Boğa burcu sezonu açıldı! Huzur, güven ve anlayışın güç kazandığı bir dönem!

Günaydın yıldız savaşçıları; son birkaç aydır çok telaşlı ve koşturmalı bir dönemin içinden çıkıp artık daha dingin ve anlaşılmayı beklediğimiz bir sürece ilerliyoruz. Boğa burcu demek, aşk, sevgi, konfor, para ve huzur temalarını anlatır.

Hayatınızın artık bu kısmında yer almak ve gerçekten kaostan uzaklaşmak istersiniz. Tabi koşullar buna ne kadar izin verirse bu mümkün olacaktır.

Önümüzdeki günler diğer gezegenlerinde Boğa burcuna geçişi ve hafta ortasında Venüs/Uranüs’ün de Boğa burcunda kavuşmasıyla oldukça şaşırtıcı durumları göz önünde bulunduracaksınız.

*Güneş, 19 Nisan'da Boğa burcuna giriş yaparak bize rahatlık ve güvenlik duygusu geliştirmeye izin verecek.

*Merkür, 19 Nisan'da Boğa burcuna geçerek iletişimimizde daha ikna edici ve hiç bilmediğimiz nedenleri öğrendiğimiz bir sürece ilerletecek.

*Mücadele yönümüzü belirleyen Mars, 23 Nisan'da Yengeç burcuna geçerek ihtiyaçlarımız için kendimizi ifade ediş tarzımızı değiştirecek. Belki daha az mücadele etmek ya da boş vermek isteyeceğimiz bir süreç yaratacak. Zaman zaman nerede vazgeçmemiz gerektiğini iyi bilmemiz gerekir.

*27 Nisan’da Akrep burcundaki dolunayın tüm ihtişamıyla geçmişin yüklerinden kurtulmak ve geleceğe yer açmak için bir adım atacağız. Yeni bir yola giriyoruz. Bu biraz kaygı dolu belki de şüpheli gibi duruyor olabilir ama hepsi birbirinden daha farklı ve özel olacak.

Bu dönem acele etmek isyan etmektir. Acele eden derinliği göremez.

Neyin ne zaman olacağını biz bilemeyiz ama sabredersek en azından zafere ulaşabiliriz. İnsan olarak hiçbirimiz bir makine değiliz ve hiçbirimiz bir makinanın parçası değiliz. Biz sadece evrenin bir parçasıyız. Aklımızla, kalbimizle varız. Günümüzde yaşadığımız tüm sorunlar kalp ve akıl arasında yeterli dengeyi kuramadığımız için gerçekleşti. Bu dönem kendinizi tüm varlığınızla ispat edebileceğiniz ve yeni projelerinizi başarıyla ortaya çıkartacağınız bir dönemdir.

Finansal yatırımlara ya da ani alım satımlara bu hafta dikkat edin!

Özellikle son dönemde bitcoin ile ilgili yatırımsal konulara daha fazla ilgi arttı. Bu hafta Venüs ve Uranüs’ün kavuşumu ile ani alım satım gibi risklere çok fazla girmemenizi önerebiliriz.

Fazla tevazünün sonu vasat insandan nasihat dinlemektir.

Bu dönem yaptıklarınızı ya da yapacaklarınızı konuşmak için oldukça doğru ve keyifli bir dönem. Eğer susmayı seçerseniz sizler kadar uzman olmayan insanlardan nasihatler dinlemek zorunda kalabilirsiniz. Bazen gerektiği yerde gerektiği kadar yaptığınız işlerden bahsetmek doğru olacaktır. Estetik ya da fiziksel olarak birtakım değişimler yapmak için çok şahane bir hafta içindeyiz.

Değişimden kaçmayın!

Değişmek zorunda olduğumuz ve değişmekten bir o kadar da korktuğumuz şu dönemlerde kendimize bazı konularda izin vermeliyiz. Bu değişime tüm gücünüzle hazır olmalısınız. Kendinizi yeniden oluşturmalı ve yeniden kendinize bir düzen inşa etmelisiniz.

Mutlu günler dilerim. 

X