"Mehmet Üstündağ" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Mehmet Üstündağ" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Mehmet Üstündağ

Sahibinden kira garantili satılık ev

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Zekeriyaköy’deki lüks villasını 2 milyon dolara satışa çıkardı. Evde hazır kiracı da var; Başakşehirli futbolcu Gael Clichy. Futbolcu, her ay Yılmaz’a 50 bin lira kira ödüyor.

Sahibinden kira garantili satılık ev

Sinema ve eğlence sektörünün en çok kazanan isimleri arasında olan ve her yıl vergi rekortmenleri listesine giren Cem Yılmaz, kazancıyla akıllı yatırımlar yapmayı tercih ediyor. Kazandığını gayrimenkule yatıran ünlü komedyen, 2012 yılında da Zekeriyaköy’ün en lüks sitesi Ormanada’dan bir villa satın almıştı. Yılmaz şimdi o villayı satışa çıkardı.

DAHA ÖNCE DE SATMAK İSTEDİ

Yılmaz’ın evi, Eczacıbaşı Gayrimenkul tarafından inşa edilen sitenin en büyük villası. 1 dönümlük arazi içinde, 700 metrekarelik kullanım alanı sunan villada 6 oda ve 1 salon bulunuyor. Ünlü komedyen, villayı yatırım amacıyla henüz inşaat devam ederken almış, teslim edilir edilmez de satışa çıkarmıştı. Villa uzun süre satılmayınca, Yılmaz çareyi kiraya vermekte buldu.

KİRASI 50 BİN LİRA

Komedyen, lüks ayrıcalıklarla donanmış villasını geçtiğimiz günlerde yeniden satışa çıkardı. İstediği rakam ise 2 milyon dolar. Villayı satın alacak kişinin kiracı arama derdi de olmayacak; çünkü evde halihazırda kiracı var. Cem Yılmaz’a her ay 50 bin lira kira ödeyen o kişi, Başakşehir’de top koşturan Gael Clichy. Aynı zamanda Fransa Milli Takımı’nın sol beki olan futbolcu, eşi Charlene Suric ve iki çocuğuyla Cem Yılmaz’ın villasında, şehrin kaosundan uzakta sakin bir yaşam sürüyor.

House Party’de bayramlaştılar

Sahibinden kira garantili satılık ev

Koronavirüs nedeniyle alışkanlıklarımız değişti. Türkiye’nin önde gelen tekstil markalarından İpekyol’un patronu Nejdet Ayaydın da bu bayram bir ilk yaşadı.
İşadamı, sokağa çıkma yasağı nedeniyle bu bayram büyüklerinin evlerini tek tek dolaşamayınca çareyi teknolojide buldu.
Aile büyüklerini toplu görüşme aplikasyonu “House Party”de buluşturan Nejdet Bey, hem geleneği bozmamış oldu hem de ailenin tüm fertlerinin birbirleriyle hasret gidermesini sağladı.

Bundan sonra olan olmayana verecek

Kısa zamanda büyük servet kazanan ve birçok sanatçıdan daha popüler olan, adını bir dünya markası haline getiren Nusret’in patronu Nusret Gökçe, kazandıklarını paylaşmaya devam ediyor!

Sahibinden kira garantili satılık ev

Kadınlar Günü’nde yaptığı etkinlikle 14 bin 500 kadını restoranlarında ağırlayan Nusret Gökçe’ye, o günün maliyeti 8.5 milyon lira olmuştu. “Bundan sonra olan, olmayana verecek” mottosuyla yardımlarına devam eden Gökçe, bu kez de ramazan ayı vesilesiyle önceden belirlenen 25 bin ihtiyaç sahibine beyaz eşyadan gitara kadar çeşitli hediyeler dağıttı.
Gökçe’nin imzaladığı hediyeler, şirketin kamyonuyla servis edildi.
Ben de Nusret Gökçe’yi arayarak hem tebrik ettim hem de ihtiyaç sahiplerini nasıl seçtiklerini sordum.
Sosyal medyadan cep numarasını yayınlayan Nusret, istenen ihtiyaçları not etmiş. Ardından 25 bin kişinin hediyelerini temin ederek onlara ulaştırmış. Nusret’i hem başarısından dolayı hem de alçakgönüllülüğünden ötürü tebrik ediyorum.

 

X