Abartmak veya aşırılığa kaçmak

Güneş ve Jüpiter arasındaki olumsuz açı, kendimizi fazla önemseyebileceğimizi ya da karşımızdaki kişileri hafife alabileceğimizi gösteriyor. Dikkatli hareket etmeliyiz.

Haberin Devamı

İlişkilerde sorumluluklar artabilir veya ilişkide kısıtlanmış hissedebiliriz. Bizi belli konularda tatmin edebilecek bazı seçeneklere sahibiz. Ancak, hangisinin daha verimli olabileceğini görmekte zorlanıyoruz. Burada asıl önemli konu ise daha hızlı hareket edebilmek.
Zira, bu alternatiflerimizin sunduğu fırsatlar kısa bir süre için geçerli gibi görünüyor.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Girişken, katılımcı ve çekici halleriniz karşı cinsin ilgisini çekebilir. Bir ilişkiye girme veya büyük kararlar alma konusunda hızlı hareket edebilirsiniz. Belli konularda harekete geçmeden önce, elinizdeki bilgilerin doğruluğunu araştırmanız gerekiyor. Tahmini çıkarımlarla yola çıkmak yanlış olabilir. Aşk hayatınızda her şeyi çok garantide görmeniz de problem yaratabilir.

Haberin Devamı

Boğa
Karışık mesajlar veren kişilere nasıl tepki vereceğinizi şaşırabilirsiniz. Uyumlu olmaya çalışmanızda fayda var. Amaçlarınıza ulaşmada arkadaşlarınız veya akrabalarınızın faydasını görebilirsiniz. Sevginizi göstermeli veya pratik olmaya gayret etmelisiniz.

İkizler
Bazı konularda hayal kırıklığı yaşayabilir veya yanlış hesaplar yaptığınızı görebilirsiniz. İhtiyacı olan kişilere yardım edebilir ya da yaşadığınız yerde değişiklikler yapabilirsiniz. Bir arkadaşınız veya girişiminiz ilginç şekilde olumlu bir gelişme nedeni olabilir. Eski hayallerinizi veya eskiden önemsediğiniz konuları canlandırabileceğiniz günlerdesiniz.

Yengeç
Belli anlaşma veya düzenlemelerin sizi mutlu edip etmeyeceği konusunda kafanızda endişeleriniz olabilir. Sosyalleşmenize yardımı dokunabilecek kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Sunabileceğiniz şeyler konusunda net olursanız, iş hayatınızda veya özel yaşamınızda size faydası dokunabilecek kişilerle karşılaşma olasılığınız da yüksek olur.

Aslan
Bilginizi artırıcı veya yeteneklerinizi geliştirmenizi sağlayabilecek aktivitelere katılabilirsiniz. Sakinliği korumanız ve daha alçakgönüllü olmanız gereken günler. Uyumsuzluklara ya da tartışmalara açık olunması düşük profil çizmenin önemini anlamanızı sağlayacaktır. Özellikle evinizi veya ailenizi ilgilendiren başlıklarda dikkatli hareket etmelisiniz.

Haberin Devamı

Başak
Yapacağınız konuşmalar birlikte hareket ettiğiniz ya da çalıştığınız kişilerin neler beklediğini daha iyi anlamanızı sağlayabilir. Çözüm bulma yeteneğiniz size duyulan ihtiyacı artırabilir. Uzun vadeli konularda fırsatlar devam ediyor. Romantik dakikalar iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Terazi
Şimdiye kadar fırsat gibi görünen bir konuda ödenmesi gereken bedeller olabilir. Olumsuzluklar ya da engeller sizi durdurmamalı. İlerlemeye odaklanmalı ve uzun zamandır üzerinde yoğunlaşmak istediğiniz konularda önünüzde açılacak olanakları kullanmalısınız. Ancak, öncelikle yapılması gereken değişiklikler olduğu aşikar.

Akrep
“Bükemediğin eli öpeceksin” lafını hatırlayarak, politik gitmenin faydasını görebileceğiniz günler. İşteki durumunuzu veya imajınızı etkileyecek adımlar atmadan önce, fikirlerinizi güvendiğiniz kişilerle paylaşmanızda fayda var. Değişimin başlangıcında olabilirsiniz, dikkatli ilerlemeniz gerekiyor.

Haberin Devamı

Yay
Çok az bildiğiniz konulara gereğinden fazla zaman ya da para harcama riskiniz var. Dikkatli olmamanız durumunda sizden faydalanmaya çalışan kişiler olabilir. Ek görev ve sorumluluklar güzel şeyler vaat ediyor olsa da, önceliklerinizi doğru belirlemeniz gerekli.

Oğlak
Huzuru sağlamanın veya uyumu yakalamanın zor olduğu günler. Ancak, kararlılığınız ve istikrarınız istediklerinizi yapabilmenize olanak tanıyor. Bazı yardım ya da jestlere ihtiyacınız varsa, karşılığında neler verebileceğiniz konusunu da netleştirmelisiniz. Mizah yeteneğinizi koruyarak iletişim kurmak önemli bugünlerde.

Kova
Sizi olumsuz etkileyebilecek olaylardan veya kişilerden uzak durmalısınız! Bazı endişeleriniz açığa çıkabilir. Belli konuların üzerine gitmeniz durumunda olaylar daha da kötüye gidecektir. Özel yaşamınızı geliştirmenize yardım edebilecek değişiklikler yapabilirsiniz. Seyahatler esnasında dikkatli olun ve sağlığınızı ihmal etmeyin.

Haberin Devamı

Balık
Bazı konularda karar vermekte zorlanıyor olabilirsiniz ya da doğru yorumlama yeteneğiniz bugünlerde zarar görmüş olabilir. Önemli kararları ertelemekte fayda var. Yaratıcılık içeren işler veya projeler kazançlarınızı artırmanızı ya da yeni işbirlikleri kurmanızı sağlayabilir. Aşırı harcamalardan kaçınmanız durumunda ilerlemeniz kolaylaşacaktır.

Yazarın Tüm Yazıları