Annem sağ olsun

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Revan Sadıkoğlu, Erdinç Acar’la evli olan kızı Hande Acar’a tekne hediye etti.

Haberin Devamı

Sadıkoğlu, Cennet Koyu’na demirleyen tekneye kızını çağırarak büyük bir sürpriz yaptı.

Annem sağ olsun

Annesinin hediyesi karşısında duygulanan Acar, kendi adını taşıyan yeni teknesiyle çekilen fotoğrafını Instagram hesabında paylaştı ve altına “Annem sağ olsun, jest yapmış” notunu düştü.

Annem sağ olsun


Renkli lansman

Çeşme’nin Paşalimanı Koyu’nda yapılan Sea Homes adlı konut projesinin lansman partisi önceki gün Burcu Esmersoy ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Burcu Esmersoy’un ev sahipliği yaptığı, Türkiye’nin gözde tatil ve eğlence merkezi Çeşme’de start alan “Sea Homes”un Paşalimanı Koyu’ndaki lansman partisi önceki gün gerçekleşti. Partiye Abdullah Burnaz-Selin Denizli, Saba Tümer, Mehmet Aslan, Ebru Akel, Ece Doğulu, Begüm Yücetan gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının önemli isimleri katıldı. Mimar Rıfat Baltaoğlu’nun imzasını taşıyan Sea Homes projesi misafirlerden tam not aldı. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise DJ setinin başına Ozan Doğulu geçti ve konukları coşturdu.

Haberin Devamı


Başarıyı kutladılar

Bodrum’un en çok tercih edilen eğlence mekanları arasına giren Türkbükü Sess Bar’ın başarısı işletmecilerinin yüzünü güldürdü. Mekanın işletmecileri Yüksel Yılan ve Haşim Kom ile DJ’i Can Parlak başarıyı birlikte kutladı. Üçlü, mekana gösterilen ilgiden dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.


Keyifler yerinde

Enis Pekuysal, eşi Nergis Mutlu ile birlikte Bodrum Cennet Koyu’nda bir botun içinde görüntülendi. Öğle yemeği için Kuum Otel’e giden çift, kendilerini görüntüleyen gazetecilere el sallayarak selam verdi.


Felekten bir gece

Şebnem-Celal Çapa çifti önceki akşam Garo’s isimli balıkçıda akşam yemeği yedi. Mekanın işletmecisi Garo Nişan’ın da eşlik ettiği grup daha sonra çalgıcılar eşliğinde felekten bir gece çaldı.


Deniz keyfi

İşadamı Burak Hatipoğlu, nişanlısı Melis Postacıoğlu ile birlikte Bodrum tatiline devam ediyor. Maça Kızı Otel’de konaklayan çift, önceki gün deniz keyfi yaparken görüntülendi.


Akşam yürüyüşü

İzzet Özilhan, eşi Yasemin Özilhan ile birlikte Bodrum tatiline devam ediyor. Önceki akşam Garo’s isimli balıkçıda baş başa akşam yemeği yiyen ikili daha sonra Türkbükü sahilinde yürüyüş yaptı.

Haberin Devamı


Otel kapattı

Osman Merzeci, sevgilisi Melis Murathanoğlu için Bodrum’da sürpriz bir doğum günü partisi düzenledi. İşadamı, sevgilisinin doğum günü için Gizia 5 Oda Otel’i kapattı. Partiye Numan-Arzu Ceyhan, Ayşe San, Erkut Soyak, Levent Kızıl, Seda Koyunsağan, Taha Tatlıcı gibi cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı.

Yazarın Tüm Yazıları