"Muhammet Kösle" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Muhammet Kösle" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Muhammet Kösle

Hasanağa’da ortalık toz duman…

Sakarya ilimizde kurulu olan Toyota Otomotiv Sanayi Body Bölümü çalışanlarından Sn. Mustafa Özer’in 37 ayrı kare fotoğrafıyla birlikte yollamış olduğu e-postasını özetimle aktarıyorum:

“Nilüfer İlçesindeki Hasanağa TOKİ konutlarından daire satın alan kuzenimize ‘hayırlı olsun’ ziyaretine geldik.


Hasanağa’da ortalık toz duman…
Hasanağa’da ortalık toz duman…

KUM FIRTINASI

Hasanağa’da ortalık toz duman…

Yolda, tozla toprağa teslim edilmiş zemin sayesinde kovboy filmlerindeki kum fırtınasını yaşadık resmen! Yollardaki çukurlar ve Karadeniz fıkrasını geride bırakacak elektrik direklerinin tahta ayaklı aparatlarına hayret ettik. Kuzenimizin evine varınca acilen duş aldık. Akrabamız mı? Onlar da buraya taşındıklarına bin pişmanlar! Af buyurun ama belediyenizin asfaltı mı bitti? Saygılarımla”

KALDIRIMA KURULAN TUZAKLAR

Hasanağa’da ortalık toz duman…
Hasanağa’da ortalık toz duman…Hasanağa’da ortalık toz duman…

Tofaş Fabrika güvenlik vardiya amiri olan okurumuz Özgür Obuz’a çok önemli bildirimi için teşekkür ediyorum. Ve ilgili yetkilileri, göreve davet ediyorum. İstanbul Caddesi Fabrika önündeki kaldırıma kurulmuş olan tuzakları görmeniz konusunda uyarıyorum. Birileri için üzücü hatta acı sonlara müsait hale getirdiğiniz ihmalleriniz için acilen oraya uğrayın lütfen!

HÜRRİYET BURSA YAZIYOR SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR

 

HURDA ARAÇ KALDIRILDI

YILDIRIM BELEDİYESİ;

Hasanağa’da ortalık toz duman…Hasanağa’da ortalık toz duman…

“ ‘YETKİLİLERİ RAHATSIZ ETMİYOR MU’ başlıklı yayımınız sonrasında (Yıldırım Belediyesi Davutdede Mahalle Konağı önü) okurunuz Özlem Erzurumlu’nun şikayetine mevzu olan hurda araç ilgili ekiplerimizce kaldırılmıştır. Bilgilerinize saygı ile sunarız. Yıldırım Belediyesi Basın ve Yayın Müdürlüğü” takibi için Yıldırım Belediyesi Basın ve Yayın Uzmanı Sn. Özlem Ay Yıldırım’a teşekkür ediyorum.

TEŞEKKÜRLER UEDAŞ

Hasanağa’da ortalık toz duman…

Hasanağa’da ortalık toz duman…

İLLA ÖLMEK Mİ LAZIM başlıklı yayımımızın şikayet sahibi olan Tofaş (Fabrika) Gövde Malzeme Temin Lideri Okurumuz Mesut Çetinkaya: “... Evet. Ataevler Pazaryeri’ndeki disiplinsiz elektrik panolarıyla alakalı olan şikayetimi, ardından da, UEDAŞ’ın tarafınıza yaptığı açıklamayı yayımlamıştınız. Açıklamada: “ Gerekli olan çalışmalar en kısa zamanda yapılacaktır...UEDAŞ ”demiştiniz. Çok teşekkür ediyoruz. Çarpılan olmasa bari endişemiz sona erdi. Size ve Hürriyet Bursa ekibine çok teşekkür ediyoruz.” ben de size ve bizlere değer veren UEDAŞ’a teşekkür ediyorum.

X