HABER

Dilekçesi kabul edildi: Seçil Erzan ve Bahar Candan'ın kaldığı koğuş ayrıldı

Ünlü futbolcuların da dahil olduğu birçok kişiden 'Fatih Terim fonu' adı altında para toplamakla suçlanan Seçil Erzan ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Seçil Erzan'ın koğuşu değişti, artık tek kişi kalıyor. O bilgilere CNN TÜRK ekibinden Merve Tokaz ulaştı. İşte tüm detaylar..

Türkiye'de haklarında açılan soruşturmalarla gündem olan Seçil Erzan ile aynı koğuşta kalan Bahar Candan cezaevinde 'Dolandırıcı' kavgasına tutuştu. Seçil Erzan, Bahar Candan'ın kendisine sürekli "Dolandırıcı" demesinden rahatsız olunca tartışma çıktı. İnfaz memurları müdahalesiyle kavgayı bitiren Seçil Erzan, Bahar Candan'dan şikayetçi oldu.

CNN TÜRK muhabiri Merve Tokaz, Seçil Erzan'la ilgili olarak şu bilgileri paylaştı:

Bahar Candan ve Seçil Erzan farklı suçlardan nitelikli dolandırıcılık suçlamasıyla Marmara Cezaevi’nin 9. Koğuşunda kalıyorlardı. İki arasında bazı anlaşmazlıklar yaşanıyordu. Bahar Candan erken uyuduğu ancak Seçil Erzan’ın geç saatlere kadar çalıştığı için ışık açısından bir anlaşmazlık yaşandı ilk olarak. Sonrasında da bir televizyon problemi yaşandı. Bahar Candan’ın sürekli televizyon izlemek istediği ancak Seçil Erzan’ın televizyon izlemek istemediği öğrenildi. Özellikle haber programlarını, televizyonun sesini bile duymak istemediği belirtildi. Anlaşmazlıklar sonrası tarafların avukatları harekete geçti.

Seçil Erzan’ın koğuşunun Bahar Candan’dan ayrılması için bir dilekçe sunuldu ve kabul edildi. Seçil Erzan artık koğuşunda tek kalıyor. Erzan’ın koğuşunda televizyon ve buzdolabı istemediği sadece kitap istediği edinilen bilgiler arasında. 

Erzan’ın avukatları ayrıca cezaevi hapsinin ev hapsine dönmesi için bir dilekçe sundular. Annesinin sağlık durumu nedeni ile psikolojik rahatsızlık öne sürülerek bir dilekçe sunuldu.

GÜNCELLENME

Bunları da beğenebilirsiniz

Son Dakika Haberler