HABER

Havan mermisi böyle patladı!

Siirt İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü'nce yürütülenistihbari çalışmalar neticesinde 4 adet 81 milimetrelik ve 1 adet 60milimetrelik havan mermisi ele geçirildi.Siirt Valiliği'nden konu ile ilgili yapılan açıklamada, Pervari ilçesiKöprüçay Jandarma Komutanlığı sorumluluk sahası Palamutlu köyü Yazıcıkmezrası bölgesinde Ulu Çay kıyısında kayalıklar arasına gizlenmişvaziyette 4 adet 81 milimetrelik ve 1 adet 60 milimetrelik havanmühimmatı ele geçirildiğini bildirildi. Olayla ilgili olarak PervariCumhuriyet Savcılığı'na bilgi verilerek, ele geçirilen mühimmat olayyeri inceleme timi patlayıcı madde uzmanı tarafından imha edildi.Olayla ilgili de adli tahkikat başlatıldığı ifade edildi. 
Siirt İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü'nce yürütülenistihbari çalışmalar neticesinde 4 adet 81 milimetrelik ve 1 adet 60milimetrelik havan mermisi ele geçirildi.
Siirt Valiliği'nden konu ile ilgili yapılan açıklamada, Pervari ilçesiKöprüçay Jandarma Komutanlığı sorumluluk sahası Palamutlu köyü Yazıcıkmezrası bölgesinde Ulu Çay kıyısında kayalıklar arasına gizlenmişvaziyette 4 adet 81 milimetrelik ve 1 adet 60 milimetrelik havanmühimmatı ele geçirildiğini bildirildi. Olayla ilgili olarak PervariCumhuriyet Savcılığı'na bilgi verilerek, ele geçirilen mühimmat olayyeri inceleme timi patlayıcı madde uzmanı tarafından imha edildi.Olayla ilgili de adli tahkikat başlatıldığı ifade edildi. 
GÜNCELLENME