Takıntılı davranışlara çok dikkat!

Salı günkü dolunayla beraber güven vermeyen ilişkilerimiz sona erebilir. Çarşamba enerjimiz artacak. Perşembe Güneş Kova burcuna geçecek; teknoloji ve ekip çalışmaları ana konularımız olacak.

Haberin Devamı

Ay, yarın tüm gün Yengeç burcunda seyahat edecek. Ev ve aileye odaklanmak, eve dair işlerle ilgilenmek için harika bir gün. Duygusal açıdan kendinizi daha güçlü bir şekilde güvence altına alma ihtiyacınız artabilir. Mutfakta daha çok zaman geçirebilirsiniz. Salı günü Yengeç burcunun 27’nci derecesinde Plütonik bir dolunay meydana gelecek. 12 gün boyunca etkili olacak. Plütonik bir dolunay olduğundan, gitmeyen ve güven vermeyen her türlü ilişki bitebilir. İş hayatında baskı yaratan durumlarla karşılaşabiliriz. Hayatımızda ihtiyacımız olan değişim ve dönüşümü hangi alanda olursa olsun başlatabiliriz. Psikolojik olarak tatmin olmak isteyeceğiz ama bunu takıntılı bir ruh haline dönüştürmemekte fayda var.

Çarşamba, Ay tüm gün Aslan burcunda seyahat edecek. Bugün dikkat çekmek ve fark edilmek için uygun bir gün. Yaratıcılığımız artacak, enerjimiz yükselecek, bize keyif veren konularla ilgilenmek isteyeceğiz. Egolarımıza yenik düşerek başka kişilerle çatışma içine girmemeye özen gösterelim. 20 Ocak Perşembe itibariyle Güneş artık Kova burcuna geçecek ve 1 ay bu burçta seyahat edecek. Şimdiden tüm Kova burcu okurların doğum günleri kutlu olsun. Bu bir aylık süreçte hepimizin odak noktası dijital konular, teknoloji, özgürlük, toplumsal konular, ekip ve grup çalışmalarıyla verimli işler ortaya çıkarmak olacak. Cuma günü Ay tüm gün Başak burcunda seyahat edecek. Bu bir yandan hayatımızda eksik ve hatalı giden yönleri tespit edip aksiyonlar alacağımız, diğer yandan da sevdiklerimize daha fazla hizmet ve servis verebileceğimiz bir gün. Bugün bağırsaklarımıza, yediklerimize, içtiklerimize daha çok dikkat etmemizde fayda var. Her zamankinden çok daha fazla çalışmamız gerekebilir.

Haberin Devamı

Takıntılı davranışlara çok dikkat

Cumartesi, Ay tüm gün Başak burcunda seyahat edecek. Gün içinde eleştirinin dozunu ve şeklini iyi ayarlayalım. Sağlıkla ilgili birçok konu gündeme gelebilir. Tahliller yaptırabilir, araştırmalar yapabilir, sevdiklerimizle sağlık konusunda bilgi alışverişi içinde olabiliriz. Temizlik, derleme toparlama gibi işlere de el atmamız gerekebilir. 23 Ocak Pazar günü Ay, 00.02 itibariyle Terazi burcuna geçecek ve tüm gün Terazi’de seyahat edecek. Güneş ile retro Merkür birlikte hareket edecekler. Eskiden yarım bıraktığımız işler yeniden gündeme gelebilir; projeleri tamamlamak için şahane bir zaman. Bugün söylediklerimize, düşündüklerimize dikkat etmemizde fayda var. Toplantı, organizasyon, karar almak için de pek uygun bir gün değil. Elektronik aletler, haberleşme araçlarıyla ilgili problemler de ortaya çıkabilir. Özellikle dostlar ve arkadaşlarla kurduğumuz iletişim diline ekstra dikkat etmekte fayda var.

Haberin Devamı

Takıntılı davranışlara çok dikkat

TADİLAT YAPABİLİR, TAŞINABİLİRSİNİZ
Koç (21 Mart-19 Nisan)

Bu dolunay zamanı evinizde birtakım büyük değişiklikler yapmak için harekete geçebilirsiniz. Ev değiştirebilir, tadilat gibi işlere girişebilir, taşınabilirsiniz. Ama bu vakitler, özellikle iş alanında güç oyunlarına girmemekte fayda var.

EĞİTİME, SEMİNERE KATILABİLİRSİNİZ
Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)

Kendinizi ifade ederken dikkatli olmalısınız. Yakın çevrenizden manipülasyonlarla karşılaşabilirsiniz. Elinizdeki projeleri tamamlamak için uygun bir zaman. Düşünce şeklinizi değiştirip dönüştürebilirsiniz. Yeni bir eğitime, seminere dahil olabilirsiniz. 

HARCAMALAR EVİNİZ VE AİLE İÇİN...
İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Haberin Devamı

Maddi konularda güç çekişmelerinden uzak durmakta fayda var. Aile ve ev için harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Finansal konularda üzerinizde baskı hissedebilir; borç ve kredileri ele alış şeklinizi gözden geçirebilirsiniz. 

İLİŞKİLERDE GÜÇ ÇEKİŞMELERİ...
Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)

Bir süredir uğraştığınız ne varsa artık bitirme zamanı. Destek bulmak zorlaşırken karşınızdaki kişilerden baskı görebilirsiniz. İlişkilerde güç çekişmelerine dikkat etmenizde fayda var. İlişkileri ele alma şeklinizi, bu alandaki tutumunuzu değiştirmeniz gerekebilir. 

KİMSEYE FAZLA GÜVENMEYİN
Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos)

Sağlığınıza dikkat etmelisiniz; mide sorunları baş gösterebilir. Aileden birinin sağlığıyla ilgilenmeniz de gerekebilir. Kimseye çok güvenmeyin, diğer insanlarla minimum paylaşımda kalmakta fayda var.

Haberin Devamı

KISKANÇLIK KRİZLERİ GEÇİREBİLİRSİNİZ
Başak (23 Ağustos-22 Eylül)

Yakın arkadaşlarınızla aranızda güç çekişmeleri söz konusu olabilir. Bu dönem ilişkileri yönetmeye çalışırken kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Özel hayatınızda aşırı kıskançlık yüzünden kriz yönetmek durumunda kalabilirsiniz. 

AİLEYLE İLGİLİ KRİZLER...
Terazi (23 Eylül-22 Ekim)

İş konusunda güç çekişmelerine dikkat edin, kimseyle aranızı bozmamaya bakın. İş ve kariyerinizde yapmak istediğiniz değişiklikler için adımlar atmak isteyebilirsiniz. Ev ve aileyle ilgili konularda önemli krizleri yönetmeniz gerekebilir.

SEYAHAT GÜNDEME GELİYOR
Akrep (23 Ekim-21 Kasım)

Yurtdışı, yabancılar, eğitim, reklam ve seyahat konuları gündeme gelebilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla bu alanlarda güç çekişmelerine girmemekte fayda var. Kendinizi ifade ederken neyi, ne şekilde söylediğinize dikkat edin.

Haberin Devamı

FİNANSAL TUTUMUNUZ DEĞİŞEBİLİR
Yay (22 Kasım-21 Aralık)

Borçlar, nafaka ve miras gibi alanlarda baskı hissedebilirsiniz. Maddi konularda kimseyle gerilmemenizde fayda var. Kişisel kazançlarınızla ilgili önemli bir krizi yönetmeniz gerekebilir. Finansal tutumunuzu değiştirebilirsiniz.

KARŞIDAN BASKI GÖREBİLİRSİNİZ
Oğlak (22 Aralık-21 Ocak)

İlişkiler ve ortaklıklarda güç çekişmelerine girmemekte fayda var. Bu dönem karşınızdaki kişilerden baskı görebilirsiniz. İlişkilerde güven arayışı masaya yatırılabilir, davranışlarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir.

TERAPİ VE DESTEK ALABİLİRSİNİZ
Kova (22 Ocak-18 Şubat)

İşyerinde üzerinizde ciddi bir baskı hissedebilirsiniz ama iş arkadaşlarınızla güç çekişmesine girmeyin. Sağlığınıza, özellikle midenize dikkat edin. Psikolojik olarak sizi zorlayan konulardan kurtulmak için destek ve terapi alabilirsiniz. 

TUTKU DOLU BİR DÖNEM OLACAK
Balık (19 Şubat-20 Mart)

Aşk hayatınızda ciddi bir canlanma yaşayabilirsiniz. Bekârlar için tutkulu geçebilir bu dolunay. Dostlarınızdan ve arkadaşlarınızdan baskı görebilir, eleştiri alabilirsiniz. Yatırım yapmak isteyebilirsiniz fakat risk almayın.

Yazarın Tüm Yazıları