Koç Yeniayı: Yeni bir başlangıcın ayak sesleri…

Günaydın yıldız savaşçıları;

Haberin Devamı

Önümüzdeki maçlara hazırlık yapmak gerekirse önümüzde 12 Nisan Koç burcunda Yeniay var. Bunun için ne yapmanız gerekli ya da nasıl ilerleyebilirsiniz diye sürekli zaten konuşuyoruz. Yeniay ve dolunaylar birer güncelleme paketleri gibidir. Kendinizi bir yazılım olarak düşünecek olursanız belirli zamanlarda oluşan gökyüzü olayları sizlerin güncellemelerinizdir. Kimisi güncelleme geldiğinde yüklemez kimisi ne kadar yer kaplayacağına bakar, kimisi ya telefonum bozulursa der bekletir, kimisi ona ihtiyaç duyana kadar ertele der. İşte dolunay ve yeniay zamanları da böyledir. Biz size nasıl bir paket geldiğini anlatırız ve sizler bu paketi yüklerseniz nasıl olayların üzerinizde gelişebileceğine daha rahat düşünebilirsiniz.

 

Astroşifa 2021 Ajandamızdan yazdığımız Nisan ayı gündeminizi aşağıya bırakıyorum. Çıktısını alıp ay sonuna kadar kullanın.

 

Haberin Devamı

Şayet diğer aylara sahip olmak isterseniz son kalan ajandalarımızı bu linkten alabilirsiniz.

 

https://www.dr.com.tr/Kirtasiye/2021-Astrosifa-Ajandasi/Organizasyon-Urunleri/Organizer-ve-Ajandalar/urunno=0001891442001?gclid=CjwKCAjw3pWDBhB3EiwAV1c5rESFWiql1b2qHo9Tr63iM12LqniS4AZiRe13f_lu4ER7KPdR8AvEXBoCVh8QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

 

04 Nisan Pazar saat 06.42’de Merkür, Koç̧ burcuna geçiyor. Hislerine veya inançlarına güven, yolunda inançla ilerle! Bu süreçte hataları görüp seni uyarmaya çalışanları anlayışla karşıla, bu uyarıları saldırı gibi görme. Bu kişisel bir durum değil. Dinle ve geliştir. 12 Nisan Pazartesi saat 05.30’da koç̧ burcunda bir Yeni Ay gerçekleşiyor. Yalnızca zaman dolduran aktiviteler yerine, kendinle gurur duymanı sağlayacak anlamlı işler yapmaya çalış̧. Yardıma ihtiyacı olan insanlarla kuracağın bağ̆ sana çok iyi gelecektir. Bir destek grubuna katıl.

14 Nisan Çarşamba saat 21.22’de Venüs, Boğa burcuna geçiyor. Kimi zaman çitin öbür yanındaki çimenler gerçekten daha yeşil olabilir. Bunu yeni bir başlangıç̧ yapmadan ve eskiden kurtulmadan bilemezsin.

19 Nisan Pazartesi saat 13.30’da Merkür, Boğa burcuna geçiyor. En iyi seçeneğin değişmek olduğunu düşünüyorsan, somut bir plan yapıp harekete geç̧ ve korkuyla suçluluğun sana engel olmasına izin verme.

Haberin Devamı

19 Nisan Pazartesi saat 23.36’da Güneş̧, Boğa burcuna geçiyor. İçinde bulunduğun durum yerine elverişli bir alternatif seçme şansının olup olmadığını araştır. Benzer değişiklikleri yapmış̧ insanlarla konuş̧.

20 Nisan Salı saat 01.49’da Güneş̧, Merkür ile Boğa burcunda kavuşuyor. Belki de başkalarıyla birlikte mutlu yaşamanın sırrı, onlardan yalnızca verebileceklerini istemektir.
23 Nisan Cuma saat 14.48’de Mars, Yengeç̧ burcuna geçiyor. Karşındaki insanları kırmaktan çekinmek, sana kendini pasif hissettirebilir. İhtiyaçlarını göz ardı etme! İçindeki hak etmişlik duygusunun tuzağına da düşme...

27 Nisan Salı saat 06.32’de Akrep burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. İhtiyaçlarının olduğunu kabul et. Hepimizin ihtiyaçları vardır ve önünde sonunda bu ihtiyaçlar giderilmek ister. Bunları görünce öfkelenme. Sadece en önemlilerini belirle ve harekete geç̧.

Haberin Devamı

27 Nisan Salı saat 23.15’te Plüton, Oğlak burcunda geri hareketine başlıyor. Zamanlama önemlidir. İçinde tuttuğun duyguları, çevrendeki insanlara ifade ederek ilerlemeyi seç̧.

30 Nisan Cuma saat 19.53’te Güneş̧, Uranüs ile Boğa burcunda kavuşuyor. İstemedikçe kimseye tavsiyede bulunma. Tavsiye vermeden önce yardıma ya da öneriye ihtiyacı olup olmadığını sor. Bu iki haftalık süreç içinde beklenilmeyeni beklemek ve sürprizlerle karşılaşmak mümkün...

Kendine güven ve daha fazla başkası içinde kendini tüketme.

 

Kendinizi yorgun hissediyorsunuz ve hayatın hep böyle gideceğini sanıyorsunuz. Bu doğru değil. Yaşam sonu olan bir yer. Odak noktanızı değiştirdiğiniz de sıkıntı yaptığınız şeylerinde çok büyük nedenleri olmadığını görüyorsunuz. Hedeflerinizi güncelleyin ve odak noktanızı değiştirin. Bazı şeylerde aşırı çaba sarf etmeniz kendinizi kaybetmenize neden olabilir. Size çok klişe gelebilir ama insanın kendini kaybetmesinden daha korkunç bir şey yoktur. Anlamayana ne anlatacaksınız? Anlamıyor işte?

Haberin Devamı

Sizin onu ne kadar sevdiğinizi mi?

Ne kadar fedakarlık yaptığınızı mı?

Bu anlatmak zorunda olduğunuz bir durum değil.

Anlaşılması gereken bir durum.

Anlamayana zaten anlatmayın…

 

 

 

Mutlu günler dilerim.

 

Yazarın Tüm Yazıları