Johnny Depp’le selfie’nin bedeli 10 bin lira

Johnny Depp, Alice Cooper ve Joe Perry’den oluşan Hollywood Vampires grubu, dünya turnesi kapsamında 13 Eylül Pazar akşamı İstanbul’da konser verecek. İsteyenler, o gece grup üyeleriyle tanışıp fotoğraf çektirebilecek. Ancak bunun bedeli tam 10 bin lira!

3 yıl önce eşi Amber Heard’e şiddet uyguladığı gerekçesiyle mahkemelik olan ve zor günler geçiren Hollywood yıldızı Johnny Depp, bu olaydan sonra hayatında yeni bir sayfa açmak için eski aşkı müziğe sığınmıştı.
Hollywood’da kadın oyunculara yönelik tacizin tartışıldığı bir döneme denk gelen olaylar nedeniyle setlerden uzaklaştırılan oyuncu, alkol bağımlılığı için rehabilitasyona da gitmişti.
Geçen ay yayınlanan bir ses kaydıyla evlilikte şiddet uygulayanın Johnny Depp değil, Amber Heard olduğu ortaya çıktı. Yeniden sempati kazanan ünlü aktörün eski müzik grubuyla verdiği konserler de ilgi görmeye başladı.
Johnny Depp’le selfie’nin bedeli 10 bin lira

BİLETLER 220 LİRADAN BAŞLIYOR
Johnny Depp ile rock efsaneleri Alice Cooper ve Joe Perry’yi bir araya getiren Hollywood Vampires, çıktıkları dünya turnesi kapsamında İstanbul’a da gelecek.
Konser, 13 Eylül Pazar akşamı İstanbul Life Park’ta yapılacak.
Aktif Bank’ın sponsorluğunda, Neo Events’in organizasyonuyla düzenlenecek konserin biletleri satışta.
220 liradan başlayan bilet fiyatları, deluxe lounge’da 1100 liraya çıkıyor.
Biletleri hızla tükenen konserin ‘VIP’ kategorisi de var.
VIP biletin ücreti ise 10 bin lira. VIP bilet alarak konseri en ön sıradan izleyebileceğiniz gibi, sahne öncesi grup üyeleriyle de tanışabilirsiniz.
Yani 10 bin lira ödeyerek 72 yaşındaki Alice Cooper, 70 yaşındaki Joe Perry ve 57 yaşındaki Johnny Depp’le selfie çekip sosyal medyada hava atma şansınız var...
Bir de oğlumuz olsa
Johnny Depp’le selfie’nin bedeli 10 bin lira
Anadolu Grubu’nda üst düzey yönetici olarak iş hayatına devam eden İzzet Özilhan’ın yakın dostlarıyla paylaştığı özlemini ben de bu köşeden dillendireyim...
2011 yılında oyuncu Yasemin Özilhan’la hayatını birleştiren İzzet Bey’in bu evlilikten iki güzel kızı oldu.
Ailesiyle mutlu bir hayat süren İzzet Bey’in şimdilerde en büyük hayali, erkek çocuk sahibi olmak.
Ancak duyduğuma göre Yasemin Hanım üçüncü çocuğa sıcak bakmadığını söylemiş. İzzet Bey de soyadını taşıyacak bir veliaht hayalini şimdilik askıya almak zorunda kalmış...
Sosyete sanata merak sardı
Sosyetik hanımların yeni trendi sanat... Hem Türkiye’de yapılan sanat etkinliklerinin çoğalması hem de Contemporary ve İstanbul Bienalleri gibi büyük organizasyonların düzenlenmesi sanata ilgiyi artırdı.
Uzun süre sanat dersleri aldıktan sonra ilk kişisel sergisini açan Nurdan Uzel de sosyetik dostlarına heykel dersi vermeye başladı. Bebek Artsclub’da haftada beş gün ders veren Nurdan Hanım’ın öğrencileri arasında kimler yok ki...
Johnny Depp’le selfie’nin bedeli 10 bin lira
Yelda Güral, Begüm Tacir, Sinem Güven, Çağla Bostancı ve Nergis Pekuysal’ın da aralarında bulunduğu 24 öğrenci, heykel derslerini tamamladı, ahşap ve seramik eğitimlerine başladı. Sosyetik hanımlar mezun olduktan sonra yaptıkları heykelleri karma bir sergiyle beğeniye sunacak.
Johnny Depp’le selfie’nin bedeli 10 bin lira
Nergis Pekuysal
Johnny Depp’le selfie’nin bedeli 10 bin lira
Yelda Güral

Johnny Depp’le selfie’nin bedeli 10 bin lira
Begüm Tacir


Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle
X

Yalının satışına mahkemeden engel

Feryal Gülman, diziler sayesinde ünü Orta Doğu’ya kadar ulaşan dillere destan yalısını 245 milyon liraya satılığa çıkarmıştı. Boşanma aşamasında olduğu Kemal Gülman, mahkemeye başvurarak satışı durdurdu.

Kemal Gülman, 1978 yılında kurduğu Bebek Turizm A.Ş. firması adına alınan yalının yüzde 52 hissesini eşi Feryal Gülman’a, yüzde 48 hissesini de oğlu Aslan Kemal Gülman’a devretmişti.

Feryal Gülman, geçtiğimiz günlerde Bebek’te bulunan bu değerli yalıyı satılığa çıkardı. Kemal Gülman da satışa engel olmak için İstanbul 12. Asliye Ticaret Mahkemesi’ne başvurarak dava açtı.
İşadamı, oğlu Aslan Kemal Gülman’a vermiş olduğu yüzde 48’lik hissenin kendisine iade edilmesi gerektiğini belirterek hissenin kendi adına tescil edilmesi talebinde bulundu.
İstanbul 12. Asliye Ticaret Mahkemesi, yüzde 48 hissenin üçüncü kişilere devir ve temlikinin önlenmesi için yüzde 15 teminat karşılığında tedbir kararı verdi. Mahkemenin belirttiği teminatı yatıran Kemal Gülman, böylelikle Feryal Gülman’ın yalıyı satma ihtimalini ortadan kaldırmış oldu.

Resim
sevgisi

Yazının Devamını Oku

Para musluğu kapandı

İbrahim Tanrıverdi, kendisinden gizli bir şekilde stil danışmanı Ceylan Atınç’la evlenen oğlu Berk Tanrıverdi’ye tüm maddi yardımı kesti ve şirkete girişini de yasakladı.

Ünlü işadamı İbrahim Tanrıverdi ve oğlu Berk Tanrıverdi arasındaki sular durulmuyor...

Ağustos ayında, ailesinin itirazlarına rağmen sevgilisi Ceylan Atınç’la evlenen Berk Tanrıverdi, babasının tepkisiyle karşılaşmıştı.

İddiaya göre aile, Atınç’ın oğullarından yaşça büyük ve bir çocuk sahibi olması nedeniyle bu evliliğe karşı çıkmıştı.

Ailesinin onay vermemesine rağmen Berk Tanrıverdi, teknede yapılan küçük bir törenle Ceylan Atınç’la evlendi.

Bu gizli nikâha çok sinirlenen İbrahim Tanrıverdi, duyduğuma göre oğlunun hem baba evine hem de şirkete girişini yasaklamış. Her türlü maddi desteği de kesen İbrahim Bey, böylece oğlunu “yanlış” olarak gördüğü evliliğinden vazgeçirmeye çalışıyormuş.

Babasının vetosu karşısında ne yapacağını şaşıran Berk Tanrıverdi ise yeni eşiyle birlikte kendisine ait olan Zincirlikuyu’daki evde yaşamaya başlamış.

Öte yandan moda sektörünün tanınmış isimleri arasında yer alan Ceylan Atınç’ın geçtiğimiz günlerde ünlü bir moda dergisiyle iş görüşmesi yaptığı gelen haberler arasında.

Yazının Devamını Oku

Kerim bebek geldi

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın’ın kızı Pelin Akın Özalp, bir erkek bebek dünyaya getirdi. Pelin Hanım, oğlunun adını Kerim koydu.

Hamdi Akın’a torun müjdesi haberiyle Pelin Akın-Cem Baver Özalp çiftinin bebek beklediğini ilk defa bu köşede sizlere duyurmuştum. Bebeğin doğduğu haberini vermek de yine bana nasip oldu. 

2016 yılında yapılan düğün töreniyle hayatlarını birleştiren Martaş Otomotiv’in genç yöneticisi Cem Baver Özalp ve Akfen Holding Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Akın Özalp, evliliklerini bir bebekle taçlandırdı.
Maslak’taki özel bir hastanede doğum yapan Pelin Hanım, 3 kilo 450 gram ağırlığında dünyaya gelen oğlunun adını Kerim koydu.

Hamdi Akın
Doğum sonrası aile yakınları haricinde kimseyi hastaneye kabul etmeyen çift, bebek görmeye gelmek isteyen dostlarından biraz sabretmelerini rica etti.

Yazının Devamını Oku

Acar çok ‘Bal’lı

Üç çocuğunun annesi Hande Demir’den geçen temmuzda boşanan Erdinç Acar, eski milli voleybolcu Duygu Bal’la yeni bir aşka yelken açtı.

Geçtiğimiz temmuz ayında üç çocuğunun annesi Hande Demir’le evliliğini noktalayan Erdinç Acar, gönlünü Duygu Bal’a kaptırmış! Eski milli voleybolcu ve model Duygu Bal’la yaklaşık 1 aydır birlikte olan Acar’ın çok mutlu olduğu gelen haberler arasında.

Şu sıralar yeni sevgilisiyle Çeşme’de tatil yapan Erdinç Bey, ilişkisini şimdilik gizli tutmak istiyormuş. Hande Demir de boşandıktan sonra İzmirli işadamı Cevdet Taşçeken’le ilişki yaşamaya başlamıştı.Faruk Tuncel’in

Yazının Devamını Oku

Kapadokya’da otel açıyor

Dünyanın en sıra dışı coğrafyalarından Kapadokya, ziyaretçilerini büyülemeye devam ediyor. Bölgeye âşık olanlardan biri de genç oyuncu Hilmi Cem İntepe.


Başrolü Jessica May’le paylaştığı “Maria ile Mustafa” dizisinin çekimleri için uzun süredir Kapadokya’da bulunan Hilmi Cem, buraya yatırım yapmaya karar verdi. Konak satın alan genç oyuncu, 12 odalı bir butik otel açmak için kolları sıvadı. Çekimlerden arta kalan zamanını bu işe ayıran İntepe, tutkuyla bağlandığı Kapadokya’ya yerleşecek gibi görünüyor...

Uraz’dan “Müslüm Baba” sürprizi

19 Eylül’de Vadi Açıkhava’da yapılacak “Murathan Mungan Şarkıları-Senfonik” konserine sürpriz bir isim daha eklendi! Başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, yıldızlarla dolu konserde sahneye çıkarak daha önce Müslüm Gürses’in seslendirdiği bir şarkıyla sürpriz yapacak.

“Maskeli Balo”, “Telli Telli”, “Eskiden”, “Aşk Tesadüfleri Sever”, “Olmasa Mektubun” gibi ezbere bilinen Murathan Mungan imzalı şarkılar, senfonik düzenlemelerle dinleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yeni Türkü’nün solisti Derya Köroğlu ve Kalben’in birlikte sahne alacakları projede, sanatçılara Alper Kömürcü yönetiminde 30 kişilik İstanbul Akademi Orkestrası eşlik edecek. Gecenin konuk sanatçıları ise Gülden Karaböcek ve Ceylan Ertem olacak. Şimdi konuk sanatçılara sürpriz bir isim daha eklendi. Son yılların en sevilen oyuncularından Uraz Kaygılaroğlu da o gece sahneye çıkarak, daha önce Müslüm Gürses’in seslendirdiği bir Murathan Mungan şarkısını söyleyecek.

Yazının Devamını Oku

50’lik Enis’e genç sevgili

Bir dönemin hızlı playboy’u Enis Çiftçi, eski günlerine geri döndü. Çiftçi şimdilerde kendisinden 30 yaş küçük sevgilisiyle gecelerde boy gösteriyor.


Enis Çiftçi evlendikten sonra gece hayatına veda etmişti. Ancak iş hayatında da evliliğinde de başarılı olamadı.
Daha sonra yurtdışına yerleşen Çiftçi, kış aylarını Tayland- Phuket ve Koh Samui’de, yaz aylarını da Türkiye’nin gözde tatil bölgeleri Bodrum ve Çeşme’de geçirmeye başladı.
Eski “hızlı” günlerine geri dönen 50’lik delikanlı, şimdilerde Melis adındaki 20 yaşındaki sevgilisiyle Çeşme’de gününü gün ediyor. Her gün farklı bir mekanda eğlenen çift, ilişkilerine yönelik tüm eleştirilere kulaklarını tıkayarak aşklarını yaşıyor.

Enis Çiftçi, Melis isimli kız arkadaşıyla Çeşme’de tatil yapıyor.

Aşkları doludizgin devam ediyor

Akkök Holding Yönetim Kurulu Üyesi Alize Dinçkök ile Başar Kozanoğlu’nun aşkları doludizgin devam ediyor.

Yazının Devamını Oku

Babası adına cami yaptırdı

Ali Ağaoğlu, 2013 yılında kaybettiği babası Miktat Ağaoğlu’nun adını yaşatmak için Maslak 1453’ün girişine mimarisiyle dikkat çeken bir cami yaptırdı.

Ünlü iş insanı Ali Ağaoğlu hep lüks otomobilleriyle ya da harcamalarıyla gündeme geliyor ama onu yakından tanıyanlar ne kadar hayırsever olduğunu da belirtiyor. “Sağ elin verdiğini, sol el bilmemeli” düsturuyla yaptığı hayırlardan bahsetmeyi sevmiyor Ağaoğlu. Ama bugüne kadar binlerce öğrenciye burs verdiği ve çeşitli sivil toplum kuruluşları aracılığıyla özellikle eşit eğitime ulaşamayan çocuklara yardım eli uzattığı biliniyor. Ağaoğlu, merhum babası Miktat Ağaoğlu adına sessiz sedasız yaptırdığı camiyi de yakında ibadete açacak.


HER ŞEYİYLE BİZZAT İLGİLENDİ
2013 yılında kaybettiği babası Miktat Ağaoğlu adına Maslak 1453’ün girişine bir cami yaptıran Ali Ağaoğlu, kendisi de inşaatçı olduğu için caminin yapımıyla birebir ilgilenmiş.
Mimarisinden iç dekorasyonuna kadar caminin her ayrıntısı için bizzat proje başına geçen Ağaoğlu, babasının adını yaşatma isteğiyle ortaya muazzam bir eser çıkarmış.

Yazının Devamını Oku

Evi terk etti

2014 yılında nikâh masasına oturan Burcu ve Emre Ziyal çiftinin evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. İddiaya göre Burcu Ziyal, 2 ay önce çocuklarını da bırakıp evi terk etti.

İki çocuğu olan Burcu ve Emre Ziyal çiftinin 2 aydır ayrı yaşadığını öğrendim. Burcu Hanım’ın evi terk ederek yakın arkadaşı Sıla Doğu’nun Çeşme’deki yazlığına gittiği iddia ediliyor.

Yaz boyunca İstanbul’a gelmeyen Burcu Hanım’ın çocuklarını da görmediği söyleniyor. Çiftin 4 ve 2 yaşındaki kızlarının babaannelerinin yanında, Bodrum’da olduğu da gelen haberler arasında.

Avukat oldu

Eski futbolcu Sinan Engin ve Ayşe Engin’in kızları Elif Engin, Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu.

Okulunu dereceyle bitiren Elif, duyduğuma göre birçok avukatlık bürosundan teklif almış. Hem eğitimine devam etmeyi hem de çalışmayı hedefleyen Engin, şimdilerde gelen teklifleri değerlendiriyormuş. 

Yazının Devamını Oku

3. çocuk yolda

Cemiyetin ünlü ismi Yasemin Özilhan’dan mutlu bir haber var! 2011 yılında iş insanı İzzet Özilhan’la nikâh masasına oturan Yasemin Özilhan, üçüncü çocuğuna hamile.2012 yılında ilk kızı Emine’yi, 2013’te de ikinci kızı Ela’yı kucaklarına alan çiftin gönlünden bu kez erkek bebek geçiyor. Ama henüz hamileliğinin başında olan Yasemin Özilhan, “Her şeyden önce sağlıklı olsun” temennisinde bulunuyor. Ben de bu temenniye katılıyor ve sağlıkla bebeklerini kucaklarına almalarını diliyorum.

8 yabancı galeri “ok” dedi bile!

Bu yıl 15’inci yaşını kutlayan Contemporary İstanbul’dan da haberler var! Eylül yerine aralık ayında düzenlenecek fuar, 1 hafta sürecek.

Yazının Devamını Oku

İkizler erken geldi

Hande-Ömer Taviloğlu çiftinin ikizleri aceleci davrandı! 8 aylık doğan bebekler, prematüre oldukları için kuvöze alındı. Çift, herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan oğullarını evlerine götürmek için gün sayıyor.

Mudo’nun patronu Mustafa Taviloğlu’nun “ikiz dedesi” olacağı müjdesini, ağustos başında ilk kez ben duyurmuştum hatırlarsanız. 2016 yılında New York’ta tasarımcı Hande Çokrak’la evlenen oğlu Ömer Taviloğlu’nun ikiz erkek bebek babası olacağını yazmıştım.

Hande Taviloğlu, bebeklerini 10 gün önce Maslak’taki özel bir hastanede dünyaya getirmiş.
Ancak ikizler, 32’nci haftada doğdukları için kuvöze alınmış.
Prematüre doğan oğullarını hastanede bırakıp taburcu olan Hande Hanım, eşi Ömer Bey’le her gün hastaneye giderek hem süt veriyor hem de bebekleriyle olabildiği kadar çok vakit geçiriyor.
Geçtiğimiz günlerde hastane dönüşü yemek yemek için Zorlu Center’a uğrayan çift, bebekleriyle vakit geçirdikleri için heyecanlıydı ama bir yandan da onları hastane bırakmanın burukluğunu yaşıyordu.
Ömer Bey, sık sık eşinin elini tutup onu teselli etti.

Yazının Devamını Oku

Güzel oyuncu nazara geldi

Ünlü oyuncu Bensu Soral, Göcek’te talihsiz bir kaza geçirdi ve apar topar İstanbul’a döndü.

Bensu Soral, eşi Hakan Baş’la çıktığı tekne tatili sırasında talihsiz bir kaza geçirdi. Ayağı kayan güzel oyuncu, omzunun üstüne düştü.
Eşinin hemen hastaneye kaldırdığı Soral’ı omzunda yırtık tespit edildi. Bunun üzerine çift, tatillerini yarıda keserek İstanbul’a döndü. Maslak Acıbadem Hastanesi’ne yatan Bensu Soral’ın omzundaki yırtık artroskopik ameliyatla dikildi. Bu hafta fizik tedaviye başlayan Bensu Hanım, 10 gün içinde normal hayatına dönecek. Allah korumuş diyorum, çok geçmiş olsun...

Yılın işbirliği

Duyduğuma göre Derin Mermerci, 2020 sonbahar-kış sezonu için Boyner’le anlaşma yapmış. Pandemi dönemini verimli geçiren Derin Hanım, markası DM ile ‘denim’in başrol oyuncusu olduğu bir koleksiyon hazırlamış.Yazının Devamını Oku

500 bin liraya ‘Varım’ dedi

Oyuncu Ebru Şahin’in önerilen parayı az bulduğu için reddettiği reklam teklifini şarkıcı Zeynep Bastık kabul etti. Bastık, reklam yüzü olacağı çorap markasıyla 500 bin liraya anlaştı.

Ünlü bir çorap ve iç giyim markasının yeni sezonda reklam yüzü olması için oyuncu Ebru Şahin’e teklif götürdüğünü geçen ay yazmıştım hatırlarsanız. “Hercai” dizisiyle ünlenen ve kısa sürede ücretini katlayan oyuncu, 500 bin liralık teklifi az bulup 1 milyon lira istemişti. Şimdi öğrendim ki markanın yeni yüzü, şarkıcı Zeynep Bastık olmuş.Ezhel’in “Felaket” şarkısına yaptığı cover’la ünlenen ve kısa sürede başarısıyla adından söz ettiren Bastık, markanın 500 bin liralık teklifine “evet” demiş.
3 aylık proje için anlaşma imzalayan genç popçu, hem markanın yeni yüzü olacak hem de reklam filmi için bir şarkı yapacak. Reklam jingle’ını yazıp, besteleyip söyleyecek olan Zeynep Bastık, ardından reklam filmi çekimi için kamera karşısına geçecek.
46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde “en iyi çıkış yapan şarkıcı” ödülünü kazanan Bastık, daha önce de reklam filmlerinde rol almış ve jingle’larını seslendirmişti.

O artık öğretim görevlisi

Başarılı haber spikeri Ela Cebeci, Nişantaşı Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladı. Yeditepe Üniversitesi mezunu olan Cebeci, akademik hayatını Bahçeşehir ve Bilgi üniversitelerinde sürdürmüş, hem siyaset hem de ileri oyunculuk teknikleri üzerine master yapmıştı. Ünlü spiker, şimdi okulda ve iş hayatında öğrendiklerini öğrencilere aktarmak üzere işbaşı yaptı. Yeni görevinde kendisine başarılar diliyorum.

Yazının Devamını Oku

Renkli kutlama

Buse Terim Bahçekapılı, yeni yaşını ailesinin Bodrum’daki yazlığında kutladı. Annesi Fulya Terim’in organize ettiği parti oldukça renkli geçti.


Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in küçük kızı Buse Terim Bahçekapılı, yeni yaşını ailesinin Bodrum’daki yazlık evinde kutladı. Eşi Volkan Bahçekapılı ve kızları Naz ile Nil’in de hazır bulunduğu davetinin organizasyonunu ise Terim Events’in patronu, annesi Fulya Terim gerçekleştirdi.

Ablası Merve Terim Çetin ve eniştesi Baran Çetin’in yanı sıra yakın arkadaşlardan oluşan 40 kişilik doğum günü partisi, evin bahçesinde sağlık ve hijyen kurallarına dikkat edilerek yapıldı. Renk cümbüşü şeklinde organize edilen partide Buse Terim’i bir de sürpriz bekliyordu!

Genç şarkıcı Alya sahneye çıkarak hem Buse Hanım’a sürpriz yaptı hem de konukları coşturdu. Oldukça eğlenceli geçen partide tek eksik ise Fatih Terim’di! 12 Ağustos’ta top başı yapan takımının başında bulunan Fatih Hoca, görüntülü olarak arayarak partiye katıldı ve kızının doğum gününü kutladı.

Patrondan boya badana!

Thanx Mimarlık’ın kurucusu Zeynep Yılmaz, Zorlu Center’daki ofisini boşaltıp Bomonti’ye taşınıyor. Bomonti’deki yeni ofisinde kendi mimari dokunuşlarını yapmak isteyen Yılmaz, şimdilerde yoğun bir tadilatla uğraşıyor. Hatta önceki gün eline fırçayı alıp, duvarları kendi boyadı!

Yazının Devamını Oku

Evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaşıyor

4 yıl önce evlenen Pia Hakko ve Kerim Yeşil’in mutluluklarına gölge düştü. Çift boşanma kararı aldı.

Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko’nun Bettina Machler ile evliğinden olan kızı Pia Hakko, 4 sene önce hayatını Kerim Yeşil’le birleştirmişti.
Neve Şalom Sinagogu’nda yapılan törenin ardından Four Seasons Bosphorus Hotel’de muhteşem bir düğünle evlenen çift, ardından aileleri ve yakın dostlarıyla Mikonos’a geçmişti.Mikonos’ta dillere destan bir düğün eğlencesi yapan Pia Hakko-Kerim Yeşil’in düğünü uzun süre konuşulmuştu.
Ne yazık ki çiftin mutluluğuna gölge düşmüş. Söylenenlere göre Pia Hakko ve Kerim Yeşil ayrılığın eşiğine gelmiş.
Evliliklerini sürdürmelerini isteyen aileleri çifti ikna etmek için çok uğraşsa da, özellikle Pia Hakko’nun boşanmakta kararlı olduğu söyleniyor.

Vadi’nin popüler yeri

Yazının Devamını Oku

Eski eşi kızını göstermiyor

3 yıllık eşi ve kızı Lila’nın annesi Viviana Czapracka’dan 3 ay önce boşanan Sezai Taşkent, eski eşinin kızını kendisine göstermemesi üzerine avukat ordusunu seferber etti.

STFA Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Sezai Taşkent, 2017’de Polonyalı sevgilisi Viviana Czapracka ile nikâh masasına oturmuştu. Eşinin kızları Lila’yı dünyaya getirmesiyle de ikinci kez baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Ancak çiftin bu mutluluğu uzun sürmemiş, meğer 3 ay önce resmi olarak boşanmışlar.
Ayrılmayı isteyen tarafın, Sezai Taşkent olduğunu öğrendim.
Viviana Czapracka boşanmaya dirense de yollar ayrılmış.
Pek dostça olmadığını düşündüğüm ayrılık sonrası ise Czapracka, 3 yaşındaki kızları Lila’yı alıp kayıplara karışmış. Kızını görmek isteyen Sezai Taşkent, Viviana Hanım’a ne kadar ulaşmaya çalışsa da başarılı olamamış.
Hemen avukatlarını devreye sokan Taşkent, hem eski eşine ulaşmaya çalışıyor hem de kalıcı bir uzlaşma yolu arıyormuş.
Bu sıkıntılı süreçte biraz olsun soluklanmak için geçtiğimiz günlerde Bodrum’a gelen işadamına ailesi ve yakın dostları destek oluyor...  

Yeni yerinde de iddialı

Yazının Devamını Oku

Selam vermeye kalkınca...

Cemiyetin ünlü ismi Taha Tatlıcı, uzun yıllar birlikte olduğu mimar Melkan Gürsel’den ayrıldıktan hemen sonra Rezzan Benardete’yle flört etmeye başlamıştı. Bu üçlü geçtiğimiz günlerde Maça Kızı’nda karşı karşıya geldi!

Melkan Gürsel, yakın dostu Erkut Soyak ve onun sevgilisi Ayşe San’la Maça Kızı’nda otururken, mekana Taha Tatlıcı ve Rezzan Benardete’nin girmesiyle olanlar olmuş!

Rezzan Benardete-Taha TatlıcıRezzan Hanım bir masaya geçmiş, Taha Bey ise Melkan Gürsel’in olduğu masaya giderek hem eski sevgilisine hem de arkadaşlarına selam vermek istemiş. Bu hareketten çok rahatsız olan Erkut Soyak, eski arkadaşı olmasına rağmen ayağa kalkarak Taha Bey’in masaya yaklaşmasına engel olmuş ve onu “kibarca” uzaklaştırmış!

Erkut Soyak-Ayşe San
Şimdilerde Bodrum’da herkes Erkut Bey’in bu hareketini konuşuyor...

Yazının Devamını Oku

Personelin zor anları

2 yıl önce yaşadıkları kavga sonrası davalık olan futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay’ın yolları Marmaris’te kesişti. D-Maris Otel’in çalışanları, iki ünlü ismin karşılaşmasını önlemek için büyük çaba harcadı.

Galatasaray’a transferiyle konuşulan Arda Turan, eşi Aslıhan Turan ve iki çocuğuyla birlikte 2 hafta önce tatile çıkmıştı. Teknesini D-Maris’in iskelesine demirleyen Turan’ı burada bir sürpriz bekliyordu... Otelin konukları arasında mahkemelik olduğu Berkay ve ailesi de vardı.
D-Maris çalışanları, her sabah spor yapmak için otelin spor salonuna giden Arda Turan ile Berkay’ın karşılaşmasını önlemek için yoğun mesai harcadı.
Bir keresinde birbirlerinin yoluna çıkmalarına ramak kalan Turan ve Berkay, otel personelinin ustaca hamlesiyle tatsızlık yaşamadan tatillerini tamamladı.

Çeşme’nin marka değerine zarar gelmesin

Tekstil dünyasının önemli isimlerinden Nejdet Ayaydın, tam bir Çeşme âşığı.

Yazının Devamını Oku