MAGAZİN

Ceylin ile Ilgaz'ın evlilik kararı tüm dengeleri değiştirecek...

Geçtiğimiz hafta katilin ortaya çıkmasıyla sosyal medyanın çalkalanmasına sebep olan ‘Yargı’, dün akşamki bölümüyle AB ve 20+ABC1 kategorilerinde zirvenin sahibi oldu. Bölümün final sahnesi ise dizinin heyecanının ve temposunun katlanarak artacağının habercisi oldu.

Her bölüm artan temposuna katilin ortaya çıkmasının heyecanını da ekleyen ‘Yargı’nın dün akşamki bölümü yine sürpriz gelişmelere sahne oldu. İnci’nin katilinin Engin çıkması hikayede yepyeni bir sayfanın açılmasına ve oyunun asıl şimdi başlamasına sebep olurken Çınar’ın masumiyeti kanıtlandı. Dürüstlüğünden ödün vermemek konusunda kararlı olan Ilgaz’ın tanıklık yapmamak için evlenmesi, dün akşamki bölüme damga vururken Pars’ın planlarını da suya düşürdü. Masumiyetine inanmadığı Çınar’a silah doğrultan Zafer’in tetiği çekip çekmeyeceği gizemini korurken Zafer’in geçmişte üzerine atılan suçun sorumlusunun peşine düşmesi, Erguvan ve Kaya aileleri arasındaki husumetin bir süre daha devam edeceğinin sinyallerini veriyor.
Diziye Ilgaz’ın dedesi Merdan karakteriyle dahil olan Cezmi Baskın’ın hikayenin seyrini nasıl değiştireceği ise şimdiden merakla bekleniyor.

GÜNCELLENME