576 sorun, 493 çözüm

Muhammet Kösle yönetimindeki Mahallenin Sorunları köşesinde 2021 yılında 576 şikâyet, istek ve öneri yer aldı. 576 konunun 493 tanesi yetkililer nezdinde tarafından takibe alındı ve vatandaşlarımızın lehine sonuçlandı.

Haberin Devamı

Çok kıymetli Hürriyet Bursa gazetesi okurları.
2 Eylül 2014 tarihinden itibaren yazmaya başladığım ‘Okur Köşesi / Mahallenin Sorunları’ sayfasında sizlerin beğenisi ve desteğiyle büyüdüğümüz bir yılı daha geride bıraktık. Tarafıma yollanan binlerce haklı şikâyet, istek ve önerilerinizin tamamını ahlak ve saygı kuralları dairesi içinde yayımladık. Süreçte asla taraflı olmadık.

576 sorun, 493 çözüm

SÜREKLİ TAKİP ETTİK

Yayımlarımızla üç buçuk milyon civarı nüfusa sahip olan Bursa’mızda birilerimizin canlarının ya da mallarının ziyana uğratılmasına engel olmaya çalıştık. Dolayısıyla ilgili yetkililere; vurdumduymazlıklarını, aksaklıklarını ve yanlışlıklarını takip ettiğimizi hatırlattık. Bu sebeptendir ki Bursa basınında en çok okunan köşe olarak değer bulduk.

Haberin Devamı

2022 YILINDA DA BURADAYIZ

Hürriyet Bursa gazetesi ekibi olarak bizleri böylesi gurur verici işlere vesile kıldığınız için sizlere teşekkür ederiz. 2021 yılında da 576 şikâyet, istek ve önerilerinize yer vermiştik. 576 isteğimizin 493 tanesinin sonuçlanmasına tanık olduk. Hatta isteklerimizin bazıları yayımlarımız sonrasında aynı gün içinde ilgili yetkililerce dikkate alınmış ve neticesine kavuşturulmuştu.
Daha önce bunları yayımlarımızla takip eden siz kıymetli okurlarımıza ve hemşehrilerimize bazılarını yine sunmak istedik. Çevrenizde olup bitenlere karşı sessiz ve duyarsız kalmadınız; sağ olunuz. Şikâyet, istek ve önerilerinizin dikkate alınıp sonuçlanması için bizler 2022’de biz buradayız…

Yazarın Tüm Yazıları