Galatasaray'da yeni teknik direktör Okan Buruk için imza töreni düzenlendi

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Haziran 24, 2022 11:57

Galatasaray'da Okan Buruk dönemi resmen başladı. 1+1 yıllık sözleşme imzalanan ve ilk yılında 17, ikinci yılında 20 milyon TL kazanacak olan Okan Buruk, başkan Dursun Özbek'in de katıldığı imza töreninde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Okan Buruk ve Dursun Özbek transferde uygulanan yol haritası hakkında bilgi verirken Okan Buruk'un Fatih Terim sorusuna verdiği yanıt çok konuşuldu.

Haberin Devamı

Galatasaray'da yeni teknik direktör Okan Buruk için başkan Dursun Özbek'in de katılımıyla imza töreni düzenlendi.

OKAN BURUK: GEREKEN TRANSFERLERİ YAPACAĞIZ

Büyük Galatasaray taraftarına saygılarımı, sevgilerimi ve hedefimizin ne kadar büyük olduğunu anlatarak başlamak istiyorum. Benim için çok büyük bir görev. Bu göreve layık gördükleri için başkanımıza ve yönetimimize teşekkür ediyorum. Yeni yönetimimize de başarılar diliyorum. Taraftarlarımızın heyecanını görüyorum. Bizim hedeflerimiz hiçbir zaman değişmez. Bu seneki tek hedefimiz şampiyonluk. Bunun için ben, ekibim, başkanımız, yönetimimiz, oyuncularımız elimizden gelenin en fazlasını ortaya koyacağız. Geçen sezonun taraftarımız üzerindeki mutsuzluğunu en kısa zamanda unutturacağız. Taraftarımızı yeniden heyecanlandıracağız. Burada en önemli iş transfer. İyi kadro oluşturmak için transferler yapacağız. İyi kadro oluşturmak için başkanımızla beraber en iyi şekilde çalışacağız.

Haberin Devamı

DURSUN ÖZBEK: GALATASARAY'DA YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR

Bugün Galatasaray'da yeni bir dönem başlıyor. Kombinelerimiz büyük hızla satılıyor, localarımız tamamen doldu diyebilirim. Bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Galatasaraylı Okan Buruk ile yeni bir döneme başlıyoruz. Okan hocamız üçüncü 17 Mayıs'ını yaşamak için burada. 17 Mayıs 1992'de bir Bakırköyspor maçında ilk maçına çıktı. 17 Mayıs 2000'de UEFA Kupası'nı gözyaşlarıyla kaldırdı. O maçı hepimiz canlı izledik. Arkadaşlarıyla bir yumak halinde sevinci gözlerimizin önünde. Ayakkabılarının arkasına basmış şekilde arkadaşlarına koşuyordu. Gerçek bir Galatasaraylının heyecanını yaşıyordu. Türkiye'de şampiyonluk yaşamış en genç teknik direktörlerden biri olarak görevine başlıyor. Galatasaray'ı mali açıdan güçlü, başarıya koşan bir spor kulübü haline getirmek için birlikte çalışacağız. Hocamıza ve ekibine bu görevde başarılar diliyorum. Camiamız için bu birliktelik hayırlı olsun.

 

Haberle ilgili daha fazlası: