Sürprizi bol, şanslı bir hafta

Çarşamba günü Oğlak burcunda, Merkür etkili bir dolunay meydana gelecek. Hayatımıza çekidüzen vermek için güzel bir dönemdeyiz. Bu hafta, ilk günler sosyalleşmek, yeni ortaklıklar başlatmak için idealken hafta sonuysa sezgilerimiz çok kuvvetli; iç sesimize güvenebiliriz, hatta rüyalarımız bize yol gösterebilir.

Haberin Devamı

Bu hafta dolunay haftası, hem de bu dolunay Oğlak burcunda meydana gelecek. Önümüzdeki 12 günlük sürecin çerçevesini belirleyecek bu dolunayın haftaya ve burçlara etkisine bakalım...
Pazartesi, Güneş’le Uranüs arasında güzel bir etkileşim meydana gelecek. Yeni ve heyecan verici bir şeyler denemek ve kendimize özgürlük alanı açmak için harika bir gün. Yaratıcı tarafımız hayli dinamik bir şekilde çalışırken sosyalleşmek için de ideal günlerde olacağız. Yeni şeyler keşfedebilir, bilimsel konularla ilgilenebilir, internetle, teknolojiyle ilgili işlerimizi halledebiliriz. Kariyer alanında da çok daha kolay risk alabiliriz.
Salı, Venüs’le Satürn arasında üçgen açı gerçekleşecek. Uzun süreli ilişkiler, ortaklıklar başlatmak, uzun vadeli yatırımlar yapmak için harika bir gün. İlişkilerdeki sorunlar mantık çerçevesinde çözüme kavuşabilir. Bugünkü alışverişlerimizde pazarlık yapmak istersek şans bizden yana. Ticari anlaşmalar ve evlilik için de güzel bir zaman. Bu dönem alınan eşyalar dayanıklı olur. Planlama, organizasyon
ve bütçe konusunda başarılı girişimlerde
bulunabiliriz.
Çarşamba, Oğlak burcunda, Merkür etkili bir dolunay meydana gelecek. İşleri toparlamak, sorumlulukları yeniden hatırlamak, hayatımıza çekidüzen vermek, işe odaklanmak, iş kurma için güzel bir dönemdeyiz. Yalnız Merkür’ün sert etkileşimi nedeniyle kiminle nasıl iletişim kuracağımıza dikkat etmeliyiz. Yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Uranüs desteği sürpriz maddi kazançlar getirebilir.
Perşembe, Venüs’le Neptün arasında sert bir görünüm var. Aşk hayatında ve ortaklıklarda hayal kırıklıkları yaşanabilir. Bugün özel anlamda yeni birileriyle tanışmak için uygun değil. Estetik ve güzellikle ilgili konularda da istediğimizi elde edemeyebiliriz. Gizli saklı ilişkilere çekilebilir, çevremizce onaylanmayacak maceralara kapılabiliriz. İlişkideki kusur ve hataları görmezden gelmeye eğilimli olabilir, yanılmaya ve kandırılmaya daha açık olabiliriz.
Cuma, Ay tüm gün Kova burcunda seyahat edecek. Özgürlük ihtiyacımızın tavan yapacağı bu gün, kısıtlanmalara gelemeyiz; kural, ezber bozan bir ruh halindeyiz. Uzay, elektrik, elektronik gibi bilimsel veya entelektüel konulara ilgimiz artabilir. Diğer yandan evde ya da işte elektrikli cihazlarla sorun yaşama potansiyelimiz çok yüksek. Gün içinde elektrik çarpma durumuyla karşılaşabiliriz, elektrikli aletleri kullanırken dikkat. Vücutta elektrik yüzü çok fazla olabilir, bu yüzden arada toprakla temas etmeyi ihmal etmeyelim. Kibir, ukalalık gibi negatif ve dengesiz duygular yüzünden zor durumlara düşebiliriz.
Cumartesi, Merkür’le Neptün arasında uyumlu bir görünüm olacak. Etki süresi +/- 5 gün. Hayal kurmak için en güzel zaman. Bugün sezgilerimiz ve rüyalarımız muazzam güçlü. Enteresan şeyler doğabilir içimize, rüyalarımız bize yol gösterebilir. Sanat alanında yaratıcılığımızı kullanabilir ve yeteneklerimizi sezgilerimizle birleştirerek ortaya güzel eserler çıkarabiliriz. Şiir, masal, hikâye yazmak için de uygun zamanlar. İletişim dilimiz yumuşak ve uzlaşmacı. İç dünyamızda mutlu, rüyalar bakımından zengin ve spiritüel anlamda tatmin ve huzur aradığımız bir süreçteyiz. Hayallerimizle başbaşa kalmak, keyifli ve çok enerji harcamayacağımız aktivitelerin içinde yer almak hatta tembellik yapmak isteyebiliriz. Mistik konular ve rahatlama teknikleri ilgi alanımızda.
17 Temmuz Pazar, Güneş’le Neptün arasında uyumlu bir görünüm mevcut. Sezgilerimize özellikle güvenmeliyiz bugün. Rüyaların neler sembolize ettiğine dikkat edip evrenin, yaşamın sunacağı işaretleri yakalamak mümkün. Bugün deniz yolculukları yapmak, suyla ilgili işlerle ilgilenmek, deniz kenarı yerlerde zaman geçirmek için çok ideal. Hatta imkân varsa sessiz sakin bir yere tatile gitmek, minik bir kaçamak yapmak için de çok uygun. Eskiye, geçmişe ait konular gündeme gelebilir. Eski dosyaları arşivlemek, düzenlemek için de uygun bir gün. Yalnız ev içinde su boruları, mutfak, banyo gibi noktalarda minik sorunlar meydana gelebilir. Ayrıca sanatsal yanlarımız ortaya çıkabilir, resim yapmak, hatta evimizi boyamak isteyebiliriz. Terapi ya da koçluk desteği almak, dert paylaşmak, ruhsal anlamda şifalanmak için de harika bir gün.

Haberin Devamı

Koç
İş hayatında yeni farkındalıklar

Bu hafta 21 Derece Oğlak burcunda dolunay meydana gelecek. Bu dolunaya Merkür sert bir etkileşimde bulunurken Uranüs ise destekleyecek. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda bir tamamlanma, önemli farkındalıklar yaşanabilir. Bu dolunay zamanı ailenizle iletişim çatışmaları söz konusu olabilir, ortak bir dil oluşturmakta zorlanabilirsiniz. Maddi alandaysa sürpriz kazançlar elde edebilirsiniz.

Haberin Devamı

Boğa
Olumlu gelişmeler kapıda

9’uncu evinizde gerçekleşecek bu dolunay sayesinde eğitim, iletişim ve akrabalarla ilgili ve hukuksal konularda önemli gelişmeler, önemli farkındalıklar yaşanabilir. Sürpriz olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Yalnız bu dönem yakın çevreniz, komşularınız, kardeşlerinizle iletişim çatışmaları yaşayabilirsiniz.

İkizler
Maddi alanda içsel uyanış

Kredi almak için uğraşabilirsiniz, banka ya da fon alım satım işleriyle ilgilenmeniz gerekebilir. Gelirlerinizi arttırmak, borçlarla uğraşmak için daha fazla vakit harcayabilirsiniz. Maddi konularda iletişim ve evrak sorunları, hesap hataları ortaya çıkabilir. Yine maddi konularda bir farkındalık veya içsel bir uyanış yaşayabilirsiniz. Beklenmedik, sürpriz bilgiler alabilirsiniz. Yurt dışıyla ilgili sürpriz gelişmeler hazır olun.

Yengeç
Ortak projeler gündemde

Ortaklıklar, partner ilişkileri, sözleşmeler, anlaşmalar ve kendini açıkça gösteren düşmanlar bölümünde gerçekleşecek bu dolunay, önemli birtakım farkındalıklara ve alacağınız önemli aksiyonlara işaret etmekte. İkili ilişkilerde iletişim sorunlarına dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmaların artabileceği bir dolunay olacak. Dostlarınızdan beklenmedik destekler görebilirsiniz. Ortak projeler gündeme gelebilir.

Aslan
Patrondan beklenmedik destek

İş ve çalışma ortamınıza ilişkin konular ön planda. İşinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Sağlıkla ilgili dişlere, kemiklere ve eklemlere dikkat. İş konusunda çokça yanlış anlaşıldığınız, kendinizi yeteri kadar iyi ifade edemediğiniz duygusuna kapılabilirsiniz. İletişim çatışmaları yaşamamaya dikkat edin. Bu süreçte özellikle patronlarınızdan beklenmedik destekler alabilirsiniz, görev değişiklikleri gündeme gelebilir.

Haberin Devamı

Başak
Özel hayata çeki düzen

Bu dolunay 5’inci aşk evinizde gerçekleşecek. Ciddi ve mantıklı birtakım kararlar alıp özel hayatınıza çeki düzen vermek isteyebilirsiniz. Yeni hobiler edinebilirsiniz. Bu ara sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla yaptığınız programlarda değişiklikler olabilir, zaman zaman fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Yurt dışı, eğitim, yabancılar ve yatırım konularında sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Terazi
Önemli kararlar alınabilir

Gündeminizde ev ve aile var. Bu konularda bir süredir uğraştığınız işleri artık tamamlayabilir, sona erdirebilirsiniz. Ya da önemli farkındalıklar kazanabilir ve kararlar verebilirsiniz. İş konusunda üstlerinizle fikir birliğine varmakta zorlanabilir, bilgi ve iletişimde karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Bu dönem yatırım konularına yönelebilirsiniz.

Akrep
Sürpriz ortaklıklar gündemde

Seyahat planları yapabilir, dijital işlerinize hız verebilir, aktif bir iletişim dönemine girebilirsiniz. Yalnız bilgi ve iletişim aktarımı konusunda hatalar veya yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir. Yurt dışı, eğitim, ticaret, pazarlama gibi konularda sürekli değişen fikir ve planlar gerginliğe neden olabilir. Bu dönem sürpriz ortaklıklar ve iş birlikleri gündeme gelebilir. Anlaşmalar imzalamak, sözleşmeler yapmak için uygun bir dönem.

Yay
Hesap hatalarına dikkat

Finansal konular bu dolunayın ilgi odağında. Kazancınız artabilir. Maddi konularla ilgili mantıklı ve yere sağlam basan adımlar atmaya çalışacaksınız. Ancak kafanız karışabilir, hesap hatalarına karşı dikkatli olmalısınız. Sürpriz iş teklifleri ve projelerle karşılaşabilirsiniz.

Oğlak
Aşkta sürpriz gelişmeler

Hayatınızda bazı sonlanmalar, bitişler yaşayabilirsiniz, bir süredir uğraştığınız bir konuyu nihayetlendirebilirsiniz. İlişkilerde, ortaklıklarda ve evlilikte iletişim sorunları yaşanabilir. Birbirinizi yanlış anlayabilirsiniz. Aşk, meşk ve yatırımla ilgili konularda sürpriz gelişmelere hazır olun. Sürpriz kazançlar veya sürpriz hamilelikler gündeme gelebilir.

Kova;
İletişimde karışıklık yaşanabilir

12’nci evinizde gerçekleşecek dolunayla birlikte, arkanızdan iş çeviren insanlar olabilir. Gizlilik içinde hareket etmeye özen gösterebilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmenizde yarar var. Özellikle dişler, kemikler ve cilt hassas. Çalışma arkadaşlarınızla iletişim konusunda karışıklıklar yaşanabilir, planlar son dakika değişebilir. İş için kullandığınız elektronik cihazlarda sorunlar oluşabilir. Ev, aile, yuva ile ilgili konularda beklenmedik destekler görebilirsiniz.

Balık
Arkadaşlarla ilgili farkındalık

11’inci evinizde meydana gelecek olacak dolunayla arkadaşlarınızla ilgili önemli farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Birtakım kararlar almanız gerekebilir. Sosyal çevrenizi düzenleme içine girebilirsiniz. Bu dönem özel hayatınızdaki kişilerle iletişim trafiğinizin hızından dolayı yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Sürpriz kısa yolculuklar gündeme gelebilir, ani bir seminere ya da eğitime katılabilirsiniz. Yakın çevrenizden sürpriz destekler görebilirsiniz.

Haberin Devamı

 

Yazarın Tüm Yazıları