HABER

Silahlı, kürekli, bijon anahtarlı kavga kamerada

Antalya'da biri mahallede, diğeri lüks bir semtteki silahlı, kürekli ve bijon anahtarının silah olarak kullanıldığı kavgalar, cep telefonu kamerasına anbean yansıdı.  Ayağı sargılı bir kişinin de seke seke gelerek kavgaya dahil olması dikkati çekti.

Antalya'da dün akşam saatlerinde Muratpaşa ilçesi Yeşildere Mahallesi'nde iki komşu arasında, tüfekli, kürekli kavga yaşandı. Araya giren kızına önce tüfeğini veren adam, grubun kalabalık olduğunu görünce geri dönüp, "Ver kız silahımı. Kız, silahı ver" diye bağırdı. Ancak kızı silahı vermedi. Mahalle sakinlerinin araya girmeye çalıştığı kavgaya karışanlardan biri kürek sapıyla saldırırken, sağ ayağı sargılı kişi de seke seke kavgaya dahil oldu yumruklar savurdu. O anları mahalle sakinleri cep telefonuyla görüntüledi. Taraflar birbirlerinin araçlarına hasar verdi.
BİJON ANAHTARIYLA CAMLARI PATLATTI
Cep telefonu kamerasına yansıyan ikinci kavga ise kentin lüks semtlerinden Lara'da yaşandı. Yol verme tartışmasıyla çıktığı tahmin edilen kavgada 3 kişi, lüks otomobile ve sürücüsüne saldırdı. Görüntüyü çeken kişi, "Kaç kişi bunlar ya" dediği kavgada, otomobil lastiğini değiştirmeye yarayan bijon anahtarını eline alan kişi aracın camlarını patlattı. Görüntüyü çeken kişi "Silah mı çıkardı?" derken çevredeki kadınlar "Polis, polis. Ne yapıyorsun ya. Yapmayın, yapmayın" diye tepki gösterdi. Yoldaki diğer sürücüler, tekme tokat kavga edenleri ayırmaya çalışırken o anlar bir sürücünün cep telefonu kamerasına anbean yansıdı ve sosyal medyada paylaşıldı.

GÜNCELLENME