HABER

Otel sahiplerini bıçakla tehdit ettiler

Pazar günü Beyoğlu’nda esnafa korku salan 4 kardeş ve adamları yine iş başındaydı. Sami Yıldırım ve Reha Yılmaz'ın otellerini bastılar. “Bu binayı bırakacaksınız ya da öleceksiniz” diyorlar. Kanal D’den Ertan Büyükahıska ve Mehmet Çakırlar’ın özel haberi.

Sami Yıldırım ve Reha Yılmaz'ın Beyoğlu’nda 2 oteli var. Neredeyse 1 yıldır başları 4 kardeşle belada. Otel mafyası pazar akşamı yine iş başındaydı. Sami Yıldırım'ın babası kurtulabilmek için kendini otele kilitledi. Aynı dakikalarda Reha Yılmaz da hedefteydi: Arkamdan koşa koşa gelen hiç tanımadığım maskeli bir adam beni dövdü. Yumruklar peş peşe yüzüne indi, saldırganın elinden zor kurtuldu.

KAFEYE GİRİP SİLAHINI ALDI

Sokaktaki terör hiç bitmedi daha da artarak devam etti. Saldırganlardan biri kafeye girdi silahını aldı, mermiyi namlunun ucuna sürdü ardından silahın kabzasıyla otel çalışanına saldırmaya başladı. Çevredekilerin araya girmesiyle olay yatıştı. İddiaya göre tehditlerin ardı arkası kesilmiyor. Bir sonraki akşam bir kişi gözdağı vermek için yine otelin çevresindeydi. Bu kez elinde sopa vardı. Otelin güvenlik kameralarını kırdı. Mafya mağduru 2 otel sahibi, başlarına bela olan 4 kardeşten şikayetçi oldu.

GÜNCELLENME