HABER

Koronavirüs çiçek siparişlerini arttırdı

KORONAVİRÜS nedeniyle insanlar evde vakit geçirirken çiçekçiler satışlarının arttığını belirtti. Çiçekçiler, ?Salgınla birlikte evde geçirilen zamanla beraber çiftler tartışmaların ardından kendilerini affettirmek için çiçek siparişi veriyorlar. Bu da satışlarımızı arttırdıö diye konuştular.

Koronavirüs nedeniyle insanlar evde vakit geçirirken çiçekçiler satışlarının arttığını belirtti. Çiçekçiler, Salgınla birlikte evde geçirilen zamanla beraber çiftler tartışmaların ardından kendilerini affettirmek için çiçek siparişi veriyorlar. Bu da satışlarımızı arttırdı diye konuştular.

Koronavirüs salgını nedeniyle aileler artık olabildiğince evde zaman geçiriyor. İşe gitmek zorunda olmayanlar evden çalışmaya döndü. İstanbul'da bulunan çiçekçiler pandemi nedeniyle çiçek satışlarını arttıklarını belirttiler.

EN FAZLA GÜL VE ORKİDE SİPARİŞİ ALIYORUZ

Esenyurt Esenkent Mahallesinde bulunan Çiçekçi Osman Nehirsu, "Pandemiden dolayı çiçek satışlarımız oldukça fazla arttı. Önceden doğum günü, sevgililer günü, evlilik günleri gibi özel günlerde siparişlerimz olurken şimdi ise genelde evde bulunan çiftlerin tartışması sonrası siparişler almaya başladık. Pandemi nedeniyle evde bulunan çiftler tartışınca birbirlerini affettirmek için çiçek siparişi veriyorlar. En fazla siparişi de gül ve orkide olarak alıyoruz. Sipariş verdikleri çiçeklere ise, Aşkım dün biraz sinirliydim. Özür dilerim, Canım eşim seni çok seviyorum. Kusura bakma dün seni üzdüm gibi şeyler yazdırıyorlar" diye konuştu.

GÜNCELLENME