HABER

Üniversite kampüsünde 500 kişiyle kar topu savaşı

BURSA Uludağ Üniversitesi'nde (BUÜ) kampüste toplanan öğrenci, akademisyen ve personellerden oluşan 500 kişilik grup, kar topu savaşı yaptı. Öğrencilerden Özgecan Budumlu, "Sınavlardan sonra çok iyi geldi. Güzel bir etkinlik oldu" dedi.

BUÜ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, "Dönemin yorgunluğunu kar topu oynayarak atıyoruz" sloganıyla kampüsteki öğrenci, akademisyen ve personeli kar topu oynamaya davet etti. Etkinlik saatinde yemekhanenin önünde bulunan alanda toplanan yaklaşık 500 kişi, kar topu oynadı. Eğlenceli anların yaşandığı etkinlikte, öğrenciler halay da çekti. Öğrencilerin kar topu savaşı dronla havadan da görüntülendi.
Etkinlik hakkında bilgi veren Sağlık, Kültür, Spor Daire Başkanı Mehmet Aydemir, "İstedik ki pandemi döneminden sonra güzel bir enstantane olsun. Tüm öğrencilerimiz, akademisyenlerimiz ve personelimizle karın tadını doyasıya çıkaralım. Esaret değil, asalet olsun. Hep birlikte kar topu oynamaya başladık. Güzel bir görüntü. Herkese iyi eğlenceler diliyorum" dedi.

GÜNCELLENME

Bunları da beğenebilirsiniz

Son Dakika Haberler