HABER

Minik kızın korku dolu anları! Tekmeli yumruklu kavga...

Antalya'da trafik kazası sonrası yaşanan tekmeli yumruklu kavgaya karışan kadın ile adamın çocuğu olduğu düşünülen minik kızın korku dolu anları, cep telefonu kamerası görüntülerine yansıdı.

Olay, Kepez ilçesi Kuzeyyaka Mahallesi'nde sabah saatlerinde meydana geldi. Motosikletle otomobilin karıştığı maddi hasarlı kaza sonrasında tartışma çıktı. Motosiklet sürücüsü ile otomobil sürücüsü ve yanındaki kadın arasındaki sözlü tartışma, bir anda tekmeli yumruklu kavgaya dönüştü. Motosiklet sürücüsüne tekme atan otomobil sürücüsü, dengesini kaybederek yere düştü. Tekrar ayağa kalkan adama, bu kez motosiklet sürücüsünün yanında, elinde kask bulunan kişi vurmaya başladı. 
MİNİK KIZ AĞLADI
Bu sırada kazaya karışan otomobilden inen minik bir kız çocuğu, annesi ve babası olduğu değerlendirilen kişilerin yanına giderek, kavga edenleri ayırmaya çalışırcasına eliyle müdahale etti. Ağladığı görülen minik kızın korku dolu anları, cep telefonu kamerası görüntülerine yansıdı.
Ardından taraflar ayrılırken, kaza yerinde düşen plakayı almak isteyen otomobil sürücüsü, vermek istemeyen motosiklet sürücüsü ile bir süre tartıştı. Ardından plakayı alan otomobil sürücüsü, aracına binerek olay yerinden uzaklaştı. Bu anları cep telefonuyla kaydeden vatandaşın "Adamı dövdüler. Ne oluyor. Benim elim ayağım titredi" sözleri dikkati çekti. 

GÜNCELLENME