GeriNiobe Aslı Temel İletişime dayalı aksilikler olabilir
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İletişime dayalı aksilikler olabilir

Sabah saatlerinde bazı karışıklıklar veya konsantrasyon bozuklukları söz konusu olabilir. Öğle saatleri civarında, yazılı veya sözlü iletişim daha rahat akacaktır. Ama malum Merkür bugün gerilemeye başlıyor. İletişime dayalı aksilikler, bilgisayarla bağlantılı sorunlar, ulaştırma esnasında aksilikler ve yanlış anlaşılmalar art arda yaşanmaya başlıyor.

Seçeneklerimizi gözden geçirmemiz gerekebilir. Akşam saatlerinde ise sevgi temalı ilişkileri besleyen, estetik ya da sanatla ilgili çalışmalar için uygun süreçte olacağız.

 KOÇ
Bazı kişiler görev ve sorumluluklarını size yükleyebilirler veya yaptığınız işlerdeki eksikleri bularak sizi demoralize edebilirler. Çalışmaktan vazgeçmeyin.

BOĞA
İkna etmeniz gereken veya yapmak istediğiniz konularda ilerlemenize yardımı dokunacak kişiler varsa, yeteneklerinizi geliştirmelisiniz. Günü geldiğinde de konuya vakıf olduğunuzu gösterebilmelisiniz.

İKİZLER
Geçmişe dönük anlaşmalar sıkıntı yaratabilir veya duygusal gerilim söz konusu olabilir. İnsanların olayları doğru şekilde görmesi için sakinliğinizi korumalı ve sempatik olmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde imajınız zarar görebilir.

YENGEÇ
Kişisel bilgilerinizi, özel yaşamınızı veya sırlarınızı kendinize saklamalısınız. Meraklı kişilerden uzak durun. Yanlış yönlendirilebilir ya da yanlış tanıtılabilirsiniz.

ASLAN
Maddi konuları ve duyguları birbirine karıştırabilirsiniz. Sevgi temalı ilişkileriniz destekleniyor. İnsanların ilgisini çekebilmek için parasal harcamalar yapmaktan kaçınmalısınız.

BAŞAK
Maddi manevi bedelleri olabilecek yanlışlar yapabilirsiniz. Belli bir kişiyi ya da ilişkiyi farklı algılamanız ve araştırmadan sonuca varmanız sıkıntılı sonuçlar doğurabilir. Bilgilerin doğruluğundan emin olmalısınız.

TERAZİ
Samimi konuşmalar geçmişte farkına varmadığınız şeylerin farkına varmanızı sağlayabilir. Elinize geçen bilgiler belli konularda çözüm üretilmesine yardımcı olabilir. Uzlaşmacı olmanızda fayda var.

AKREP
İyi niyetinizi suistimal etmeye çalışan kişiler olabilir. İlişki ve işbirliklerinizi kendi başınıza düzene sokmalı ve işlerinizi kendiniz halletmelisiniz. Maddi konular dikkat gerektiriyor.

YAY
Başkalarına yardımcı olmamanız durumunda eleştiri ve şikayetlerle karşılaşabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişiler işiniz için faydalı bilgiler edinmenizi sağlayabilir. Elinize geçen bilgileri doğru şekilde değerlendirmelisiniz.

OĞLAK
Sizi kendi istediği şekilde düşünmeniz için yönlendirmeye çalışan kişiler olabilir. Gerçekleri bu kişilerin yüzüne vurarak kendinizi veya kendi fikirlerinizi savunabilirsiniz. Kendi işinizle uğraşmalı, duyduklarınıza hemen inanmamalısınız.

KOVA
Yeni seçenekleri görmeye başlıyorsunuz. Yaşadığınız yeri ilgilendiren değişiklikler veya uzun vadeli planlar söz konusu olabilir. Ek kazançlar veya gelir elde etme fırsatları yüzünü göstermeye başlayabilir.

BALIK
Duygusal başlıklı konularda dikkatli olmalısınız. Bazı kişilerin cazibesi doğru ve yanlış arasındaki dengeyi kurmakta zorlanmanıza neden olabilir. Başkalarının sorunlarına dahil olmamanızda ve kendi çıkarlarınızı düşünmenizde fayda var.

X

Terazi burcunda dolunay

Yılın en zorlu dolunaylarından birisini yaşıyoruz. Etkileri her zaman olduğu gibi +/- 5 gün gibi düşünülmeli. Terazi burcunda meydana gelecek dolunay, ilişkiler, işbirlikleri ve ortaklıklar temasına dikkat çekiyor.


Bugünlerde (+/- 5 gün) ilişki ve işbirliklerimizde ortaya çıkan olaylar veya aydınlanan durumlar ya da farkına vardığımız gerçekler, vermemiz gereken kararların ciddiyetini anlamamızı sağlayabilir. Karar almaya zorlayabilir.
İyimserlikte ve kötümserlikte sınır tanımıyoruz. Bazı şeyleri geride bırakmamız gerektiğini anlıyoruz. Aslında uzlaşmacı olmak ve huzuru sağlamak istiyoruz ama gerilim izin vermeyebilir.
Mars ve Satürn’ün konumu mücadele, saldırganlık ve riskli durumların oluşması ihtimalini artırıyor. Çok dikkatli olunması, hızlı kararlardan, hareketlerden ve riskli işlerden kaçınılması gerekebilir 5 gün için. Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri ön planda.

KOÇ
Olumsuz düşünmemeli, farklı fikirleriniz ve planlarınızla öne çıkmaya çalışmalısınız. Gerçekçi olarak gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Gergin durumları doğru yönetmeli ve duygusal tepkiler vermemelisiniz.

BOĞA

Yazının Devamını Oku

Ayrıntılar önemli

Ev ve aile konuları zamanımızı alabilir. Ailevi konularda detayları atlamamak gerekiyor.


Zira boşluktaki Ay, işlerin istendiği hızda ilerlemeyebileceğine ve ayrıntıların önemine dikkat çekiyor.

 Koç
Ailenizde, aranızda yaş farkı olan bazı kişilerin konulara farklı şekilde bakmanızı sağlamaya çalıştığını görebilirsiniz. Bilgi sahibi yakınlarınızın yararlı tavsiyelerini alabilirsiniz.

BOĞA
Ziyaretler veya kısa yolculuklar olaylara bakışınızın farklılaşmasını sağlayabilir. Hayat tarzınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni hobiler edinebilir, bunlar üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

İKİZLER

Yazının Devamını Oku

Gergin bir hafta

Genel anlamda gergin bir hafta olması, olumlu etkilerin ortaya çıkmasını zorlaştırabilir. Bizim için önemli olan şeyleri doğru sıralamalıyız. Planlı programlı bir strateji dahilinde ilerlenmesi gereken günler.

Sabah saatleri daha rahat akıyor; farklı gelişmeler veya hoşluklar olabilir. Öğleden sonradan itibaren, dört gün boyunca engellenmeler ve otorite konumundaki kişilerle zorluklar yaşanabilir.
Akşam saatlerinde ise karşılanmayan beklentiler veya konsantrasyon sorunları görülebilir.

KOÇ

Konusunda uzman kişilere kulak vermeniz gereken günler. Kendinizi geliştirmeniz gerek. Aile üyelerinizden bazıları, yüz yüze olduğunuz durumları farklı açılardan görmenizi sağlayabilir.

BOĞA

Kısa mesafeli yolculuklar veya tanıdıklara ziyaretler, özgün bir durumu farklı açılardan değerlendirmenize neden olabilir. Yaşam tarzınızda değişiklikler yapmayı düşünmeye başlayabilirsiniz.

İKİZLER

Bazı fırsatlar veya yenilikler yüzünü gösterebilir. Bu gelişmeler ışığında sorumluluklarınızı farklı şekilde ele alabilirsiniz. Evle ilgili değişiklikler imajınızı da olumlu etkileyebilir.

Yazının Devamını Oku

Niobe burçlar ve rüyalar

.

KOÇ

Önerilere ve pratik yorumlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak, kendi bildiğiniz gibi ilerlemeli, başkalarının yolunu takip etmemelisiniz.

BOĞA

Kişisel değişiklikler yapma niyetindeyseniz, herkese yapacaklarınızı anlatmamanızda fayda var. Sırlarınızı paylaşmanız işlerinizin karışmasına neden olabilir.

İKİZLER

Özel yaşamınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Bu sırada bazı kişilerin yararlı katkıları olabilir ve geleceğinizi ilgilendiren olumlu şeyler yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ

Sakinliğinizi korumanızda fayda var. Aksi takdirde bazı ilişkileriniz zarar görebilir. Öncelikle, işlerinizi gerektiği şekilde tamamlamaya odaklanmanız gerekiyor.

Yazının Devamını Oku

Niobe burçlar ve rüyalar

.

KOÇ

Sizi, düşünce yapınıza uymayan şeyler yapmaya iten kişiler olabilir. Önünüze çıkan her şeye olumlu yaklaşmalısınız. Kişisel gelişiminize önem vermelisiniz.

BOĞA

Eleştiri dozunu iyi ayarlamalısınız. Aksi takdirde, kendinizi tartışmaların ortasında bulabilirsiniz. Yapmak istediğiniz şeyler varsa, detaylı öğrenmeye çalışmalısınız.

İKİZLER

Bazı konuları abartabilir ya da bazı kişileri yanlış yönlendirebilirsiniz. Ancak, tüm bunları yaparken karşınızdaki kişinin kim olduğunu unutmamanızda fayda var.

YENGEÇ

Maddi başlıklı konularda sizi hafife alan kişiler olabilir. Neye yatırım yaptığınız önemli. Baskılara rağmen yararınıza olmayan anlaşmalardan kaçınmalısınız.

Yazının Devamını Oku

Otorite savaşları yaşanabilir

Hafta genelinde ilişkilerde adil davranmak ve uyumu yakalamak zor olabilir. Otorite konumundaki kişilerle ilişkilerde zorluklar, iş hayatında veya kariyer başlıklı konularda zorlanmalar, gecikmeler ya da engeller oluşabilir.

Otorite savaşları yaşanabilir. Aynı zamanda alışılmadık olaylara ve rutin dışı gelişmelere açık günlerde olacağız hafta genelinde. Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri devrede olacak.

Koç
İlişki ve işbirliklerinizde sonlanma veya sonuçlanma enerjileri söz konusu olabilir. Karşı tarafın hayatındaki gelişmeler sizi destekleyebilir. İlişkilerde önemli kararlar alınabilir.

Boğa
İş hayatınızı veya sağlığınızı ilgilendiren başlıklarda önemli kararlar alabilirsiniz. İş hayatınızda veya üzerinde yoğunlaştığınız işlerde sonlanma veya sonuçlanma enerjileri devrede 10 gün boyunca.

İkizler
Maddi başlıklı konularda aksiliklere ve sıkıntılı durumlara açık birkaç günün içindesiniz. Sakinliğinizi korumalı, kontrolünüzü kaybetmeden tavır koymalısınız.

Yengeç

Yazının Devamını Oku

Güç gösterileri gergin ortamlar

Ay, Yengeç burcunda... Ev, aile, gelenekler ve ülke başlıklı konular gündeme taşınıyor.

Genel anlamda güç gösterilerini, sözel tartışmaları, gerilimi artıran bir atmosfer olsa da, öğle saatleri civarında kısmen de olsa daha rahatlamış hissedebiliriz.

KOÇ
Özel yaşamınızda tartışmaların arttığı, seyahatler esnasında aksiliklere açık birkaç gün. Öfkeli tepkiler vermekten, ani kararlar almaktan veya ani hareketlerden kaçınmanızda fayda var.

BOĞA
İnsanların işlerinize karışmasına izin vermemeli ve sırlarınızı kimseyle paylaşmamalısınız. Maddi, hukuki ya da sağlıkla ilgili konuların özel olarak ele alınmasında fayda var.

İKİZLER
Birkaç gün diğerleri için bir şeyler yapmak, başkalarına yardım etmek hoşunuza gidebilir. Kendinizi meşgul etmeniz özel yaşamınızdaki gerilimin azalmasına veya tartışmalardan sakınmaya da yardım edebilir.

YENGEÇ

Yazının Devamını Oku

Kazalara karşı dikkat!

Öğle saatleri sonrasında hassasiyet artıyor, daha duygusalız. Alıngan olabiliriz. Ev, aile veya ülke başlıklı konularda daha derin düşünmeli, kararlılık göstermeliyiz.


Akşam saatlerinde ise ufak tefek sakarlıklar ya da kazalar dikkat gerektiriyor. Öfke kontrolü yapmak daha zor olabilir. Saldırgan tutumlu kişilerden veya riskli yerlerden uzak durmakta fayda var.

 KOÇ
Anılara dönmek sizi aşağı çekebilir. Olumsuz düşünmeyi bırakmalı, hayatın size sunduklarının tadını çıkarmalısınız. Yollarda veya tartışmalar esnasında kontrollü olmanızda fayda var.

BOĞA
Sizi yanlış tanıtan kişiler olabilir. Hiçbir şeyi yarım bırakmamalı, konuşulmamış şey kalmadığından emin olmalısınız. Kendinizi en iyi şekilde tanıtmanız ve gereken düzeltmeleri yapmanız gerekiyor.

İKİZLER

Yazının Devamını Oku

Sosyal bir gün

Yazılı sözlü her tür iletişim ve entelektüel paylaşımların arttığı sosyal ve canlı bir gün.

Özellikle öğle saatleri civarında ikili ilişkiler, önemli görüşmeler ve otorite konumundaki kişilerle randevular açısından olumlu bir akış var.

KOÇ

Olumlu düşünmeye çalışmalı, sizi üzen şeylerden uzaklaşmalısınız. Kişisel gelişiminize önem verip yeni özellikler edinmeye çalışarak kendinizi yepyeni bir yola sokabilirsiniz.

BOĞA

İmajınıza zarar vermeye çalışan kişiler olabilir. Konuları tam olarak anlamaya çalışıp gerekli düzenlenmeleri yapmanızda fayda var. Belli konuları yalnız başınıza halletmesiniz.

İKİZLER

Kişisel bilgilerinizin veya evraklarınızın üzerinden geçmenizde fayda var. Bazı yazılı metin veya dokümanlardaki eksikler sıkıntı yaratabilir. Yanıltıcı durumlar olabilir.

YENGEÇ

Yazının Devamını Oku

İkna kabiliyetimiz yüksek

Birbirimizi daha rahat anlayabileceğimiz, kendimizi duygusal olarak rahat ifade edebileceğimiz, empati yapmakta zorlanmayacağımız, ikna kabiliyetimizin yüksek olduğu gündeyiz.

Ancak, akşam saatlerinde yeme içme, hız yapma, kontrolsüz harcamalar, abartılı konuşma ya da kibir dahil her anlamda aşırılıklara açık saatlerde olacağız.

KOÇ

Yeteneklerinizi cilalamanız ve yeni özellikler edinmeye çalışmanız gerekiyor. Ön plandasınız ve belli konularda geride durmanız gerekmiyor. Sizden ne istendiğini netleştirmeye çalışmalısınız.

BOĞA

Belli konulardaki bulgularınızı diğerleriyle de paylaşmalısınız. Bazı konuları nasıl netleştirdiğinizi diğerlerine de anlatmanız gelecekle ilgili kararlar almanızı sağlayabilir.

İKİZLER

Maddi içerikli evrakları ciddiyetle ele almanızda, eksikleri tamamlamanızda fayda var. Parasal hesaplarda daha dikkatli olmanız gerekebilir. Alacak verecek takviminizi birkaç kere kontrol etmelisiniz.

YENGEÇ

Yazının Devamını Oku

Ani kararlar almaktan kaçının

Genel anlamda gergin bir haftadayız. Buna rağmen öğle saatleri olumlu ilişkiler kurmak, olumlu görüşmeler yapmak, yazılı ya da sözlü olarak kendini ortaya koymak adına gayet uygun...

Maddi veya işle ilgili konularda uzun vadeli düşünceler, planlar öne çıkabilir. Ancak birkaç gündür yazdığım gibi ani kararlar almaktan ve acele hareket etmekten kaçınmamız gerekiyor.

KOÇ

Sizden ne beklendiğini tam olarak anlamaya bakın, bu sayede daha iyi sunumlar yapabilirsiniz. Bir program dahilinde hareket etmelisiniz.

BOĞA

Bazı konularda sessiz kalmamalısınız, çünkü yapabileceğiniz şeyler var. Tecrübe ve bilginiz en iyi şekilde ilerlemenize yardım edebilir. Ruhsal, mental ve fiziki sağlığınızı ihmal etmeyin.

İKİZLER

Başkalarını bekleyerek vakit kaybetmeyin. Hayalleri gerçekleştirmenin farklı yöntemleri olabilir. Başkalarına güvenmek yerine kendiniz bir şeyler yapın.

YENGEÇ

Yazının Devamını Oku

Renkli aktiviteler yapılabilir

Günün ilk yarısında engellenmiş hissedebilir, olumsuz düşünebilir, olumsuz olaylar yaşayabiliriz. Negatif gelişmeler günün ilk yarısını etkilese de, ikinci yarısında dinamik, aktif ve motive şekilde hareket ediyor olacağız. Daha renkli aktivitelerle vakit geçirebiliriz.

KOÇ
Sahip olduğunuz yetenekler konusunda kafasında şüphe olan kişiler olabilir. Amaçlarınıza ulaşmak için, belli özelliklerinizi geliştirmeniz ve yeni şeyler denemeniz gerekebilir.

BOĞA
Aile üyeleriniz ve arkadaşlarınızla ilişkileriniz daha fazla gayret göstermeyi gerektirebilir. Birlikte yapılacak programlar, kısa mesafeli yollar veya ziyaretler ya da verilecek sözler ilişkiyi güçlendirebilir.

İKİZLER
Ortak kaynak kullanımı gerektiren konular veya maddi başlıklı bazı kelimeler göze çok adil görünmeyebilir. Bazı kişiler kanalıyla belli avantajlar yakaladığınızı zannederken olası kayıplar sizi bekliyor olabilir.

YENGEÇ

Yazının Devamını Oku

Ani kararlar zarar verebilir

Plüton ve Jüpiter’le uyumlu, Mars’la uyumsuz bir Balık burcunun yeni ay günündeyiz. Bir taraftan yeni olanaklar ve fırsatlar yüzünü gösterirken, bir diğer taraftan yaralayıcı durumlarla karşılaşabiliriz. Ama yaralarımızı sarmak zor olmayacak, şefkatli ve anlayışlı bir zaman diliminde olacağız zorluklara rağmen iki haftalık süreçte.

Mücadele alanları değişiyor olacak. Özellikle gece saatlerinde ani hareketlerden, ani çıkışlardan, öfkeden veya ani kararlardan kaçınmakta, riskli işlere kalkışmamakta, riskli yerlerden uzak durmakta fayda var. Acelecilik ya da ani kararlar zarar verebilir.

 KOÇ
Yaşam tarzınızı, sağlığınızı ve ilişkilerinizi olumlu etkileyecek değişiklikler yapmalısınız. Ufak tefek sakarlıklar, kazalar ya da tartışmalara karşı tedbirli olmanızda fayda var.

BOĞA
Alışılmadık kişilerle muhatap olabilir, farklı yaklaşımlarla karşılaşabilirsiniz. Karşınızdaki kişilerin önerilerine kulak vermeniz güzel ama güven vermiyorlarsa hiçbir şeye onay vermek zorunda değilsiniz.

İKİZLER
Bugün ve hafta sonu bazı konuları net şekilde göremeyebilirsiniz. Yanıltıcı kişiler sizi istemediğiniz bir yöne yönlendirebilir. Duygusal oyunlara kendinizi kaptırmadan sizi, kendi yararınıza olmayan yöne çekmelerine izin vermemelisiniz.

YENGEÇ

Yazının Devamını Oku

Manevi yönümüz ön planda

Empati yapmakta zorlanmayacağımız, birbirimize şefkatle yaklaşacağımız, duygusal, manevi yönümüzü ön plana çıkartan gündeyiz. Fedakarlık yapmak, başkaları için bir şeyler yapabilmek bize de iyi gelebilir. Dua etmek, spiritüel çalışmalarla vakit geçirmek, hayaller kurmak mümkün olabilir. Ancak, dikkatimiz kolaylıkla dağılabilir.

KOÇ
Kariyerinizi, imajınızı ve iş hayatınızı ilgilendiren başlıklarda mücadeleci bir sürece giriyorsunuz. Maddi açıdan olumlu gelişmeler olabilir.

BOĞA
Seyahat, hukuk, medya, eğitim, halkla ilişkiler başlıklarında yenilikler olabilir. Bu alanlarda yeni başlangıçlar yapabilir, keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İKİZLER
Maddi başlıklı konularda olumlu gelişmelere açık günler. Ek gelirler elde edebilir veya mevcut kazançlarınızda artırıma gidebilir veya kârlı alışverişler yapabilirsiniz.

YENGEÇ

Yazının Devamını Oku

Öğleden sonra sezgilerinize güvenebilirsiniz

Sabah işyerimize giderken ve işbaşı yaptığımızda, yaratıcı fikirlerimiz ve yeni şeyler deneme isteğimiz yüksek olacak.Öte yandan 13.30’a kadar kararsızlıklar ve belirsizlikler söz konusu. Sonrasında Balık burcunda olacak olan Ay, sezgilerimize güvenebileceğimiz, duygusal, fedakarlıktan kaçınılmayan saatlere işaret ediyor.

KOÇ:
Seçimlerinizden memnun olmayan kişiler çıkabilir. Verdiğiniz kararlar ya da seçimleriniz, diğerlerinin eleştirilerine maruz kalmanıza yol açabilir.

BOĞA:
Bazı kişiler sizinle ilgili bilgileri veya anlattık-larınızı aleyhinize kullanabilir. Şifrelerinizi, sırlarınızı ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmamalısınız.

İKİZLER:
Tanıştığınız ya da ilişkilerinizi geliştirdiğiniz kişiler hayatınızda bazı değişiklikler yapmanıza yol açabilir. Yapacağınız değişiklikler, başkalarında merak uyandırabilir.

YENGEÇ:Bazı işlere sizi karıştırmadan, sizin kontrolünüze izin vermeyen kişiler söz konusuysa, o işlerden uzak kalın. Birlikte vakit geçirmekten keyif aldığınız kişilerle buluşmalısınız.

ASLAN:

Yazının Devamını Oku

Abartılı tepkilere açık bir gün

Bugünlerde karşılıklı yaralara tuz basmak veya insanları yaralayan olaylarla karşılaşmak ihtimali söz konusu olabilir.

Provokatif veya üzüntülere neden olabilecek bir hava hakim iki üç gün için.
Hümanist veya toplumsal başlıklarla uğraşabiliriz.
Akşam saatleri aşırı ve abartılı tepkilere açık.

KOÇ

Zor zamanlar yaşayan kişilerin isteklerine kayıtsız kalmanız veya tartışmanız olayların büyümesine neden olabilir. Yardımcı olmaya çalışmanızda fayda var.

BOĞA

Mücadeleci ortamlara girebilir, karşıt görüşlü kişilerle karşılaşabilirsiniz. Yeni ilişki ve işbirlikleri hayatınızın belli alanlarında farklı sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir.

İKİZLER

Yazının Devamını Oku

İlişkilerde zorluklar yaşanabilir

Sevgi temalı ilişkilerimizde daha yapıcı olmaya çalışmalıyız. İlişkilerde zorluklar yaşanabilir. Eleştirilerde artış olabilir.

Ancak Jüpiter’in konumu yeni fırsatların yüzünü gösterebileceğine işaret ediyor; önemli kişilerle olumlu görüşmeler yapılabilir. Öğleden sonra kısıtlamalar ihtimal dahilinde... Buna karşın akşam saatlerinde, ikili ilişkilerde birbirini anlamak kolaylaşabilir. 

KOÇ

İniş çıkışlı durumlar belirsizliklere ve kararsızlığa neden olabilir. Gerçek bilgilere ulaşmak, neler olacağını öğrenmek için araştırmacı olmalısınız.

BOĞA

İstediğinizi elde etmek için çok fazla ses çıkarmak, huzursuz ya da hırslı bir tutum sergilemek yerine daha fazla çalışmalısınız. İşinizle ön plana çıkmaya bakın.

İKİZLER

Zamanınızı ve enerjinizi olumlu işler için kullanmalısınız. Karşılıklı alışverişlere önem vermeli, gereğinden fazla bonkör davranıp sıkıntıya düşmemelisiniz.

YENGEÇ

Yazının Devamını Oku

İletişim sorunlarına dikkat edin

Görev ve sorumlulukları ihmal etmek, bazı problemlere yol açabilir. İletişimde istenen performans yakalanamayabilir, yanlış anlaşılmalar veya yanlış gönderiler söz konusu olabilir.


Elektrik, elektronik, mekanik veya teknolojik araç gereçlerle ilgili sorunlar yaşanabilir.
Öğleden sonra ise etkin konumdaki kişilerle ilişkilerinizde etkileyici olabilir, karizmamızı kullanabiliriz. Yeni fikirler, oluşumlar ve farklı gelişmeler, günün ilerleyen saatlerini güzelleştirebilir.
Ancak unutmayın, hafta başında yazdığım saldırganlık yaratan etkiler birkaç gün daha gündemde...

KOÇ
Gereksiz tartışmalardan kaçının. Ortaya çıkan durumların üzerinde düşünmeli, seçeneklerinizi görmeye çalışmalısınız. Ufak tefek yaralanmalara, gergin kişilere dikkat etmekte ve sağlık konularını önemsemekte fayda var.

BOĞA

Yazının Devamını Oku

İlişkilerde uzlaşmacı olmalı

Sabaha doğru saatlerde rutinin dışında gelişmeler veya farklı hoşluklar söz konusu olabilir. Öğle sonrası saatlerde planlı ve çalışkanız. İşlerimize, görev ve sorumluluklarınıza eğiliyor ve yarım kalan işleri tamamlıyoruz. Akşam saatlerinde ise, ilişkilerde gerilimler veya kırıcı sözler ya da engelleyici olaylar ön plana çıkabilir.


Lüzumsuz risklerden kaçınılması gereken bir gün. Şartlar akıcı görünmüyor. Köşeye sıkıştırmaya çalışan kişilere dikkat etmeli, başkalarının ani hareketleri nedeniyle ani kararlar almamalıyız hafta sonu genelinde.

KOÇ    
Duygusal gerilimler veya size dikte edilen bazı şeyler bu hafta sonu sizi rahatsız edebilir. Belli kararlar almadan önce sonuçlarını doğru hesaplamalısınız.

BOĞA
Duygusal gerilimlere açık hafta sonu. Fiziksel, mental ve ruhsal sağlığınızı korumalı ve bu anlamda bazı şeyleri hafife almaktan kaçınmalısınız.

İKİZLER

Yazının Devamını Oku