Havaalanında ilk kare!

İki aydır birlikte olan Dilan Çiçek Deniz ve Rafael Cemo Çetin, Cannes-Roma-Dubai arasında uğradıkları İstanbul Havalimanı’nda ilk kez objektiflere takıldı.

Haberin Devamı

İki ay önce, güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, ünlü yönetmen Sinan Çetin’in kendisi gibi yönetmen oğlu Rafael Cemo Çetin ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Bu haberi size ilk ben duyurmuştum, birlikte ilk karelerini yayınlamak da bana kısmet oldu! Sonuçta iyi haber, iyi gazetecinin önüne düşer! Yılın sürpriz aşkına imza atan çift, İstanbul Havalimanı’nda önüme çıktı.

Havaalanında ilk kare
Çift, önce Dilan Çiçek Deniz’in anlaşması için Cannes’a gitmiş, oradan da Roma’ya geçerek birkaç gün tatil yapmıştı. Güzel oyuncu, kırmız halıdaki stili ve Kevin Costner’la verdiği pozla adından bir hayli söz ettirmişti. Ardından Roma’ya giden ikili, burada fotoğraf sanatçısı Mario Testino’nun sergi açılışına katılmıştı.

Havaalanında ilk kare

Duty free’de alışveriş yaparken gördüğüm Dilan Çiçek Deniz ve Rafael Cemo Çetin’i ben birbirlerine yakıştırdım. Bu arada ikili, İstanbul’dan da Dubai’ye geçmiş!

Haberin Devamı

Pera Palace’ta tarihi davet

İsviçreli lüks saat markası Longines, iki asra yayılan köklü tarihini şık bir davet ile marka dostlarıyla paylaştı. Marka direktörü Özlem Kıroğlu Geylan’ın ev sahipliğinde Pera Palace Hotel’de gerçekleşen tarihi konferansın ardından misafirler şık bir yemek ile ağırlandı.

Havaalanında ilk kare

Marka Miras Departmanı Direktörü Daniel Hug’ın anlatımı ile gerçekleşen konferansta misafirler Longines’in iki asra yayılan köklü tarihini, Osmanlı İmparatorluğu ile olan ortak hikâyesini ve Longines arşivlerinden başka hiçbir yerde olmayan dokümanları ve müze saatlerini inceleme fırsatı buldular.

Havaalanında ilk kare

Güzellik buluşması

Cilt bakım markası SkinCeuticals, Arzu Demirer ev sahipliğinde Papermoon, Etiler’de keyifli bir buluşmayla bilimin gücünden ilham alan dünyasını tanıttı.

Haberin Devamı

Havaalanında ilk kare

Davete Gamze Keçeli, Gamze Saraçoğlu, Seda Kaşıbeyaz, Zeynep Hatemi, Adile Özdağ, İlkem Öztürk, Burcu Şendir gibi isimler katıldı. SkinCeuticals’ın üstün formüllerle geliştirilmiş antioksidanlarının ve yüksek performanslı ürünlerinin keşfedildiği davette misafirler SkinCeuticals Eğitim Müdürü Yeşim Karabuda ve SkinCeuticals Ürün Müdürü İrem Nazlım eşliğinde keyifli bir cilt bakım sohbetini dinleme fırsatını buldu, deneyimlerini paylaştı.

Havaalanında ilk kare

Yazarın Tüm Yazıları