HABER

Otomobil markete çarptı, ortalık savaş alanına döndü

İstanbul Bahçelievler'de bir otomobil marketin önündeki dolaplara çarptı. Çarpmanın etkisiyle dolaplar ve otomobil bir anda alev topuna dönerken, market sahibi canını son anda kurtardı. Kaza sonrasında otomobilde bulunan 4 kişi kayıplara karıştı.

Olay, saat 02.30 sıralarında Soğanlı Mahallesi Rehber Caddesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Kızılelma Caddesi'nden aşırı hızla gelen 34 SGR 18 plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu Rehber Caddesi'nde bulunan marketin önündeki dolaplarına çarptı. Çarpmanın etkisiyle dolaplar ve otomobil bir anda alev topuna döndü. Kaza sırasında içeride olan market sahibi, alevlerin arasından kendisini son anda kurtardı. Otomobilin marketin giriş kapısını kapatması nedeniyle, market sahibinin otomobilin üzerine çıkarak atladığı ve kendisini kurtardığı öğrenildi.

OTOMOBİLDEKİ 4 KİŞİ KAÇTI

Ayrıca, kaza yapan otomobilde 4 kişinin bulunduğu öğrenilirken, araçta bulunan kişileri kaza sonrası yaya olarak kaçtıkları öğrenildi. Kaçan kişilerden birinin hafif yaralı olduğu belirtildi.

GÜNCELLENME