GeriSüper Lig Newton: Doğru yolda doğru şeyleri yaparsak çok daha iyi olacağız
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Newton: Doğru yolda doğru şeyleri yaparsak çok daha iyi olacağız

Fenerbahçe'ye 3-1 mağlup oldukları maç sonrası değerlendirmelerde bulunan Eddie Newton, gereksiz hatalar yaptıklarını ifade etti.

Trabzonspor Teknik Direktörü Eddie Newton, ''İlk yarı gayet iyi oynadık ve oyunu domine ettik. Oyuncularımız taktik olarak da istediğimizi yapmaya çalıştılar. İkinci yarı konsantre bozukluğu yaşadık ve 3 gol yedik. Maçın son anlarında bir baskı ile geri gelmek istedik ama başarılı olamadık'' dedi.


''GEREKSİZ YERLERDE YAPMAMAMIZ GEREKEN HATALARI YAPTIK''


Eddie Newton, gereksiz yerlerde yapmamaları gereken hatalar yaptıklarını ifade ederek, ''Bunları azaltabilirsek çok daha başarılı olacağını düşünüyorum. Geçen seneki başarılı yakalayabilir mi bilmem, henüz erken bir süreç. Trabzonspor Teknik Direktörü Eddie Newton ise, ''İlk yarı gayet iyi oynadık ve oyunu domine ettik. Oyuncularımız taktik olarak da istediğimizi yapmaya çalıştılar. İkinci yarı konsantre bozukluğu yaşadık ve 3 gol yedik. Maçın son anlarında bir baskı ile geri gelmek istedik ama başarılı olamadık'' dedi.
''GEREKSİZ YERLERDE YAPMAMAMIZ GEREKEN HATALARI YAPTIK''
Eddie Newton, gereksiz yerlerde yapmamaları gereken hatalar yaptıklarını ifade ederek, ''Bunları azaltabilirsek çok daha başarılı olacağını düşünüyorum. Geçen seneki başarılı yakalayabilir mi bilmem, henüz erken bir süreç. Doğru yolda doğru şeyleri yaparsak çok daha iyi olacağız'' diye konuştu. '' diye konuştu.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle