kitlelere gösterebilirsiniz. Ayrıca önemsediğiniz bir sosyal konuda bağış kampanyasına katılabilirsiniz.

Yazının Devamını Oku

Mars, Güneş’le buluşunca

Güneş amaç, Mars hırs demek... Bu ikili pazar günü buluşuyor. İkizler ve Yay iş hayatında ilerlerken Yengeç ve Balık’ın gündeminde aşk var. Koç ve Aslan ise yeni başlangıçlara hazır... 

KOÇ
Yeni bir kapı açılacak

Bu hafta, başrolünde sizin olacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Pazartesi günü Güneş Mars’la buluşacak. Bu beraberlik iki yıldır uğraştığınız bir şeyin sonlanıp yeni bir şeye başlayacağınıza işaret ediyor. Bir kapı kapanabilir, ancak kesinlikle yenisi açılacak.

BOĞA
Önemli değişiklikler

Yazının Devamını Oku

Yeni ayın getirdikleri

Aslanları maddi açıdan harika bir hafta bekliyor. Başaklar her anlamda yenilenmiş hissedecek.

 KOÇ
Yeni bir rutin
Bu hafta kazanç potansiyelinizi önemli oranda artırma şansına sahip olacaksınız. Yeni bir diyet veya spor programına başlamak
ya da rutinlerinizi yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz.

BOĞA
Romantik olasılıklar

Yazının Devamını Oku

Muhteşem Merkür

İletişim gezegeni Merkür işbaşında! Bu hafta şans ve romantizm ön planda. Yengeçlere zam, Balıklara aşk, Yaylara ise seyahat var...

KOÇ
İlham perisi geliyor

Bu hafta, yaratıcılık evinizdeki iletişim gezegeni Merkür sayesinde, kendinizi ifade etmek için yaratıcı yöntemler bulacaksınız. Şimdi bir blog veya online seminer başlatmak için ideal bir zamandasınız.

BOĞA
Seviyorsanız gidin konuşun

Yazının Devamını Oku

Eğitim şart!

Perşembe gerçekleşecek dolunay beklenmeyen gelişmeler yaratacak. Boğalara yeni iş imkânı, Oğlaklara zam, Yaylara ise eğitim fırsatları doğacak. Aşk ise ikinci planda...

KOÇ
Parti zamanı

Perşembe Kova burcunda gerçekleşecek olan dolunay haritanızın sosyal gruplar evini aydınlatacağından bir parti veya etkinlik planınız sonuçlanabilir. Her şeyi düşündüğünüzden emin olun. Zira Merkür’ün Uranüs ile açısı beklenmedik bir kesintiye neden olabilir.

BOĞA
Kariyer fırsatı

Yazının Devamını Oku

Gökyüzünden destek var

Bu hafta aşk ve güzellik gezegeni Venüs, Güneş’le işbirliği yaparak şans gezegeni Jüpiter’e harika sinyaller gönderiyor. Bu, tüm burçlar için iyi haberler var demek!

Eğlenceli bir hafta
KOÇ
Güneş, Venüs ve Jüpiter parlak dalgalarını gönderip kendinizi enerjik ve özgüvenli hissetmenizi sağlayacak. Bu gök cisimlerinin çocuklarınızı da yöneten evinizde toplanması, eğlenceli ve yaratıcı bir hafta geçireceğinize işaret ediyor.

Sürpriz var
BOĞA
Bir aile üyesinden sürpriz bir hediye alabilir ya da miras kaldığını öğrenebilirsiniz. Kazancınız dışındaki kaynaklardan gelecek bir parayı evinizi güzelleştirmek için kullanabilirsiniz. Ev kredinizin onaylandığını öğrenebilir ve hep istediğiniz gibi bir eve taşınabilirsiniz.

Göklerden destek var

Yazının Devamını Oku

Yeniay, yeni şans

1 Ağustos’ta gerçekleşecek yeniay Yengeçlere para, Kovalara aşk, Yaylara tatil getiriyor.

KOÇ
Yeni projeler
Yeniay çocuklar ve yaratıcılıkla ilgili evinizi hareketlendirecek. Çocuklarınızla aranızdaki bağı güçlendirmek için çaba gösterin. Veya yeni bir sanat projesine başlayın.

BOĞA
İşer yoluna giriyor
Taşınmak, yeni bir ev arkadaşı bulmak veya evinizde tamirat veya tadilat işlerine başlamak gibi birtakım değişikliklerle uğraşabilirsiniz. İşlerinizi yoluna koyacaksınız.

Yazının Devamını Oku

Alıcılarınız açık olsun

Merkür hâlâ geriliyor olsa da tüm burçlara iyi haber var: Haftanın ilk yarısında amaç sembolü Güneş ve değer gezegeni Venüs’e katılıyor. Bu bağlantı ani aydınlanmalar getirebilir.

Çözüm orada
KOÇ
Merkür ve Güneş arasındaki bağlantılar genellikle bazı şeyleri daha net görmeyi sağlar. Aradığınız çözüm gözünüzün önünde olabilir. Akrabalarınızla sizi destekleyen ve kariyerinizde güçle nasıl baş edeceğinizi anlamanızı sağlayacak konuşmalar yapabilirsiniz.

Kulaklar sizde
BOĞA
Bu hafta düşüncelerinizi paylaştığınızda can kulağıyla dinleneceksiniz. İster bir e-mail yazıyor olun, ister bir konuşma yapın; mesajınız kesinlikle etkili olacak. Kendinizi etkili ve önemli bir öğretme veya öğrenme konumunda bulabilirsiniz.

Zam gelebilir

Yazının Devamını Oku

Koçlara kariyer, Yengeçlere aşk, Yaylara para

Salı gecesi güçlü bir ay tutulması yaşanacak. Ay tutulmaları daha önce gösterdiğiniz çabaların karşılığını alarak bir projenin olgunluğa ulaşmasını simgeler. Peki bu tutulma kime, ne getiriyor dersiniz?

Kariyerinizde yükseliş
KOÇ
Bu hafta salı gece yarısından sonra gerçekleşecek ay tutulması profesyonel hayatınızı yöneten evinize enerji vereceğinden, kariyerinizde önemli bir yükseliş olabilir. Altı ay boyunca gösterdiğiniz çabaların karşılığını alabilirsiniz.

Eğitim ya da macera
BOĞA
Ay tutulması yükseköğrenim ve seyahat evinizi aydınlatacağından, eğitim almak veya bir macera yaşamak harika bir fırsat. Geçen altı ay boyunca bakış açınızın genişlediğine dair emareler olup olmadığını düşünün.

Krediye başvurdunuz mu?

Yazının Devamını Oku

Sıkı tutunun, Merkür geriliyor

İletişim gezegeni Merkür geri harekette. Böyle dönemlerde teknoloji ve iletişimle ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Gönderdiğiniz e-mailleri dikkatlice okuyun ve bilgisayarınızdaki önemli dosyaları yedekleyin. Bunun dışında insanlarla ilişkilerinizde de ekstradan sabırlı olmakta fayda var.

KOÇ
Daha kararlı bir tavır
Bu hafta bilgisayarınızda yaratıcı işlerinizi sakladığınız dosyaları yedeklemeyi unutmayın. Yöneticiniz Mars, gerileyen Merkür’e katılarak iletişimle ilgili konularda daha kararlı bir tavır almanızı sağlayacak.

BOĞA
Zaman verin
İletişim gezegeni Merkür aile evinizde gerileyeceğinden evdekilerle yapacağınız konuşmalarda sabırlı olun. Özel hayatınızdaki gelişmeler ev hayatınızda bazı değişimleri tetikleyebilir. Kendinize zaman verin.

İKİZLER

Yazının Devamını Oku

Korkacak bir şey yok

Bu hafta evrenin en olumlu iki gezegeni Venüs ve Jüpiter karşı karşıya geliyor. Ama endişeye gerek yok. Bu pozisyon burçlara büyüme ve gelişme getirecek. Akrep’ler zam alabilir, Yay’ların aşktan başı dönebilir.

KOÇ
İki farklı yön
Venüs ve Jüpiter haritanızda şansı simgeler. Bu iki gezegen karşıt taraflarda yer aldığında birbiriyle ilgili ama iki farklı yöne doğru çekilebilirsiniz. Yabancı bir dil öğrenmek istemek ve o dilin konuşulduğu ülkeye seyahat etmek arasında kalabilirsiniz.

BOĞA
Refah dönemi
Bu hafta başkalarının parası evinizdeki Jüpiter, kazanç evinizdeki Venüs’ün tam karşısında yer alırken bir refah dönemine girebilirsiniz. Muhtemelen projelerinizin peşinden gitmenizi sağlayacak dış kaynaklardan destek bulacaksınız.

İKİZLER

Yazının Devamını Oku

Kritik gün salı

Salı günü gerçekleşecek Merkür ve Mars buluşması, tüm burçlara hızlı düşünme ve hazırcevaplık kabiliyeti getiriyor. Ama bu durum bazı tartışmalara da neden olabilir.

KOÇ
Yüksek özgüven
Yay burcunda gerçekleşecek dolunayla seyahat planlarınızı netleştireceksiniz. Jüpiter’in Ay’a yakın olması özgüveninizin yüksek olacağına işaret ediyor.

BOĞA
Kredi cepte
Bu hafta, ev veya işiniz için başvurduğunuz kredi işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Dolunay’dan bir gün sonra, iletişim gezegeni Merkür ateşli Mars’la bir araya gelecek; hızlı düşünerek ve hazırcevap olmanızı sağlayacak.

Yazının Devamını Oku